تقویم رومیزی 1403

چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳

بهترین و کاربردی هدیه تبلیغاتی 

hilaj logo

تقویم رومیزی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است. چاپ تقویم رومیزی۱۴۰۳ می تواند برای معرفی کسب و کار شما بسیار مناسب باشد. و کاری کند که هیچ گاه از ذهن مخاطب حذف نشوید. چرا که یک سال به طور مداوم مقابل چشم او خواهید بود! در دپارتمان چاپ هیلاج تنوع کم نظیری از تقویم رومیزی ارائه کرده ایم؛ تا با هر بودجه ای که در نظر گرفته اید بتوانید تقویم رومیزی سفارش دهید. امکان چاپ تقویم با تعداد کم نیز وجود دارد؛ و ارسال به سراسر کشور نیز انجام می شود. انواع تقویم های رومیزی عرضه شده در دپارتمان چاپ هیلاج را می توانید در ادامه مشاهده کنید. برای ثبت سفارش نیز می توانید از طریق فروشگاه سایت اقدام کنید؛ و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. هیلاج یکی معدود از مراکز چاپ در کرج است؛ که ادقام به عرضه تقویم رومیزی 1403 کرده است.

چاپ تقویم رومیزی 1403تعداد کم

چاپ تقویم رومیزی تعداد کم

از آن جایی که تقویم رومیزی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی است؛ اکثر کسب و کار ها سعی می کنند برای ارائه این هدیه به مخاطبان خود، بودجه ای را در نظر بگیرند. کسب و کار های خانگی و پیج های فروشگاهی از جمله دسته مشاغلی هستند که؛ به ارائه هدیه تبلیغاتی بسیار اهمیت می دهند. در پاسخ به نیاز این گروه از کسب و کار ها در دپارتمان چاپ هیلاج اقدام به عرضه چاپ تقویم رومیزی تعداد کم کرده ایم. شما می توانید چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ را با تعداد کم ثبت سفارش کنید. نکته مهم این که چاپ تقویم رومیزی تعداد کم  در هیلاج به صورت اختصاصی انجام می شود. یعنی بر وری جلد و تمام صفحات تقویم لوگو و اطلاعات تماس شما چاپ می شود. جلد تقویم به صورت اختصاصی طراحی می شد. همچنین در صورت تمایل می توانید صفحات داخلی را هم با طراحی اختصاصی سفارش دهید.

برای اینکه تمام کسب و کار ها با هر بودجه ای بتوانند از امکان ارائه هدیه تبلیغاتی بهره مند شوند؛ در کنار چاپ تقویم رومیزی تعداد کم،  ثبت سفارش چاپ تقویم با صفحات داخلی تک رنگ مشکی را هم امکان پذیر کرده ایم. اینگونه با کاهش چشم گیر هزینه های تولید، قیمت تقویم کم می شود. چاپ تقویم رومیزی تعداد کم به صورت تمام رنگی و همچنین با صفحات داخلی تک رنگ مشکی امکان پذیر است. برای ثبت سفارش این محصول می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرید. توجه داشته باشید به دلیل حجم بالای سفارشات در روز های پایانی سال، در اولین فرصت نسبت به ثبت سفارش اقدام فرمایید.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

چیزی که در چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ متداول است؛ این است که یک سری تقویم به صورت عمده چاپ می شود؛ و سپس بر روی پایه آن اطلاعات شخص یا سازمان هدیه دهنده درج می شود. اما در دپارتمان چاپ هیلاج موضوضع متفاوت است.  ما چاپ تقویم رومیزی اختصاصی انجام می دهیم. یعنی جلد و تمام صفحات تقویم برای شما طراحی و چاپ می شود. این مورد برای تقویم تعداد کم نیز وجود دارد. این مهم ترین تفاوت و تمایز تقویم های ما با سایر عرضه کنندگان این هدیه تبلیغاتی است. شما می توانید با ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی به شکل بسیار حرفه ای کسب و کار خود را معرفی کنید. با انجام طراحی اختصاصی این امکان را خواهید داشت؛ که تقویم را با توجه به مخاطبان خود شخصی سازی کنید. اینگونه تاثیر بیشتری روی آن ها خواهید گذشت و در نتیجه بازخورد بیشتری از این فعالیت تبلیغاتی دریافت می کنید.

