تراکت

چاپ تراکت

بهترین روش برای بازاریابی مستقیم

تراکت یکی از روش های رایج برای بازاریابی  مستقیم است. علارغم این که بسیاری معتقد هستند در دوران کنونی چاپ تراکت در کرج؛ بازخورد مناسبی ندارد. اما با بررسی ساده ای می توان متوجه شد برای بسیاری از کسب و کار ها، تراکت بهترین شیوه تبلیغات است. به طور مثال برای یک سوپر مارکت که به تازگی در یک محله فعالیت خود را آغاز کرده؛ چه روشی بیشتر از پخش تراکت بازدهی خواهد داشت؟ چاپ تراکت در دپارتمان چاپ هیلاج، با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود.

تراکت یکی از بهترین شیوه های تبلیغ برای رستوران ها نیز است. تراکت در دپارتمان چاپ هیلاج ، انواع مختلفی دارد. که شامل تراکت گلاسه، تحریر و کرافت می شود. همین طور سایز های متنوعی دارد. مورد دیگر هم امکان اجرای ایده های خاص است. برای ثبت سفارش این محصول می توانید وارد فروشگاه سایت شوید. همچنین اگر سایت دچار اختلال است می توانید با شماره های 02632255488 یا 09221948055 تماس بگیرید.

انواع تراکت

تراکت ها با جنس های مختلفی به چاپ به چاپ می رسند. همچنین از نظر نوع برش هم می توانند با هم متفاوت باشند. در ادامه به معرفی انواع تراکت از نظر جنس می پردازیم. شناخت انواع تراکت می تواند در انتخاب بهترین گزینه متناسب با نیاز شما کمک حالتان باشد.

تراکت تحریر

کاغذ تحریر از متداول ترین نوع کاغذ است که در چاپ تراکت از آن استفاده می شود. این نوع تراکت قیمت مناسب تری به نسبت سایر انواع تراکت دارد. اما جذابیت بصری تراکت های گلاسه و یا کرافت را ندارد. این نوع تراکت را می توانید در سایر های مختلف سفارش دهید. و امکان اعمال برش خاص نیز بر روی آن وجود دارد. تراکت تحریر را می توانید با چاپ رنگی و همچنین سیاه و سفید در دپارتمان چاپ هیلاج، ثبت سفارش نمایید.

به طور خلاصه باید بگوییم اگر به دنبال چاپ تراکت در کرج با قیمت مناسب هستید، سفارش چاپ تراکت تحریر را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول در گرماژ های مختلف عرضه می شود. چاپ تراکت تحریر در تهران ابعاد گوناگونی دارد. که می توانید با توجه به نیاز خود یکی را سفارش دهید.

لازم است یادآور شویم که یکی دیگر از محصولات ما کارت ویزیت است. اما در مورد چاپ تراکت تحریر در کرج باید بگوییم، این محصول برای کسب و کار هایی که می خواهند برای چاپ تراکت زیاد هزینه نکنند؛ بسیار مناسب است. البته اگر کسب و کار شما ماهیت لوکس دارد. محصول تراکت گلاسه را به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که با هویت سازمان شما هماهنگ تر است. این محصول می تواند برای مشاغل خدماتی مناسب باشد. اگر به کارت ویزیت هم نیاز دارید می توانید آن را سفارش دهید. برای این منظور لازم است وارد صفحه کارت ویزیت شوید.

چاپ کارت ویزیت

تراکت گلاسه

یکی دیگر از انواع تراکت، تراکت گلاسه است. تراکت گلاسه به نسبت هم نوع تحریر خود جذابیت بیشتری دارد. علت این موضوع هم براقیت آن است. به همین دلیل می تواند بازدهی بیشتری به نسبت تراکت تحریر داشته باشد. از این رو پیشنهاد می کنیم برای تبلیغ کسب و کار خود از این تراکت استفاده کنید.  باید بگوییم چاپ تراکت گلاسه نیز در ابعاد مختلفی صورت می گیرد. که بسته به نیاز خود می توانید آن ها را سفارش دهید.

این محصول به نسبت تراکت کرافت متداول تر است. چاپ تراکت گلاسه در تهران در گرماژ های مختلف صورت می گیرد. این محصول که در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود؛ برای اکثر کسب و کار ها گزینه مناسبی است. چرا که در کنار قیمت مناسب، جلوه بسیار خوبی نیز دارد. و می تواند چشم مخاطب را به خود جلب کند. این محصول در تیراژ های بیشتر از هزار برگ عرضه می شود. و امکان سفارش تعداد کم نیز وجود دارد.

