دپارتمان چاپ هیلاج

ملزومات چاپی ما به واسطه کیفیت مثال زدنی، نقش خود را درمعرفی و برندسازی کسب و کار شما به بهترین نحو ایفا میکنند.

هدر بخش چاپ
تصویر بخش اول
چگونه اقلام چاپی با کیفیت

باعث رونق کسب و کارتان میشود؟

آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید؛ که استفاده از ملزومات چاپی بی کیفیت چه تاثیر منفی بر کسب و کار شما دارد؟

باید بگوییم هر چیزی که منتصب به کسب و کار شما است؛ می تواند جایگاه شما در ذهن مشتری را ارتقا یا تنزل دهد. برای همین باید به آن ها بسیار اهمیت داد. قطعا تصورش را هم نمی کنید که چه تعداد مشتری بالقوه را فقط به خاطر یک کارت ویزیت و یا بروشور بی کیفیت از دست داده اید.

شاید باور این موضوع برایتان سخت باشد. اما اگر به حافظه خود رجوع کنید حتما به یاد می آورید؛ که خودتان هم بین دو کسب و کار با خدمات مشابه آن را که از ملزومات چاپی با کیفیت تری استفاده کرده بوده؛ انتخاب کرده اید. در نتیجه می توان گفت چاپ ملزومات بی کیفیت، بیشتر از آنچه که فکر می کنید برایتان گران تمام می شود.

آیکن پشتیبانی

پشتیبانی و گارانتی

تمام ملزومات چاپی پیش از ارسال برای شما کنترل می شود. لذا امکان نارضاتی شما از محصولاتی که دریافت می کنید تقریبا صفر است. اما اگر از محصولی که به دستتان رسید ناراضی بودید، پشیبانی ما تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه شما خواهد کرد. و در صورت لزوم کار سفارش شما مجدد چاپ خواهد شد.

آیکن کیفیت بالا

کیفیت بالای محصولات

از آن جایی که ما از این موضوع مطلع هستیم به کیفیت محصولات خود بسیار توجه کرده ایم. کیفیت کاغذ، کیفیت چاپ، کیفیت صحافی و کیفیت بسته بندی محصولات ما در بالاترین سطح ممکن هستند.

آیکن تجهیزات

تجهیزات به روز و مدرن

استفاده از تجهیزات به روز دنیا در فرایند های چاپ باعث شده است؛ کیفیتی بی رقیب را ارئه دهیم. تا با استفاده از ملزومات چاپی که در اختیارتان می گذاریم؛ هزینه های تبلیغات و بازاریابی خود را با افزایش تاثیر آن ها کاهش داده و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

آیکن ثبت سفارش

ثبت سفارش غیر حضوری

موضوع امکان ثبت سفارش آنلاین را فراهم کرده ایم؛ تا در کنار ارسال پستی در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود. و برای سفارش ملزومات چاپی مورد نیاز خود نیاز نباشد از محل کار خود خارج شوید.

آمار برخی خدمات ارائه شده

0 +هزار
عدد
کارت ویزیت چاپ شده
0 +هزار
تعداد
لیبل چاپ شده
0 +هزار
تعداد
بروشور چاپ شده
0 +هزار
برگ
تراکت چاپ شده

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  chop.hilaj@

رضایت شما را جلب می کنیم

ما درک می کنیم وقتی اقلامی که سفارش داده اید؛ خوب چاپ نشده باشد چه حسی خواهید داشت. یا وقتی دیر تر از آن زمانی که باید، سفارشتان را تحویل می گیرد چه قدر ناراحت خواهید بود. برای همین است که ما تجهیزات روز دنیا را به خدمت گرفته ایم تا اقلام چاپی را آن طور که شما لیاقتش را دارید؛ و با کیفیتی در خورتان ارائه دهیم.

همین طور با ایجاد ساختاری پویا در بخش لجستیک  موفق شدیم؛ در زمانی که وعده کرده ایم سفارشتان را به دست مشتریان برسانیم.