برای سازمان های بزرگ نیز چاپ تقویم رومیزی اختصاصی بسیار  مناسب است. چاپ تقویم رومیزی اختصاصی در تیراژ بالا بسیار به صرفه است. تقویم رومیزی از آن دست هدیه های تبلیغاتی است که استقبال بسیار خوبی از آن ها می شود. محصولات ما در این دسته تنوع بسیار زیادی دارند. که می توانید با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه ای که در نظر رفته اید؛ آن ها را سفارش دهید. همچنین امکان اجرای ایده های شما نیز در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. اینگونه تقویم بسیار خاص تری خواهید داشت. برای ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی با شماره 02632255488 تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی 1403

انواع چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳

برای اینکه به تمام نیاز ها سلیقه ها پاسخ دهیم؛ انواع مختلفی از تقویم رومیزی را طراحی و تولید کرده ایم.. هر کدام از این تقویم ها ویژگی ها خاص خود را ارائه می دهند؛ و مزیت های به خصوصی دارند. پس می توانید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید و همچنین ویژگی هایی که از تقویم رومیزی انتظار دارید؛ از بین محصولات دپارتمان چاپ هیلاج یکی را ثبت سفارش کنید. در ادامه به معرفی انواع چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳می پردازیم.

تقویم رومیزی با پایه سخت

تقویم رومیزی با پایه سخت یکی از متداول ترین انواع تقویم رومیزی است. این تقویم در ابعاد مختلف تولید می شود. همچنین رنگ پایه ها نیز تنوع مناسبی دارد. تبلیغ شما به صورت طلاکوب روی پایه این تقویم درج می شود. اگر این تقویم را در تیراژ ۱۰۰۰ عدد به بالا سفارش دهید؛ می توانید طراحی اختصاصی صفحات داخلی آن را داشته باشید. اما در غیر این صورت از بین محصولاتی که از پیش چاپ شده است؛ آن را که مورد پسندتان هست را انتخاب می کنید؛ و سپس اطلاعات تمام و نام برند شما روی آن چاپ می شود. تقویم رومیزی با پایه سخت مقاومت بسیار بالایی دارد. اما کمی گران است و همچنین امکان چاپ اختصاصی آن در تیراژ کم وجود ندارد.

تقویم رومیزی با پایه مقوایی

یکی از محصولاتی که ابداع دپارتمان چاپ هیلاج بود؛ و با توجه به استقبالی که از آن شد، توسط مراکز چاپ دیگر هم ارائه شد؛ تقویم رومیزی با پایه مقوایی است. تقویم رومیزی با پایه مقوایی یک محصول جذاب و کاربردی است. پایه این تقویم از جنس مقوا زخیم است. از این رو مقاومت بالایی دارد. اما به اندازه پایه سخت فرآیند تولید پیچیده ای ندارد. برای همین هزینه تولید آن کم است. که این باعث می شود تقویم رومیزی با پایه مقوایی با قیمت مناسب تری در مقایسه با تقویم با پایه سخت عرضه شود. مزیت دیگر این محصول این است که می توانید آن را در تیراژ کم نیز سفارش دهید. باید بگوییم تقویم رومیزی با پایه مقوایی یکی از بهترین گزینه ها برای هدایای درون سازمانی است.

 همچنین کسب و کار های کوچک و متوسط نیز می توانند با هدیه دادن این تقویم به مخاطبان و مشتریان خود، خود را حرفه ای تر نشان دهند. این محصول را در دپارتمان چاپ هیلاج می توانید با طراحی اختصاصی جلد و صفحات داخلی، حتی در تیراژ کم سفارش دهید. چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ با پایه مقوایی این امکان را به شما می دهد که با هزینه کم، هدیه تبلیغاتی اختصاصی داشته باشید. و بر خلاف تقومی با پایه سخت که فقط بر روی پایه تقویم نام برند شما درج می شد؛ در تمام صفحات تقویم نام برند و اطلاعات تماس خود را درج کنید.

