تگ و اتیکت

چاپ تگ و اتیکت

به محصولات خود هویت ببخشید!

هدر بخش اتیکت2

هر چند تگ و اتیکت ها را بیشتر بر روی لباس ها دیده ایم؛ اما کاربرد آن ها به این مورد محدود نمی شود. بلکه برای معرفی هر محصولی اعم از پوشاک و محصولات غذایی و … می توان از این ابزار استفاده کرد. سفارش چاپ تگ و اتیکت در هر حوزه ای که فعالیت دارید مزیت هایی دارد. از جمله آن که تگ و اتیکت‌ قطعا تاثیر بسیار مثبتی بر مخاطب خواهد داشت. چرا که به محصول هویت می بخشد؛ و باعث می شود از سایر محصولات مشابه متمایز شود. کاربرد های زیادی را می توان برای تگ و اتیکت آویز بر شمرد.

اول این که مخاطب را در مورد محصول راهنمایی می کند؛ و اطلاعاتی در خصوص شیوه استفاده و نگهداری از آن را ارائه می دهد. اما مهم از همه باعث شناخته شدن برند شما می شود. در ادامه بیشتر در مورد تگ و اتیکت خواهیم پرداخت.در ضمن باید بگوییم برای سفارش چاپ تگ و اتیکت می توانید وارد فروشگاه سایت شوید. دپارتمان چاپ هیلاج یکی از مجهز تریم مراکز چاپ در کرج است؛ که افتخار ارائه خدمت به تمام شهر ها کشورمان ایران عزیز را دارد.

تگ و اتیکت چیست

تگ و اتیکت چیست؟

می توان گفت تگ و اتیکت ابزاری برای بازاریابی محصوب می شود. چرا که با درج مشخصات محصول بر روی آن باعث شناخت بهتر مخاطب از محول می شویم. از طرف دیگر نام تجاری خود را نیز در ذهن ها جا می اندازیم. چاپ این محصول که انواع مختلفی دارد؛ در دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تعداد بالا (افست) و تعداد پایین (دیجیتال) انجام می شود. همان طور که گفتیم این محصول انوع مختلفی دارد. که تگ و اتیکت پارچه ای، چرمی، آلمینیومی بعضی از آن ها هستند. اما در بین همه آن ها، چاپ اتیکت و تگ در کرج و همین طور چاپ اتیکت و تگ در تهران، به دلیل کاربرد بیشتر، بیشترین به صورت کاغذی صورت می پذیرد. لازم به توضیح است که در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج؛ صرفا امکان ثبت سفارش چاپ تگ و اتیکت کاغذی فراهم است. سایر انواع اتیکت در حوزه فعالیت ما نیست.

برند سازی با تگ و اتیکت

برند سازی، به کمک تک و اتیکت

همان طور که گفتیم یکی از مزیت های استفاده از تگ اتیکت بر روی محصول، آشنا شدن مخاطب با نام تجاری شما است. برند سازی عناصر مختلفی دارد. شیوه درست محصول نیز یکی از عناصر مهم در برند سازی است. با سفارش چاپ تگ و اتیکت می توانید در این مسیر قدم برداید. به چاپ اتیکت و تگ در کرج و چاپ اتیکت و تگ در تهران اهمیت بیشتری دارد. چرا که رقابت در بازار این شهر ها بیشتر است؛ و حتما لازم است که محصول شما دارای هویتی مستقل باشد تا نظر مخاطب را جلب کند. البته صرف استفاده از تگ و اتیکت نمی تواند کسب و کار شما را به یک برند تبدیل کند. عوامل زیادی در این خصوص وجود دارد؛ که نوع طراحی و شکل ظاهری تگ و اتیکت متصل به محصول شما نیز یکی از آن ها است.

چاپ تگ و اتیکت چه مزایایی برای کسب و کار ها دارد؟

تا اینجای مقاله به چند مورد از مزایای تگ و اتیکت چه مزایایی اشاره کردیم. اما در این بخش به موارد دیگری اشاره خواهد شد. مورد اول این است که با استفاده از تگ و اتیکت آویز اطلاعات محصول را می توان ارائه داد. می‌توانید پاسخ سؤالات پر تکرار را بر روی آن درج کنید؛ تا مشتری راحت تر بتواند برای خرید تصمیم گیری کند. مشتریان نسبت به محصولاتی که اتیکت دارند خوش بین تر هستند. از این به محصولاتی که از این ابزار بازاریابی استفاده کرده اند سریع ‌تر اعتماد می‌ کنند.  سفارش چاپ اتیکت‌ و تگ در کرج و همچنین چاپ اتیکت‌ و تگ در تهران و شهر های دیگر را می توانید به هیلاج بسپارید. کمکی دیگری که تگ و اتیکت آویز به کسب و کار شما می کند این است که؛ به آن هویت و می ‌بخشند. تعداد مشتری و درآمد شما را افزایش می دهد.

