سربرگ

هدر سربرگ

طراحی و چاپ سربرگ

حرفه ای مکاتبه کنید!

سربرگ از جمله مهم ترین اقلام چاپی در مکاتبات اداری و رسمی است. از آن جایی که سربرگ در گروه اقلام ست اداری قرار دارد و بخشی از هویت بصری شما محسوب می شود. بسیار اهمیت دارد که چگونه طراحی شده و چاپ می شود. با توجه به اینکه از اهمیت این موضوع آگاه هستیم؛ در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، سربرگ را به صورت اصولی و مبتنی بر علوم طراحی گرافیک و روانشناسی فروش طراحی می کنیم. در کنار این چاپ سربرگ در کرج را نیز بر روی کاغذ های با کیفیت و توسط دستگاه های روز دنیا انجام می دهیم. تا بهترین خروجی را ارائه دهیم.

باید بگوییم سربرگ نیز مانند همه محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج با ضمانت نامه کتبی کیفیت چاپ ارائه می شود. از این رو می توانید با خیال راحت نسبت به ثبت سفارش آن اقدام نمایید. اگر در روند ثبت سفارش دچار مشکل شدید و یا به مشاوره نیاز دارید، می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرید.                 

چرا دپارتمان چاپ هیلاج؟

آیکن پشتیبانی
پشتیبانی و گارانتی
آیکن کیفیت بالا
کیفیت بالای محصولات
آیکن تجهیزات
تجهیزات به روز و مدرن
آیکن ثبت سفارش
ثبت سفارش غیر حضوری

برای ثبت سفارش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

طراحی گرافیک2

طراحی تخصصی سربرگ

ما به خوبی از اهمیت نحوه طراحی سربرگ آگاهیم. و خوب می دانیم که طراحی غیر اصولی و غیر تخصصی سربرگ، چه تاثیر منفی و مخربی بر جایگاه کسب و کار شما بر ذهن مخاطبان خواهد داشت. از این رو در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، طراحی سربرگ شما را مبتنی بر علوم طراحی گرافیک و رواشناسی فروش و تبلیغات انجام می  دهیم؛ تا سربرگ شما بهترین و عمیق ترین تاثیر را به مخاطب شما بگذارد. برای سفارش طراحی ست اداری با شماره ی 026-32255488 تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

نظر مشتریان

کیفیت سربرگی که به دستم رسید قابل قبول بود. چیزی که واقعا برام جذاب بود حوصله بخش طراحی بود که از خومم بیشتر وسواس به خرج دادن که ازشون ممنونم
لرستانی
راضی بودم
صفا منش
بسیار عالی بود ممنون از شما
رجبی
واقعا بسیار با کیفیت طراحی شده و چاپ شده بود
محبی
4.3/5

سوالات متداول

بعد از اینکه سربرگ خود را ثبت سفارش نمودید، به شماره 09221948055 در واتساپ پیام دهید تا روند طراحی کارت ویزیت شما انجام شود.

سفارش های شما در شهر کرج از طریق اسنپ باکس و در شهر های دیگر به انتخاب شما از طریق پست یا تیپاکس ارسال خواهد شد.

تمام محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج دارای ضمانت نامه کیفیت چاپ هستند. یعنی اگر محصولی که دریافت می کنید از نظر مشخصات و ویژگی ها، با آن چه در فاکتور درج شده است مغایرت داشته باشد می توانید آن را مرجوع کنید تا مجدد چاپ شود. شرایط ضمانت نامه در برگه ضمانت نامه همراه محصول درج شده است.

چاپ سربرگ در کرج

یکی از اقلام چاپی اداری، که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، سربرگ است. چاپ در کرج برای محصول سربرگ، در دپارتمان چاپ هیلاج صورت می گیرد. این محصول تنوع بسیاری از نظر جنس کاغذ دارد. هرکدام از این کاغذ ها کارایی منحصر به فردی را با توجه به ویژگی هایی که دارند ارائه می دهند. که می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را ثبت سفارش نمایید. چاپ در کرج برای محصول سربرگ را می توانید با تعداد کم نیز سفارش دهید. این محصول با صحافی سرچسب ارائه می شود. چاپ سربرگ در کرج، به صورت رنگی و همچنین تک رنگ مشکی، یا همان سیاه و سفید امکان پذیر است. که پیشنهاد ما چاپ سربرگ به صورت رنگی است. این موضوع اگر رنگ سازمانی داشته باشید؛ به الزام تبدیل می شود. به طور معمول سربرگ با ابعاد A5 به چاپ می رسد.