تقویم رومیزی با پایه چوبی

یکی دیگر از محصولات دپارتمان چاپ هیلاج که استقبال خوبی از آن شد ه است؛ تقویم رومیزی با پایه چوبی می باشد. این نوع تقویم بسیار زیبا هستند. و جذابیت بصری خوبی دارند. پایه های چوبی تقویم انواع مختلفی دارند که در تصاویر می توانید آن ها را مشاهده کنید. این تقویم را هم می توانید در تیراژ کم سفارش دهید. چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ با پایه چوبی برای مشاغلی بسیاری مناسب است. از مزیت های مهم این تقویم این است که با تعداد کم نیز می توانید آن را سفارش دهید. شما می توانید در کنار این که نام سازمان و اطلاعات تماس خود را روی برگه های تقویم چاپ کنید. بر روی پایه تقویم نیز نام برندتان را درج کنید.

تقویم رومیزی فانتزی

یکی از محبوب ترین محصولات ما تقویم رومیزی فانتزی است. از مهم ترین مزیت های این نوع تقویم قیمت بسیار مناسب آن است. تقویم رومیزی فانتزی برای پیج های فروشگاهی بسیار مناسب است. چرا که در کنار قیمت مناسب بسیار شیک و جذاب هم هستند. تقویم رومیزی فانتزی انواع مختلفی دارد که در تصاویر می توانید آن ها را مشاهده کنید. مانند اکثر محصولات ما، تقویم رومیزی ۱۴۰۳ فانتزی در تعداد کم امکان پذیر است. شما می توانید از این محصول برای هدیه دادن به مشتریان خود  استفاده کنید. انواع محصولات ما در دسته بندی تقویم بسیار متنوع است. شما می توانید با توجه به نیاز خود و بودجه ای که در نظر گرفته اید یکی از آن ها را ثبت سفارش کنید. اگر در انتخاب نوع تقویم نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی در کرج

چاپ تقویم رومیزی اصفهان

تقویم رومیزی از آن دست هدایای تبلیغاتی است که برای اکثر کسب و کار ها مناسب است. چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ می تواند تعامل بسیار مناسبی را از سوی شما با مخاطبانتان ایجاد کند. چاپ تقویم رومیزی اصفهان به دلیل وجود کسب و کار های فراوان رونق زیادی دارد. چاپ تقویم رومیزی اصفهان  در ابعاد و جنس های مختلفی انجام می شود. دپارتمان چاپ هیلاج با اینکه در کرج فعالیت دارد؛ اما برای چاپ تقویم رومیزی اصفهان  نیز بهترین گزینه است. با چشم پوشی از هزینه ارسال ناچیز می توانید با ثبت سفارش تقویم رومیزی به هیلاج، یکی از خاص ترین و با کیفیت ترین تقویم های رومیزی بازار را در اختیار داشته باشید. از مهم ترن ویژگی های تقویم رومیزی که در دپارتمان چاپ هیلاج تولید و عرضه می شود؛ طراحی و چاپ اختصاصی آن است. اطلاعات تماس، لوگو، تصاویر و … به صورت اختصاصی برای شما طراحی می شود.

 و در جلد و تمام صفحات تقویم به چاپ می رسد. می توان این طور که چاپ تقویم رومیزی اصفهان بر خلاف تقویم های مرسوم که تبلیغات شما بر روی پایه آن وجود دارد؛ بر روی تک تک برگه های تقویم چاپ می شود. همچنین طراحی اختصاصی باعث می شود بتوانید از رنگ سازمانی خود در چاپ تقویم رومیزی اصفهان استفاده کنید. و اینگونه به در مسیر برند سازی کسب و کار خود حرکت کنید. برای ما امکان اجرای ایده های شما نیز وجود دارد. برای ثبت سفارش تقویم رومیزی و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی مشهد

اگر به دنبال یک هدیه ارزنده برای معرفی بیشتر کسب و کار خود هستید؛ قطعا ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ بهترین تصمیم است. چاپ تقویم رومیزی مشهد می تواند باعث شود کسب و کار شما به افراد بسیار زیادی معرفی شوند. همچنین تقویم از جمله بهترین انتخاب ها برای هدایای سازمانی است. تقویم های رومیزی هیلاج انواع گوناگونی دارد. که در بازه های قیمتی مختلف قرار می گیرند. تقویم فانتزی هیلاج از جمله محصولات محبوب ما در گروه تقویم است؛ که برای فروشگاه های اینترنتی بسیار مناسب است. همان طور که می دانید هیلاج یک مرکز چاپ در کرج است. با این حال از شهر مشهد مشتریان زیادی دارد.