چاپ تگ و اتیکت در کرج

چاپ اتیکت و تگ لباس

یکی از زمینه هایی که بیشتر استفاده را از تگ و اتیکت دارند؛ پوشاک است. از این در دپارتمان چاپ هیلاج سفارش چاپ اتیکت و تگ لباس؛ را از فعالان در این صعنت بیشتر سایر حوزه ها دریافت می کنیم. چاپ اتیکت و تگ در کرج نیز بیشتر برای تولید های پوشاک صورت می گیرد. و باید بگوییم چاپ اتیکت و تگ در تهران نیز همین طور است. چاپ اتیکت و تگ لباس بیشتر به صورت آویز است. انواع بسیاری از این محصول با جنس ها مختلف و برش ها متنوع در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه شده است. همین طور امکان اجرای ایده های خاص نیز برای شما وجود دارد.

چاپ اتیکت و تگ در کرج

چاپ اتیکت و تگ در کرج بسیار مخاطب دارد. چرا که تعداد بسیار زیادی تولیدی، از جمله تولیدی پوشاک در این شهر وجو دارد. از این رو از این محصول دپارتمان چاپ هیلاج بسیار استقبال شده است. باید بگوییم سفارش چاپ اتیکت و تگ در تهران همین وضعیت را دارد. کیفیت چاپ بالا باعث شده از سایر شهر های کشور نیز نسبت به ثبت سفارش چاپ اتیکت و تگ آویز اقدام کنند. گارانتی چاپ هیلاج که اقدامی نوآورانه برای کم کردن ریسک خرید شما است؛ شامل این محصولات نیز می شود. از این رو با خیال راحت می توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. گفتنی است شرایط گارانتی در برگه گارانتی همراه محصول درج شده است.

اتیکت مقوایی لباس

اتیکت مقوایی لباس

همان طور که گفتیم اتیکت ها در جنس های مختلفی تولید می شوند. که اتیکت مقوایی لباس بیشتری تقاضا را دارد. البته بهتر است جای عبارت اتیکت مقوایی لباس؛ از عبارت اتیکت کاغذی لباس استفاده شود. به هر حال چاپ اتیکت و تگ در کرج و همین طور چاپ اتیکت و تگ در تهران؛ با جنس کاغذی یا همان مقوایی می تواند در راستای معرفی محصولات شما بسیار موثر باشد. تنوع کم نظیر محصولات تگ و اتیکت ما باعث می شود برای هر سلیقه ای پاسخی در خور داشته باشیم. همچنین برای سلیقه های خاص نیز امکان اجرای ایده های منحصر به فرد را فراهم کرده ایم.

چاپ کارت آویز

کارت آویز

کارت آویز را می توان یکی از زیر مجموعه یا نام دیگر تگ و اتیکت آویز دانست. توضیحات خاصی درباره کارت آویز نمی توان ارائه داد. چرا که وجه تمایزی قابل ذکری ندارد. وقتی سفارش چاپ اتیکت و تگ در کرج و چاپ اتیکت و تگ در تهران را انجام می دهید؛ در واقع یک نوع کارت آویز سفارش داده اید. البته همه تگ و اتیکت ها آویز نیستند. به طور مثال تگ و اتیکت اکسسوری یا همان جواهرات آویز نیست. کارت آویز می تواند کاربرد هایی مانند معرفی محصول و تشکر از خرید داشته باشد. که می توانید آن را سفارش دهید.