اما امکان چاپ بر روی ابعاد دلخواه شما نیز وجود دارد. همچنین باید بگوییم ابعاد سربرگ به دو گروه به صرفه و استاندارد تقسیم بندی می شود. که می توانید بسته به نیاز خود آن ها را ثبت سفارش نمایید. همان طور گفتیم سربرگ بر روی کاغذ های مختلفی چاپ می شود. که می توانید آن ها را در دپارتمان چاپ هیلاج، ثبت سفارش نمایید. از جمله جنس هایی که چاپ در کرج برای سربرگ بر روی آن انجام  می شود؛ می توان به تحریر و کتان اشاره کرد. که در گرماژ های های مختلفی چاپ در کرج ارائه می شود.

چاپ سربرگ شرکت

چاپ سربرگ شرکت

 از جمله کسب و کار هایی که بیشترین استفاده را از سربرگ دارند؛ شرکت ها هستند. چرا که بسیاری از مراودات خود را به صورت مکتوب انجام می دهند. برای شرکت ها بسیار اهمیت دارد که از چه سربرگی استفاده می کنند. این مورد هم برای طراحی سربرگ و هم برای چاپ آن مصداق دارد. برای همین معمولا در انتخاب سازمانی که چاپ سربرگ شرکت را به آن می سپارند؛ بسیار وسواس به خرج می دهند. که باید بگوییم وسواس به جایی هم است. چاپ سربرگ شرکت با سایر مشاغل تفاوت خاصی ندارد. امکان دارد بسته به نیاز مشتری چاپ سربرگ شرکت با کاغذی با گرماژ بالا تر صورت بگیرد. چاپ سربرگ در کرج برای شرکت ها باید با طراحی زیبایی همراه باشد. همچنین در کنار زیبایی، طراحی سربرگ باید به گونه ای انجام شود که حس مناسبی را به مخاطب منتقل کند؛ و متناسب با حوزه کاری شما باشد.

چرا که طراحی ضعیف سربرگ به جایگاه شرکت ضربه خواهد زد. شما می توانید خدمات طراحی سربرگ را از دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج دریافت کنید. به این ترتیب چاپ سربرگ شرکت با طرحی اصولی و زیبا همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که سربرگ، مانند همه محصولاتی چاپی، دپارتمان چاپ هیلاج با گارانتی ارائه می شود. به این ترتیب اگر بعد از تحویل سفارش خود متوجه وجود مغایرت با مشخصات درج شده در فاکتور شدید؛ می توانید آن را مرجوع کرده؛ و ما سفارش شما را مجددا چاپ و برای شما ارسال می کنیم.

چاپ سربرگ ارزان در تهران

چاپ سربرگ ارزان در تهران

سربرگ ها انواه گوناگونی دارند که با قیمت های مختلفی ارائه می شوند. نیاز بسیاری از کسب و کار ها چاپ سربرگ ارزان در تهران است. قیمت چاپ سربرگ به متغیر های مختلفی بستگی دارد. یکی از این متغیر ها ابعاد سربرگ است. سربرگ در دو گروه ابعاد استاندارد و به صرفه عرضه می شود. به این معنا که در ابعاد A5 در نوع استاندارد و به صرفه وجود دارد. سایز به صرفه ابعاد کوچکتری دارد از این رو قیمت مناسب تری نیز دارد. برای بسیاری از کسب و کار ها سربرگ ارزان یک نیاز است.  در دپارتمان چاپ هیلاج برای پاسخگویی به این نیاز؛ محصول سربرگ سیاه و سفید یا همان تک رنگ مشکی را ارائه می دهیم. البته برای کاهش هزینه های چاپ سربرگ در کرج می توانید؛ نسبت به سفارش سربرگ با تعداد کم اقدام کنید.