این موضوع دلایل مختلفی دارد. اول از همه می تواند کیفیت بالای محصولات ما دلیل این موضوع باشد. علت دیگر هم این است که بسیاری از محصولات ما انحصاری هستند؛ و مجموعه ای غیر از هیلاج آن را تولید و عرضه نمی کنند. محصول تقویم شامل ضمانت نامه چاپ است. به همین دلیل می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کند. چرا که در صورت وجود ایران در سفارش، می توانید آن را مرجوع کنید تا مجدد چاپ شود. البته احتمال وجود ایران در محصولی که دریافت می کنید؛ تقریبا صفر است. چرا که تمام محصولات قبل از ارسال بری مشتری کنترل می شوند.

به طور معمول سفارشات شهرستان های دیگر از طریق تیپاکس ارسال می شود. اما در صورت خواست شما ارسال سفارشات از طریق پست و باربری نیز امکان پذیر است. باید بگوییم امکان ثبت سفارش تقویم در تیراژ هزار عددی و همچنین تعداد کم وجود دارد. شما می توانید بسته به نیاز خود و بودجه ای که به این منظور در نظر گرفته اید به تعداد دلخواه چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ را ثبت سفارش کنید. توجه داشته باشید که چاپ تقویم رومیزی مشهد به دو صورت افست و دیجیتال انجام می شود؛ که هر دو روش نیز شامل ضمانت نامه می شوند و کیفیت بالایی دارند. چاپ افست برای چاپ در تیراژ بیشتر از هزار عدد و چاپ دیجیتال برای چاپ سفارشات تعداد کم مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ تقویم رومیزی ارزان

در بین انواع تقویم، معمولا تقویم رومیزی معمولا قیمت بالا تری دارد. اما در بین محصولات ما امکان ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی ارزان نیز وجود دارد. ما برای اینکه به تمام نیاز ها پاسخ دهیم تنوع کم نظیری را در محصولات تقویم ایجاد کرده ایم؛ که این موضوع ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی ارزان را برای شما فراهم کرده است. باید بگوییم ارزان بودن این تقویم ها به معنای کم کیفیت بودن آن ها نیست. چاپ تقویم رومیزی ارزان نیز مانند همه محصولات دپارتمان چاپ هیلاج دارای ضمانت نامه کیفیت چاپ است. علت پایین بودن قیمت این محصول نوع تولید آن است. که باعث شده است هزینه های کم شده و در نتیجه با قیمت پایین تری عرضه شود.

ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ در ابعاد مختلفی امکان پذیر است. تقویم های فانتزی ما در ابعاد کوچک نیز چاپ می شود. که می توانید آن را با قیمت مناسب تری داشته باشید. چاپ تقویم رومیزی ارزان تنوع زیادی دراد. برای مشاهده این محصولات در بخش فروشگاه سایت، روی فیلتر ارزان ترین کلیک کنید. چاپ تقویم رومیزی ارزان می تواند هزینه های تبلیغات شما را کاهش دهد. یا اگر بودجه مناسبی را برای این منظور در نظر گرفته اید؛ با ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی ارزان  می توانید تعداد بیشتر تقویم داشته باشید. و به این نحو کسب و کار خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.