چاپ تراکت کرافت

کاغذ کرافت یکی از خاص ترین کاغذ های موجود است. این کاغذ با بافت زیبا و منحصر به فردی که دارد برای افراد خاص پسند بسیار جالب توجه است. چاپ تراکت کرافت در کرج، برای کسب و کار هایی که ماهیت سنتی دارند بسیار مناسب است. به طور مثال چاپ تراکت کرافت در تهران، برای عطاری ها بسیار جذاب است. همین طور رستوران های سنتی نیز می توانند از این نوع تراکت بهره ببرند. در  دپارتمان چاپ هیلاج، امکان اجرای ایده های خاص بر روی تراکت کرافت وجود دارد؛ تا این نوع محصول بیش از پیش خاص و چشم نواز شود. به طور مثال تلفیق چاپ تگ رنگ قهوه ای با طلاکوب، یکی از زیبا ترین تراکت ها را پدید آورد که تصور آن را در بالا مشاهده می کنید. باید بگوییم چاپ تراکت در کرج انواع دیگری هم دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

چاپ تراکت قالیشویی

چاپ تراکت قالیشویی

یکی از مشاغلی که بیشتر استفاده را از تراکت دارند قالیشویی ها هستند. چاپ تراکت قالیشویی در کرج با توجه به این که باز خورد مناسبی دارد؛ بسیار متداول است. چاپ تراکت در کرج برای قالیشویی ها معمولا در ابعاد کوچک انجام می شود. با توجه به تیراژ بالا چاپ در این دسته از کسب و کار ها، برای کم کردن هزینه ها سایز تراکت را کوچک در نظر می گیرند. چاپ تراکت در تهران برای قالیشویی با جنس های تحریر و گلاسه متداول است.

یکی دیگر از ملزومات چاپی پر مصرف در قالیشویی  فاکتور و قبض رسید است. این محصول هم در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود. برای مشاهده محصول فاکتور و قبض رسید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

چاپ تراکت در تهران

چاپ تراکت در تهران

چاپ تراکت در تهران می تواند باعث شود کسب و کار شما رونق بیشتری بگیرد. چرا که پخش تراکت باعث شاخته شدن شما می شود. چاپ تراکت در کرج باید با توجه به مخاطب شما صورت می گیرد. با این کار بازخورد تبلیغات شما افزایش پیدا می کند. اینکه برای چاپ تراکت از جه جنسی استفاده شود استفاده شود نیز بسیار اهمیت دارد. این مورد باید با توجه به ماهیت کسب و کار شما و همین طور مخاطب هدفتان صورت بگیرد. باید بگوییم این ابزار تبلیغاتی به صرفه، در صورت به کار گیری صحیح و اصولی   بسیار مناسبی خواهد داشت. در این زمینه ابتدا باید جنس و سایز تراکت را با توجه به نیاز و هدف خود انتخاب کنید. سپس با توجه به فضایی که در اختیار دارید متن آن را نگارش کنید. بعد از چاپ نیز باید با توجه به مخاطب خود، بهترین شیوه را برای پخش انتخاب نمایید.

چاپ تراکت ارزان

چاپ تراکت ارزان

خیلی از کسب و کار ها برای تبلیغات به دنبال چاپ تراکت در کرج با قیمت پایین هستند. به طور معمول چاپ تراکت ارزان به صورت سیاه و سفید انجام می شود. این نوع تراکت هم برای بسیاری مناسب است و می تواند بازخورد خوبی داشته باشد. اما بدهی است که تراکت رنگی بیشتر می تواند جلب توجه نماید. از این رو توصیه می کنیم برای افزایش بازدهی تبلیغات خود اقلام به چاپ تراکت در تهران به صورت رنگی کنید. و اگر به جایگاه اجتماعی کسب و کارتان آسیب نمی زند؛ برای کنترل هزینه ها می توانید اقدام به چاپ تراکت تحریر کنید. توضیح بیشتر این که برای برخی از کسب و کار ها استفاده از تراکت تحریر می توان به جایگاه آن ها لطمه بزند. به طور مثال اگر یک ساعت فروشی لوکس اقدام به چاپ تراکت ارزان کند قطعا باز خوردی که انتظار دارد را دریافت نخواهد کرد.

قیمت چاپ تراکت

قیمت چاپ تراکت

یکی از موضوعات مهم در هنگام خرید هر کالایی قیمت آن است. از این رو قیمت چاپ تراکت یکی از موضوعاتی است که بررسی خواهیم کرد. باید بگوییم قیمت چاپ تراکت در کرج به خیلی عوامل بستگی دارد. یکی از این متغیر ها جنس تراکت است. ارزان ترین جنس تراکت تحریر است. بعد از آن هم به ترتیب گلاسه و کرافت قرار می گیرد. البته تراکت کتان هم در سبد محصولات هیلاج وجود دارد؛ که قیمت بالا تری دارد اما بی نهایت خاص و جذاب است. موضوع دیگری که در قیمت چاپ تراکت اثر می گذارد، ابعاد آن است. به طبع تراکت های کوچک تر قیمت مناسب تری دارند. چاپ تراکت در تهران با قیمت های متنوعی صورت می گیرد. برای مشاهده همه محصولات دپارتمان چاپ هیلاج در دسته تراکت ها، می توانید وارد فروشگاه سایت شوید. قیمت آن ها برای شما قابل مشاهده است و می توانید سفارش دهید.