 

آیکن رضایت

چرا مشتری وفادار هیلاج خواهید شد؟

اقلام چاپی کاربرد های بسیار گسترده ای در کسب و کار ها دارند. از ملزومات اداری که در مراودات اداری روزمره به کار گرفته می شوند؛ تا اقلامی مانند تراکت، کاتالوگ، بروشور و ... که در بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند. همین طور با گسترش فروش های اینترنتی؛ نیاز به ملزومات بسته بندی از قبیل لیبل، کارت تشکر، رول باند، ساک دستی و امثال این ها نیز؛ بیش از پیش شده است. 
باید بگوییم استفاده از ملزومات چاپی با کیفیت بر جایگاه برند ها بسیار تاثیر گذار است. به همین دلیل مدیرانی که از این موضوع آگاه هستند؛ به کیفیت اقلام چاپی خود بسیار اهمیت می دهند. و در انتخاب سازمانی که چاپ اقلام مورد نیاز خود را به آن بسپارند؛ بسیار وسواس به خرج می دهند. لذا در نوشتار پیش رو به نکاتی که به آن ها توجه کرده ایم تا لایق انتخاب شما باشیم اشاره کرده ایم.

کنترل کیفیت 100% سفارشات

چاپ اقلام و ملزومات چاپی باعث ذهن مشغولی صاحبان کسب وکار ها می شود. یکی از علل این موضوع عدم اطمینان از کیفیت محصولی است که به دستشان می رسد. باید بگوییم با توجه به احتمال بروز اختلال در فرایند های چاپی. می تواند کیفیت چاپ افت کند و در نتیجه محصول با کیفیت مناسبی به شما تحویل نشود. اما از آن جایی که ما در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج به موضوع کیفیت بسیار اهمیت می دهیم؛ تمام سفارشات را پیش از انتقال به بخش تحویل به مشتری، به طور 100% کنترل می کنیم. تا سفارشات شما بی نقص باشد.

این موضوع برای عزیزانی که از شهر های دیگر کشور ثبت سفارش کرده اند؛ اهمیت بیشتری پیدا می کند. لذا ما پیش از آن که سفارشات را ارسال کنیم نیز آن ها را کنترل می کنیم. تا از نظر کیفیت چاپ، برش، روکش، صحافی و ... بدون ایراد باشد.

چاپ با کیفیت

پشیبانی و گارانتی

همان طور که گفتیم تمام سفارشات پیش از انتقال به بخش تحویل؛ و همین طور ارسال برای مشتری به طور 100% کنترل می شود. تا ایرادی در محصولی که به دستتان می رسد وجود نداشته باشد. از این رو ما این تضمین را به شما می دهیم؛ که سفارشات چاپی شما کاملا مطابق ویژگی ها و خصوصیاتی که در فاکتور فروش درج شده است به دست شما برسد. اما چنانچه بعد رسید محصول به دستتان از کیفیت آن رضایت نداشتید لازم نیست نگران باشید. چرا که تنها کافی است با پشیبانی کانون تبلیغاتی هیلاج تماس بگیرید؛ تا مشکل را بررسی، و با انجام اقدامات لازم رضایت شما را جلب نماییم. باید بگوییم به طور معمول نارضایتی های پیش آمده؛ از سوء تعبیر و نفسیر مشتری از سفارشی که دستش می رسد؛ ناشی می شود. از این رو به طور معمول با توضیحات کارشناسان بخش پشتیبانی؛ رضایتی مشتری برطرف می شود.

 اما اگر بعد از بررسی متوجه شویم محصول چاپی ارائه شده از سوی ما؛ با آنچه در فاکتور فروش درج شده بود منطبق نبوده است. سفارش شما مجدد و خارج از نوبت چاپ و با احترام برایتان ارسال می شود. لازم به توضیح است مواردی که باعث تجدید چاپ سفارشتان می شود؛ شامل مواردی از قبیل؛ اختلاف بیش از 30% رنگ فایل طراحی، با نمونه چاپی؛ اختلاف ابعاد بیشتر از 3 میلی متری و ... است. که شرح کامل مواردی که باعث چاپ مجدد سفارشات خواهد شد؛ در کارت گارنتی که همراه محصول به شما داده می شود آمده است. 