باید بگوییم چاپ تقویم رومیزی ارزان نیز با طراحی اختصاصی انجام می شود. و نام برند شما و اطلاعات مورد نظرتان در تمام صفحات تقویم چاپ می شود. این از مهم ترین مزیت ها و وجه تمایز تقویم ارائه شده در دپارتمان چاپ هیلاج، با سایر تقویم های موجو در بازار است. جنس پایه تقویم رومیزی ارزان از جنس مقوا زخیم و با کیفیت است. به دلیل اینکه فرایند تولید این پایه کم هزینه تر است پایه با جنس سخت است؛ قیمت نهایی تقویم پایین  تر است. برای ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی ارزان وارد فروشگاه سایت شوید. در صورت وجود اختلال در سایت برای ثبت سفارش می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرید

قیمت چاپ تقویم رومیزی

در تهیه انواع هدایای تبلیغاتی، قیمت موضوع با اهمیتی است. از این رو در طراحی این محصول سعی کردیم تا حد ممکن، هزینه های سربار چاپ تقویم رومیزی 1403 را کاهش دهیم؛ تا قیمت چاپ تقویم رومیزی منطقی شود. باید بگوییم قیمت چاپ تقویم رومیزی به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهم ترین این عوامل نوع آن است. بدیهی است هر نوع تقویم رومیزی، قیمت متفاوتی دارد. در دپارتمان چاپ هیلاج تنوع کم نظیری از تقویم را ارائه می دهم. برای همین قیمت چاپ تقویم رومیزی در هیلاج بسیار متنوع است. در نتیجه می توانید با هر بودجه ای که در نظر گرفته اید از بین محصولات ما یکی را برگزینید.

اندازه تقویم رومیزی یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت آن است. بدیهی است تقویم‌ های بزرگ تر معمولاً هزینه بیشتری برای ما در تولید دارند؛ تا تقویم ‌های کوچک تر و از این رو قیمت بیشتری هم دارند. تعداد صفحات تقویم نیز قیمت را تحت تأثیر قرار می ‌دهد. تقویم‌هایی با تعداد صفحات بیشتر است گران‌ تر هستند. همچنین نوع و جنس جلد تقویم (مثلاً جلد چرمی یا کاغذی) و وجود یا عدم کاور محافظ نیز تعیین‌ کننده قیمت است. جلد های اختصاصی و با کیفیت بالا معمولاً هزینه بیشتری دارند. که بر روی قیمت چاپ تقویم رومیزی تاثیر می گذارند. چاپ رنگی نسبت به چاپ سیاه و سفید هم هزینه بیشتری دارد. باید بگوییم در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ تقویم رومیزی 1403 به صورت سیاه و سفید هم فراهم است.

تعداد تقویم‌ هایی که سفارش می ‌دهید نیز بر قیمت آن تأثیر دارد. با افزایش تیراژ سفارش خود با توجه به سر شکن شدن هزینه های سربار بر تعداد بیشتری از تقویم می توانید آن را با قیمت کم تری ارائه دهیم. همچنین تعداد بیشتر معمولاً منجر به تخفیفات و قیمت‌ های مناسب ‌تر می‌ شود. نوع کاغذ و جوهر چاپ نیز قیمت را متأثر می ‌کند. همچنین مصارف با کیفیت و ویژگی‌ های خاص معمولاً هزینه بیشتری دارند. اما در مجموع باید بگوییم در بین تمام مراکز چاپ، دپارتمان چاپ هیلاج محصولات خود را با قیمت مناسب تری ارائه می هد. این موضوع در کنار ضمانت نامه کیفیت چاپ می تواند ارزش خرید محصولات ما را به شدت افزایش دهد.

بسته به نوع تقویم این عدد متغیر است. در فروشگاه سایت حداقل تیراژ قابل سفارش برای هر محصول مشخص است.

محصولات هیلاج با طراحی و چاپ اختصاصی ارائه می شوند. بر خلاف تقویم های سایر همکاران که صرفا بر روی پایه تقویم امکان چاپ، آن هم به صورت طلاکوب وجود دارد.

بله! در صورت سفارش در تیراژ بالا اولا چاپ شما در فرم اختصاصی که کیفیت به مراتب بالاتری دارد انجام می شود؛ همچنین امکان پرداخت چکی نیز برای شما فراهم می شود.

بله! برای استعلام قیمت و مشاوره می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرید.

پیمایش به بالا