 با این کار با هزینه ای منطقی تر سربرگ با چاپ رنگی در اختیار خواهید داشت. باید بگوییم امکان چاپ سربرگ ارزان در تهران رنگی هم وجود دارد؛ که در این صورت چاپ سربرگ بر روی کاغذ هایی با گرماژ پایین تر انجام می شود. توصیه ما این است که اگر برای برند سازی کسب و کار خود دغدغه دارید؛ نسبت به چاپ سربرگ با کیفیت اقدام کنید. البته تمام محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج با کیفیت چاپ می شوند و شامل گارانتی چاپ می شوند. و منظور از کیفیت، گرماژ کاغذ است. برای ثبت سفارش چاپ سربرگ تعداد کم بر روی دکمه زیر کلیک کنید. چاپ سربرگ تعداد کم می تواند در هزینه های شما صرفه جویی قابل توجهی کند.

چاپ سربرگ اداری

چاپ سربرگ اداری

سربرگ اداری از اصلی ترین کاربرد های سربرگ است. چاپ سربرگ اداری به چند صورت می تواند انجام شود. یکی از آن ها رنگی و دیگری سیاه و سفید است. در کنار چاپ سربرگ؛ چاپ پاکت نیز لازم است. که می توانید آن را نیز در دپارتمنان چاپ هیلاج ثبت سفارش نمایید. باید بگوییم این محصول را با صحافی سر چسب ارائه می دهیم. همچنین ضمانت نامه کیفیت چاپ را نیز به صورت کتبی ارائه می دهیم. تا بتوانید با اطمینان نسبت به کیفیت چاپ سربرگ اداری، نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنید. چاپ سربرگ در کرج برای مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد. و در واقع چاپ سربرگ اداری به تمام سربرگ ها اطلاق می شود. چاپ سربرگ اداری علاوه بر شرکت ها برای وکلا نیز مورد نیاز است. که در واقع برای مراودات و مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

 چاپ سربرگ اداری در کرج برای بسیاری از شرکت ها لازم است. چرا که از نظر قانون محتوای خارج از سربرگ رسمی سازمان ها فاقد ارزش است. از این رو برای رسمیت بخشیدن به محتوا های داخل نامه ها اداری لازم است؛ بر روی سربرگ اداری چاپ شوند. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج در دسته ملزومات اداری قرار می گیرد. ملزومات اداری همچنین شامل مواردی از قبیل پاکت، فولدر و … نیز می شوند. که بهتر است در کنار سفارش سربرگ نسبت به سفارش آن ها نیز اقدام کنید. تا از ست کامل آن استفاده نمایید. و هویت بصری خود را بسیازید.

چاپ سربرگ و پاکت

چاپ سربرگ و پاکت

پاکت یکی از محصولات مکمل چاپ سربرگ در کرج است. بسیار خوب و تقریبا بایدی است که نامه شما در داخل پاکت به مخاطب ارائه شود. این کار نشان دهنده این است که برای او احترام قائل هستید. در کنار این موضوع احتمال درز کردن و افشا شدن محتوای نامه ها نیز به حداقل می رسد. سفارش چاپ پاکت در کرج را می توانید از طریق فرشگاه سایت انجام دهید. چاپ پاکت در کرج انواع مختلفی دارد. که بهتر است جنس پاکت شما با جنس سربرگ مشابه باشد. با این کار تمایز خود را با رقبا به نمایش می گذارید. پاکت ها در سایز های و گرماژ های مختلفی در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه شده اند. که می توانید بسته به نیاز خود و همچنین بودجه ای که به این منظور در نظر گرفته اید نسب به ثبت سفارش آن اقدام کنید.