چاپ آنلاین کرج

سرعت بالا چاپ سفارشتان

در دنیای سریع امروز صبر مشتریان برای آماده شدن سفارشاتشان هر روز کمتر می شود. لذا در پاسخ به این نیاز و برای سرعت بخشیدن به زمان تحویل سفارشات چاپی؛ اقدامات قابل توجهی در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج انجام داده ایم. چرا که می دانیم زمان و وقت یک صاحب کسب و کار از هر چیزی مهم تر است. از این رو در برخی محصولات حتی امکان تحویل 72 ساعته آن ها را به سرار کشور را فراهم کرده ایم؛ تا در روند کسب و کارتان خللی ایجاد نشده و اقلام چاپی اداری، تبلیغاتی، بازاریابی و ملزومات بسته بندی شما سریعا به دستتان برسد. با افتخار باید بگوییم سرعت بالای تحویل سفارشات چاپی، در کنار کیفیت در خور توجه؛ سطح بالایی از رضایت مشتریان را ایجاد کرده است. شاهد این ادعا هم هزاران مشتری وفاداری هستند؛ که در این سال ها افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم.

32 استان کشور؛ مشتری هیلاج

متاسفانه در بسیاری شهر های کشور چاپخانه مجهز وجود ندارد. همین موضوع باعث شده خیلی از کسب و کار ها امکان بهره مندی از ملزومات چاپی با کیفیت را نداشته باشند. اما خوشبختانه با راه اندازی بخش فروشگاه ملزومات چاپی سایت؛ امکان عرضه محصولات خود را به همه 1148 شهر کشور فراهم کردیم. تا همه هموطنانمان بتوانند از ملزومات چاپی با کیفیت استفاده نمایند. شما در هر شهری از کشور عزیزمان ایران که باشید؛ می توانید تمام اقلام چاپی مورد نیاز خود از قبیل؛ لیبل، اتیکت، سرنسخه، تراکت، کارت ویزیت و ... را؛ از بخش فروشگاه سایت ثبت سفارش کنید و در محل کارتان تحویل بگیرید.

باید بگوییم یکی از افتخارات ما در کانون تبلیغاتی هیلاج همکاری با تمام 32 استان کشور است. چرا که به این معتقد هستیم با عرضه محصولات چاپی با کیفیت، نقشی هر چند کوچک در توسعه و رشد کسب و کار های کشور خواهیم داشت.

 

چاپ در کرج
طراحی گرافیک

طراحی اقلام چاپی

طراحی مهم ترین عنصر یک محصول چاپی است. که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. درواقع این طرح است که به محصول چاپی هویت میبخشد. برای همین در روند ثبت سفارش اقلام چاپی لازم است تعیین کنید؛ طراحی توسط ما انجام شود؛ یا طرح خودتان را بارگذاری می کنید. لازم است توضیح دهیم که طراحی های ما در دو سطح انجام می پذیرد. سطح پایه با قالب آماده انجام می شود. و در سطح حرفه ای نیز طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهد شد. نکته دیگر اینکه برای ثبت سفارش طراحی اقلامی که توسط ما چاپ خواهد شد؛ نیازی نیست وارد دپارتمان طراحی گرافیک شوید. بلکه ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب می کنید و سپس در ادامه فرایند ثبت سفارش، سفارش طراحی را نیز ثبت خواهید کرد. اما برای مشاهده نمونه طرح های انجام شده در دپارتمان طراحی گرافیک کانون تبلیغاتی هیلاج لازم است؛ وارد دپارتمان طراحی گرافیک شوید.

چاپ تعداد پایین

یکی از درخواست های معمول مشتریان ما چاپ تعداد محدود است. لذا در برخی از محصولات مثل لیبل این امکان را فراهم کرده ایم. اما باید بگوییم چندان توصیه به چاپ تعداد یا محدود یا همان چاپ دیجیتال نمی کنیم. چرا که به واسطه تفاوت فرایند چاپ دیجیتال با چاپ افست، هزینه های آن بسیار بیشتر است. لذا قیمت محصولات چاپی که به صورت دیجیتال انجام می شود؛ چندین برابر چاپ افست می باشد. اما برای برخی از محصولات این اختلاف قیمت توجیه پیدا می کند. لذا برای رفع این نیاز ها امکان ثبت سفارش تعداد کم را فراهم کرده ایم.