چاپ تگ کرافت

چاپ تگ کرافت

سفارش چاپ تگ کرافت به آن دسته افرادی که به دنبال یک تگ یا اتیکت کلاسیک و سنتی است توصیه می شود. تگ کرافت جلوه ای اصیل به محصولات شما می بخشد. و توصیه می شود برای معرفی محصولات غذایی از آن استفاده کنید. همچنین برای پوشاک با الیاف طبیعی و یا صنایع دستی نیز گزینه بسیار مناسبی است. امکان طلاکوب بعد از چاپ تگ کرافت وجود دارد. که جلوه تگ و اتیکت شما را بسیار جذاب می کند. چاپ اتیکت و تگ در تهران و چاپ اتیکت و تگ در کرج می تواند باجنس کرافت صورت گیرد. از نظر نوع برش نیز تنوع بسیار زیادی در تگ کرافت وجود دارد.

چاپ اتیکت آویز

چاپ تگ آویز

معمولا سفارش تگ آویز از سوی تولید کنندگان، عمده فروشان لباس صورت می گیرد. البته فروشگاه هایی که قصد برند سازی دارند نیز؛ معمولا تگ اختصاصی خود را بر روی محصولات الصاق می کنند. طراحی گرافیک و چاپ تگ آویز به غیر از حوزه پوشاک در زمینه محصولات غذایی نیز رواج دارد. که به طور معمول بر روی بسته بندی محصول آویزان می شود؛ که به واقع جلوه خوبی به بسته بندی محصول می بخشد. یکی از موضوعات مهم در طراحی گرافیک و چاپ تگ آویز رنگ بندی آن است. که باید به آن توجه شود؛ طراحی گرافیک اتیک و تگ بسیار حائض اهمیت است. که باید به طور اصولی انجام شود تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. شما می توانید در روند ثبت سفارش خود تیک طراحی توسط هیلاج را فعال کنید؛ تا اتیکت شما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج انجام شود. تا جلوه متفاوتی به محصول شما ببخشد.

چاپ تگ و اتیکت تعداد کم

چاپ تگ و اتیکت تعداد کم

چاپ تگ و اتیکت تعداد کم، خدمتی است که برای پاسخ به نیاز کسب و کار های کوچک در دپارتمان چاپ هیلاج ارائه می دهیم. چاپ اتیکت و تگ در تهران و همین طور چاپ اتیکت و تگ در  کرج می تواند با تعداد دلخواه شما صورت گیرد. چاپ اتیکت و تگ تعداد کم نیز در جنس ها متنوع و با برش های خاص صورت می گیرد. باید بگوییم در چاپ دیجیتال یا همان تعداد کم امکان ایجاد برش های بسیار پیچیده نیز وجود دارد. برای همین می توانید تگ و اتیکت های بسیار خاص را سفارش دهید. برای این منظور کافی است از یکی از راه های زیر با ما ارتباط بگیرید.

چاپ اتیکت لباس

چاپ اتیکت لباس

طبیعی است که سفارش چاپ اتیکت لباس را فقط از فعالان این حوزه دریافت کنیم. چاپ اتیکت لباس کاغذی یکی از نیاز های این شغل است. اگر شما هم به تگ و اتیکت لباس نیاز دارید باید بگوییم که؛ تنوع کم نظیر دپارتمان چاپ هیلاج در جنس و همین طور نوع برش اتیکت؛ در کنار امکان بهره گیری از طراحی اختصاصی باعث می شود؛ از رقبای خود متمایز شوید و در سطح بالا تری از آن ها قرار بگیرید. چاپ اتیکت لباس با گارنتی که نوآوری هیلاج برای کاهش ریسک خرید ما است نیز؛ می تواند خیال شما از دریافت یک تگ یا اتیکت بی نقص را راحت کند.

چاپ اتیکت خاص

چاپ اتیکت خاص

یکی از نیاز های کسب و کار های پیش رو داشتم ملزومات بازاریابی و تبلیغاتی خاص است. در دپارتمان چاپ هیلاج برای پاسخ به این گروه از مخاطبانمان نیز تدبیر اندیشیده ایم. تا بتوانید با ثبت سفارش چاپ اتیکت خاص از رقبای خود متمایز شویم. اجرای بیش از صد ها ایده خاص باعث شده در این زمینه به بلوغ برسیم. تا با کمترین خطا محصولاتی خاص را ارائه دهیم. چاپ اتیکت خاص می تواند شما را یک سر و گردن از همکارانتان برتر نشان دهد. چاپ اتیکت و تگ در تهران و چاپ اتیکت و تگ در کرج؛ با برش خاص امکان پذیر است. البته باید بگوییم از هر کدام از شهر های کشورمان که باشید؛ می توانید چاپ اتیکت و تگ را سفارش دهید و در محل خود دریافت کنید. لازم به ذکر است که هزینه ارسال تمام محصولات به همه شهر ها در اولین دفعه سفارش، رایگان است.