سربرگ ها با سایز A4 معمولا در پاکت با همین سایز و یا در پاکت ملخی قرار داده می شوند. پاکت ملخی همان پاکت نامه است. ان پاکت ها به صورت رنگی و همچنین سیاه و سفید چاپ می شوند. چاپ پاکت در کرج می تواند جایگاه اجتماعی کسب و کار شما را ارتقا دهد. چرا که استفاده از پاکت در مکاتبات نشان دهنده تفاوت شما با رقبایتان است. بسیاری از کسب و کار ها به این جزئیات  توجه نمی کنند در صورتی که؛ تفاوت در همین جزئیات است. برای مشاهده انواع پاکت و سفارش چاپ پاکت در کرج کلیک کنید.

برای مشاهده انواع پاکت و سفارش چاپ پاکت در کرج کلیک کنید.

چاپ سربرگ و ست اداری

چاپ سربرگ و ست اداری

سربرگ یکی از عناصر ست اداری است. ست اداری از المان های مختلفی تشکیل شده است. و هر کدام کارایی و البته اهمیت به خصوصی دارند. اما باید گفت سربرگ از جمله اقلام جدا نشدنی ست اداری است. چاپ ست اداری بدون سربرگ بی معنا است.  در کنار سربرگ، کارت ویزیت و پاکت هم با اهمیت هستند. در مجموع باید گفت ست ادرای یکی از مظاهر هویت بصری شما است. برای همین بسیار اهمیت دارد که به چه نحوی طراحی شود. استفاده از رنگ سازمانی در طراحی ست اداری شما بسیار اهمیت دارد. همچنین لوگو نیز بخش جدا نشدنی از طراحی سربرگ و ست اداری شما است. چاپ سربرگ و ست اداری برای بسیاری از کسب و کار ها الزامی است. ست اداری شامل محصولات دیگری از جمله کارت ویزیت می شود.

 چاپ سربرگ در کرج در کنار چاپ کارت ویزیت در کرج و همچنین چاپ پاکت؛ به صورتی که طراحی یک سان و یک پارچه دارند بسیار جالب توجه است. با این کار و چاپ کارت ویزیت در کرج با طراحی یک سان اعتبار کسب و کار خود را به رخ رقبا می کشید. اهمیت توجه به این نکات را نباید دست کم بگیرید. تفاوت شما با رقبایتان در همین موارد ساده است. همه کسب و کار ها در قبال پولی که از مشتری دریافت می کنند خدمت یا کالایی را ارائه می دهند. اما این کسب و کار های متمایز هستند که رشد می شوند. گفتیم که چاپ کارت ویزیت در کرج یکی از اقلام ست اداری است.

برای مشاهده انواع کارت ویزیت و سفارش چاپ کارت ویزیت در کرج کلیک کنید.

چاپ سربرگ دیجیتال

چاپ سربرگ دیجیتال

همان طور که احتمالا میدادنید چاپ سربرگ به دو شیوه افست و دیجیتال انجام می شود. چاپ افست برای چاپ سربرگ در تیراژ هزار برگ و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ دیجیتال هم برای چاپ سربرگ تعداد کم مورد استفاده است.  سفارش چاپ سربرگ دیجیتال یا چاپ تعداد کم در دپارتمان امکان پذیر است. ما برای پاسخ گفتن به تمام نیاز ها امکان ثبت سفارش همه ملزومات چاپی از جمله سربرگ را با تعداد دلخواه فراهم کرده ایم. برای ثبت سفارش چاپ سربرگ با تعداد کم لازم است وارد صفحه مربوطه شوید. به این منظور می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. و وارد صفحه چاپ سربرگ تعداد کم شوید. محصولات تعداد کم دپارتمان چاپ هیلاج از تنوع بسیار بالایی بر خوردار هستند. این تنوع در جنس کاغذ تا نوع برش قابل مشاهده است.

شما می توانید با توجه به نیازی و کارایی که از چاپ سربرگ دیجیتال دارید؛ و همین طور بودجه ای که به این منظور در نظر گرفته اید اقدام به ثبت سفارش؛ چاپ سربرگ در کرج با تعداد کم کنید. چاپ سربرگ دیجیتال این امکان را برای مشتریان هیلاج فراهم کرده است که با هزینه کم؛ بتوانند از سربرگ با کیفیت برای مکاتبات اداری خود استفاده کنند. چاپ در کرج برای محصول سربرگ به صورت تعداد کم و همین طور؛ در تیراژ بیشتر از هزار برگ امکان پذیر است. اگر استفاده زیادی از سربرگ دارید پیشنهاد ما سفارش چاپ افست سربرگ است. چرا که این سری محصولات برای شما به صرفه تر است.