از جمله این اقلام می توانیم به لیبل، پاکت، سربرگ، برخی از انواع کارت ویزیت، بروشور و کاتالوگ اشاره کرد. در مورد کیفیت چاپ دیجیتال هم باید بگوییم که اندکی ضعیف تر از چاپ افست است. اما این به معنای آن نیست که محصولات چاپ دیجیتال بی کیفیت است.

 

چاپ تعداد محدود
کارت ویزیت خاص

محصولات خاص چاپی

خلاقیت و نوآوری در هر حوزه ای همیشه جذاب است. چرا که باعث ایجاد تفاوت و تمایز می شود. اما این موضوع در مورد اقلام چاپی نمود بیشتری دارد. چون اولا امکان بروز خلاقیت در آن ها بیشتر است؛ و در وحله دوم تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطبان، در مقایسه با خلاقیت در سایر زمینه ها دارد. از این رو ما در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج؛ توجه ویژه ای به محصولات خاص چاپی کرده ایم. تا بتوانیم هر آن چه تصور می کنید را اجرایی کنیم. باید بگوییم تقریبا هر ایده ای که در ذهن شما باشد را می توانیم؛ به واقعیت تبدیل کنیم. به طور عمده این خلاقیت ها در قالب برش ظهور می پیدا کند. اما در زمینه نوع چاپ، جنس کاغذ، خط تا و ... نیز خلاقیت به خرج میدهیم. و نتیجه این است که خاص ترین محصولات چاپی را در رزومه کاری  خود داشته باشیم.

آسانی ثبت سفارش

در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج به موضوع آسانی ثبت سفارش هم بسیار توجه شده است. برای همین بخش فروشگاه سایت به شیوه ای طراحی شده؛ تا به سادگی بتوانید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. ما این را می داینم که بسیاری از مشتریانمان از اصلاحات تخصصی چاپ بی اطلاع هستند. از این امکان فیلتر کردن جستسجو را بر اساس کاربرد و قیمت نیز فراهم کرده ایم. از طرف دیگر برای عزیزانی که نام محصول مورد نظر خود را می دانند نیز این شرایط فراهم است؛ تا با کمترین میزان جستسجو به محصول مورد نظر خود برسد.

همه این اقدامات برای این است که وقت شما تلف نشود؛ و در کمترین زمان ممکن بتوانید سفارش خود را ثبت کنید. علارغم آسانی فرایند ثبت سفارش، ما در هر بخش توضیحات لازم را هم ارائه داده ایم؛ تا در مسیر ثبت سفارش ملزومات چاپی خود کوچک ترین چالشی نداشته باشید.

 

چاپ آنلاین

چطور نمونه کار ها را مشاهده کنیم؟

برای مشاهده ی نمونه کار ها می توانید به پیج اینستاگرام دپارتمان چاپ هیلاج مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

برای دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین محصول با توجه به نیاز و بودجه خود نیز می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کرده و با شماره تماس های درج شده، تماس بگیرید.

چاپ در کرج

محصولات چاپ در کرج به چند بخش اصلی شامل چاپ اقلام اداری، چاپ اقلام بازاریابی و تبلیغات و چاپ ملزومات بسته بندی تقسیم بندی می شود. هر کدام از این موارد کارایی خاصی دارند. چاپ در کرج برای اقلام اداری شامل چاپ سربرگ، چاپ پاکت، چاپ کارت ویزیت و ... می شود. لازم است یادآور شویم که خدمات هیلاج به چاپ در کرج محدود نمی شود. اما در مورد محصولات چاپی باید بگوییم که اقلام بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت، چاپ بروشور و چاپ کاتالوگ می شود. این محصولات درانواع مختلف از نظر جنس، نوع صحافی و عناصر دیگر می شود. هیلاج تمامی محصولات چاپی را با گارنتی عرضه می کند. به این صورت که اگر محصولی که به دست شما می رسد اگر با ویژگی هایی که در فاکتور ذکر شده مطابقت نداشت؛ مجددا چاپ خواهد شد. همان طور که گفتیم خدمات هیلاج به این موارد محدود نمی شود. برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات ما وارد صفحه اصلی سایت هیلاج شوید.