چاپ اتیکت و تگ در تهران

چاپ اتیکت و تگ در تهران

چاپ چاپ اتیکت و تگ در تهران و همین طور چاپ اتیکت و تگ در کرج؛ به صورت تعداد بالا (افست) و تعداد کم (دیجیتال) صورت می پذیرد. چاپ دیجیتال در دپارتمان چاپ هیلاج این امکان را به شما می دهد تا؛  اقدام به ثبت سفارش چاپ اتیکت و تگ در تهران با تعداد دلخواه کنید. اگر استفاده زیادی به اتیکت و تگ آویز دارید می توانید آن را با تعداد بیشتر از 1000 عدد سفارش دهید. اما اگر به تعداد کمتری از این محصول نیاز دارید می توانید اقدام به ثبت سفارش در تعداد های کمتر کنید. لازم به توضیح است که چاپ دیجیتال برای تعداد های کم تر از 400 عدد به صرفه است. از این اگر بیشتر از این تعداد به اتیکت و تگ آویز نیاز دارید؛ تعداد بالا را سفارش دهید. که هر دوی آن ها در دپارتمان چاپ هیلاج امکان پذیر است.

چاپ اتیکت آویز

چاپ اتیکت آویز

در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، چاپ اتیکت آویز در طرح و مدل‌ های مختلف انجام می‌ شود. شما بسته به نیاز، سلیقه  و بودجه خود می توانید از بین محصولات ما یکی را سفارش دهید. یکی از انواع اتیکت که بسیار مورد توجه هم قرار گرفته است، اتیکت دایره ‌ای می باشد. اتیکت دایره‌ ای یک تگ و اتیکت فانتزی است که برای بسیاری از محصولات کاربرد دارد. لازم به توضیح است که این اتیکت هم با جنس‌ های مختلف قابل چاپ هستند. چاپ اتیکت و تگ در تهران و چاپ اتیکت و تگ در کرج در انواع مختلفی صورت می گیرید.

کاربرد تگ آویز چیست؟

کاربرد تگ آویز چیست؟

تگ آویز یک ابزار برای معرفی کردن محصولات است. نام برند نیز روی آن درج می شود. تولید کنندگان لباس و مشاغل دیگر  برای اطمینان دادن به مشتری که کالایی با اصالت خرید خواهند کرد؛ اتیکت و تگ آویز یکی از بهترین انتخاب ها است. به طور تقین یکی از اولین مواردی که یک خریدار آن را بررسی می کند؛ مشخصات محصول و تولید کننده آن است. اطلاعاتی که می توان روی اتیکت و تگ آویز درج کرد. و با پاسخ دادن به دغدغه های مشتری آن را به خرید ترغیب کرد. برای سفارش این محصول می توانید از فروشگاه سایت اقدام کنید؛ و از راه های زیر اقدام کنید.

اتیکت برش خاص

اتیکت ها از نظر شکل ظاهری انواع مختلفی دارند که به دو گروه کلی تقسیم می شود. اول اتیکت های استاندارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. و نوع دیگر اتیکت های برش خاص. اتیکت برش خاص یک پاسخ برای نیاز بعضی کسب و کار ها به تگ و اتیکت خاص است. چاپ اتیکت و تگ در تهران و همین طور چاپ اتیکت و تگ در کرج، به صورت برش خاص امکان پذیر است. امکان اجرای اتیکت برش خاص در چاپ تعداد بالا و تعداد پایین وجود دارد. برای ثبت سفارش اتیکت برش خاص لازم است با ما تماس بگیرید. و یا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

در این چند سالی که با چپ های مختلف کار کردم کمتر پیش اومده بود که از همه چیز راضی باشم. اما هیلاج واقعا حرفه کار میکنه من خودم به همه همکارهام هیلاج را معرفی کردم
مرتضی گرامی
پوشاک وطن
4.3/5
از همکاری با هیلاج واقعا لذت بردم. بسیار با حوصله و دقیق و با ایده های خلاق
مریم خدادادی
تولیدی مانتو درسا
4.7/5
پیمایش به بالا