قیمت چاپ سربرگ در کرج

قیمت چاپ سربرگ در کرج

در این بخش قصد داریم به قسمت چاپ سربرگ بپردازیم. این موضوع بسیار اهمیت دارد.  و می تواند تعیین کننده تیراژ سفارش شما باشد. در این باره باید بگوییم که قیمت چاپ سربرگ به عوامل زیادی بستگی دارد؛ که در این بخش به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. اولین موضوع در خصوص قیمت چاپ سربرگ در کرج؛ جنس کاغذ مصرفی است. کاغذ ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها ویژگی ها منحصر به فردی را ارائه می دهند. در دپارتمان چاپ هیلاج تنوع بسیار زیادی برای جنس کاغد سربرگ وجود دارد؛ که متداول ترین و ارزان ترین آن ها کاغذ تحریر 80 گرم است. امکان چاپ سربرگ بر روی کاغذ تحریر 100 و 140 گرم نیز وجود دارد. اما اگر به دنبال یک سربرگ خاص هستید پیشنهاد ما چاپ سربرگ کتان است. که بسیار جذاب و چشم نواز است.

مورد دیگری که بر قیمت چاپ سربرگ تاثیر می گذارد ابعاد آن است. به طور معمول سربرگ در دو سایز A5 و A4 وجود دارد. که طبیعتا چاپ سربرگ A5 ارزان تر است. این نکته را نیز خوب است بدانید که سربرگ دو سایز به صرفه و استاندارد در سایت هیلاج عرضه شده است. که می توانید بسته به نیاز خود یکی از آن ها را ثبت سفارش نمایید. برای مشاهده قیمت چاپ سربرگ در کرج کافی است وارد بخش فروشگاه سایت شوید. و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید. اگر برای انتخاب محصول به مشاوره نیاز دارید؛ می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

چاپ سربرگ فوری

چاپ سربرگ فوری

اگر همین حالا متوجه شدید سربرگ شما تمام شده است نیاز نیست نگران باشید. چرا که ما در دپارتمان چاپ هیلاج امکان چاپ سربرگ فوری را فراهم کرده ایم. شما می توانید سفارش چاپ سربرگ در کرج به صورت فوری را انجام دهید. به این ترتیب سفارش شما خارج از نوبت به انجام خواهد رسید. چاپ سربرگ فوری با کیفیت ارائه می شود و مثل سایر محصولات چاپی هیلاج شامل گارانتی چاپ می شود. اگر در شهر های دیگر ایران عزیز هستید نیز می توانید سفارش چاپ سربرگ فوری را ثبت نمایید. در این صورت سفارش شما از طریق باربری ارسال خواهد شد تا در کم ترین زمان ممکن به دستتان برسد. گارانتی چاپ یکی از اقدامات دپارتمان تبلیغاتی هیلاج برای تکریم مشریان و کاهش ریسک خرید آن ها است. که برای محصولات فوری نیز ارائه می شود. همه محصولات چاپی دپارتمان چاپی هیلاج شامل گارانتی می شوند.

 به این صورت اگر بعد از تحویل سفارش خود متوجه مغایرت آن با مشخصات درج شده در فاکتور شدید؛ می توانید آن را مرجوع نمایید تا سفارش شما مجدد چاپ و برای شما ارسال شود. از آن جایی همه سفارشات پیش از ارسال از نظر کیفیت کنترل می شوند. و ما از تحویل محصول بی نقص اطمینان داریم. باید بگوییم هزینه ارسال محصولات مرجوعی به عهده هیلاج است. برای سفارش چاپ سربرگ فوری لازم است در واتساپ به شماره 09221948055 پیام دهید. و یا با شماره 02632255488 تماس بگیرید. بعد از ثبت سفارش در کم ترین زمان ممکن چاپ سربرگ شما انجام خواهد شد.

پیمایش به بالا