اما به طور خلاصه باید بگوییم در هیلاج علاوه بر چاپ در کرج، ما به ارئه خدمت در زمینه دیجیتال مارکتینگ که شامل؛ طراحی سایت و سئو می پردازیم. همچنین طراحی گرافیک هم دیگر دپارتمان فعال هیلاج است. در این دپارتمان به ارائه خدمات طراحی ملزومات چاپی، طراحی لوگو، طراحی اسلایدر سایت و ... می پردازیم. خدمت دیگر ما نیز در قالب دپارتمان عکاسی صنعتی ارائه می شود. که در قالب آن به ارائه خدمات عکاسی مدلینگ، عکاسی محصول، عکاسی محصول و ... می پردازیم. همان طور که گفتیم برای اطلاع از همه خدمات ما و آشنایی بیشتر با کانون تبلیغاتی هیلاج می توانید وارد صفحه اصلی سایت کانون تبلیغاتی هیلاج شوید.

چاپ خانه در کرج

همه اقلام چاپی در چاپ خانه ها تولید می شوند. چاپ خانه در کرج با موضوعات کار مختلفی وجود دارد. که هر کدام از آن ها به تولید یک نوع محصول چاپی می پردازند. به طور مثال در چاپخانه افست محصولات با تیراژ بیشتر از هزار عدد چاپ می شود. که به عنوان نمونه چاپ تراکت در کرج، چاپ کارت ویزیت در کرج، چاپ لیبل در کرج و ... را؛ می توان به عنوان محصولات آن ها نام برد. همچنین چاپ خانه در کرج  که در زمینه بسته بندی فعال باشد نیز وجود دارد. این چاپخانه ها به صورت تخصصی به طراحی و تولید بسته بندی محصولات مختلف می پردازند. در کنار چاپ افست، چاپ خانه در کرج در حوزه کاری دیجیتال نیز فعال است. شما می توانید تمام خدمات چاپ اقلام اداری، چاپ اقلام بازاریابی و تبلیغات و چاپ ملزومات بسته بندی را؛ با تعداد کم ثبت سفارش کنید.

مزیت چاپ دیجیتال در کرج این است که می توانید محصولات مورد نظر خود را با تعداد دل خواه سفارش دهید. این گونه اگر به تعداد کمی ازمحصولات چاپی نیاز داشته باشید، در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. اما اگر استفاده شما زیاد است پیشنهاد ما چاپ افست می باشد. اقلام مختلف در رشد کسب و کار بسیار اهمیت دارند. چرا که می توانند معرف کسب و کار شما باشند. از این باید در تهیه آن ها بسیار دقت به خرج داد. تا بتوانید بهترین کارایی را از آن ها دریافت کنید. چاپ افست کاربرد بسیار گسترده ای دارد که برای مصالعه بیشتر در باره آن؛ می توانید وارد صفحه چاپ افست شوید.

چاپ دیجیتال کرج

یکی از نیاز های کسب و کار ها در سال های اخیر چاپ اقلام اداری، چاپ اقلام بازاریابی و تبلیغات و چاپ ملزومات بسته بندی؛ با تعداد کم است. به این منظور و در پاسخ به این نیاز چاپ دیجیتال کرج رونق بیشتری پیدا کرده است. چاپ دیجیتال کرج برای چاپ تعداد کم انواع ملزومات مناسب است. که از جمله آن ها می توان به چاپ کارت ویزیت تعداد کم، چاپ لیبل تعداد کم، چاپ بروشور تعداد کم و ... اشاره کرد. با رواج چاپ دیجیتال کرج کسب و کار های تولیدی می توانند محصولات خود را با لیبل شناسنامه و نام برند خود؛ عرضه کنند. این مورد می تواند تاثیر بسیار مناسبی در روند روبه رشد این کسب و کار ها داشته باشد. حال آن ها این لیبل نسبت به گذشته با هزینه کم تری از سوی آن ها تهیه می شود. که در رشد کسب و کار ها بسیار موثر بوده است.