چاپ تراکت تحریر

هزینه چاپ تراکت

هزینه چاپ تراکت به متغیر های مختلفی بستگی دارد. و عناصر مختلفی هزینه چاپ تراکت را تعیین می کنند. یکی از مهم ترین عوال تاثیر گذار بر هزینه چاپ تراکت در کرج، جنس کاغذ مصرفی است. همان طور که در بالا توضیح دادیم تراکت تحریر از انواع دیگر تراکت قیمت مناسب تری دارد. همچنین سایز تراکت هم بر هزینه چاپ تراکت تاثیر می گذارد. باید بگوییم با افزایش تیراژ سفارش خود با توجه به سر شکن شکن هزینه های سربار بر تعداد بیشتری از تراکت، می تواند هزینه چاپ تراکت را کاهش دهید.

طراحی تراکت

طراحی تراکت مهم ترین عنصر هر تراکت است. این طراحی تراکت است که تعیین می کند این تبلیغ بازخورد داشته باشد یا خیر. از این رو توصیه می کنیم؛ برای چاپ تراکت در کرج به طراحی آن نیز اهمیت دهید. تفاوت یک طراحی گرافیک اصولی و غیر اصولی زمانی مشخص می شود که؛ تراکت را پخش می کنید اما بازخورد مناسبی دریافت نمی کنید. در این صورت عوامل زیادی را باید بررسی کنید که یکی از آن ها طراحی گرافیک است. استفاده از رنگ مناسب در طرح و همچنین المان ها مرتبط بسیار اهمیت دارد. و این از دست یک طراح زبده و کار آزموده بر می آیند. باید بگوییم همکاران ما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، همگی در این زمینه تحصیل کرده اند. از این رو طرحی که اجرا می کنند کاملا مطابق با اصول طراحی گرافیک است. شما می توانید طراحی را به دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بسپارید.

چاپ تراکت خاص

با توجه به این مخاطبان هدف در طور روز با تبلیغات مختلفی مواجه هستند؛ چاپ تراکت خاص می تواند بازدهی تبلیغات شما را افزایش دهد. اگر از شیوه مناسبی برای پخش این تراکت استفاده کنید؛ می توانید کسب و کار خود را به شکل قابل توجهی مورد توجه مخاطبان هدف خود قرار دهید؛ و در نتیجه مشتریان خود را افزایش دهید. باید بگوییم امکان اجرای هر ایده ای در مورد تراکت در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. برای ثبت سفارش چاپ تراکت خاص لازم است با شماره 02632255488 یا 09221948055 تماس بگیرید.

چاپ تراکت رنگی

تراکت ها در کل به دو صورت رنگی و سیاه و سفید چاپ می شود.  چاپ تراکت رنگی می تواند در مواردی از چاپ تراکت سیاه و سفید بهتر باشد. این نوع تراکت جذابیت بیشتری دارد. اما بدیهی است که قیمت بیشتری دارد. در این صورت می توان گفت اگر بودجه کمی برای تبلیغات خود در نظر گرفته اید؛ می توانید اقدام به ثبت سفارش چاپ تراکت سیاه و سفید نمایید. تراکت رنگی را می توانید به دو صورت یک رو و دو رو سفارش دهید. و همچنین امکان ثبت سفارش در ابعاد مختلف از جمله A6 ،A5، A4و … وجود دارد.

چاپ تراکت سیاه و سفید

همان طور که گفتیم نوع دیگری از تراکت که بسیار هم مورد توجه است؛ تراکت سیاه و سفید است. تراکت سیاه و سفید به دلیل قیمت مناسب بسیار سفارش داده می شود. چاپ تراکت سیاه و سفید در کرج، می تواند تبلیغ مناسبی برای کسب و کار شما باشد. این تراکت برای کسب و کار های مختلفی مناسب است. نکته ای که در چاپ تراکت سیاه و سفید باید مد نظر قرار دهید؛ اهمیت طراحی در آن است. هر چند طراحی در همه انواع ملزومات چاپی اهمیت بسیاری دارد؛ اما در مورد تراکت سیاه و سفید این اهمیت دو چندان است. چرا که تمام مفهوم تراکت فقط با المان های تک رنگ مشکی باید منتقل شود. و این صرفا از یک طراح حرفه ای بر می آید. برای سفارش طراحی تراکت خود می توانید آن را به دپارتمان طراحی هیلاج بسپارید.

چاپ تراکت سیاه و سفید با طراحی حرفه ای و اصولی می تواند به افزایش مشتریان شما به شکل قابل توجهی کمک کند.

پیمایش به بالا