چاپ دیجیتال کرج در دپارتمان چاپ هیلاج، از کیفیت و تنوع کم نظیری برخوردار است. همین موضوع باعث شده است بسیاری تولید کنندگان و فعالان صنایع غذایی چاپ لیبل محصولات خود را؛ به هیلاج بسپارند. همچنین شرکت ها نیز برای شرکت در نمایشگاه ها نیاز های چاپی خود را از قبیل: چاپ بروشور و چاپ کاتالوگ را به دپارتمان چاپ هیلاج می سپارند. چرا که در کنار امکان چاپ با تعداد کم و کیفیت عالی؛ طراحی گرافیک بی نظیر و حرفه ای نیز از سوی هیلاج ارائه می شود. که به برند سازی و افزایش اعتبار آن ها کمک می کند. در مورد محصول لیبل نیز این مورد صدق می کند. برای مشاهده محصول لیبل کلیک کنید.

چاپ و تبلیغات کرج

دفاتر چاپ و تبلیغات کرج خدمات متنوعی را ارائه می دهند. البته می توان گفت هیچ کدام از آن ها در زمینه تبلیغات فعالیت ندارند؛ یا حداقل به اندازه کانون تبلیغاتی هیلاج به صورت تخصصی و با این وسعیت در زمینه فعالیت ندارد. چاپ و تبلیغات در کرج بیشتر به خدمات چاپ می پردازد. مواردی مانند چاپ تراکت در کرج، چاپ کارت ویزیت در کرج و ... . دپارتمان چاپ هیلاج در کنار عرضع این محصولات چاپی در زمنیه چاپ تگ و اتیکت هم فعالیت جدی دارد. همکاری با اغلب تولید کنندگان پوشاک در سطح کشور باعث شده است؛ تنوعی بی نظیر از انواع تگ و اتیکت را در اختیار داشته باشیم. و بتوانید برای هر نیاز و سلیقه ای پیشنهادی درخور ارائه دهیم. با چاپ در کرج  می توانید ملزومات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا دریافت کنید. و باید بگوییم امکان ارسال به سراسر کشور فراهم است.

یکی از محصولات پر فروش ما در دپارتمان چاپ هیلاج تگ و اتیکت است. بیشتر مجموعه های چاپ و تبلیغات کرج صرفا به ارائه تگو اتیکت رایج و متداول می پردازند. اما در هیلاج امکان طراحی و اجرای ایده های خاص شما وجود دارد. تا محصولات خود به بهترین شکل ممکن و آن گونه که در شان کسب و کار شما است معرفی کنید. سایر ملزومات چاپی را نیز می توانید با اجرا های خاص دریافت کنید. تا هرچه بیشتر از رقبای خود متمایز شوید. همان طور گفتیم تگ و اتیکت از محصولات پر فروش ماهستند. برای مشاهده اطلاعات می توانید وارد صفحه تگ و اتیکت شوید.

چاپ ارزان کرج

با بالا رفتن هزینه های جاری کسب کار ها، صاحبین کسب و کار برای مدیریت هزینه های خود به چاپ ارزان کرج روی آورده اند. در دپارتمان چاپ هیلاج تمام ملزومات چاپی با قیمت  مناسب عرضه می شود. اما از آن جایی که کیفیت در اولویت ما قرار دارد. نمی توانیم ادعا کنیم ما چاپ ارزان کرج هستیم. چاپ در کرج با بالا ترین کیفیت در هیلاج انجام می شود. با توجه به این که از کیفیت محصولات خود اطمینان داریم؛ گارانتی چاپ را برای تمام محصولات خود ارائه می دهیم. تا در صورت کوچک ترین مغایرت محصول دریافتی با مشخصات درج شده در فاکتور، آن را مجدد چاپ خواهیم کرد. قطعا در چاپ ارزان کرج موضوع کیفیت در الویت دوم قرار می گیرد. چرا که نمی توان یک محصول با کیفیت را با قیمت پایین ارائه کرد. پیشنهاد ما همکاری بامجموعه های کیفیت محوری مانند هیلاج است.

چرا که هزینه پرداختی شما فراموش خواهید شد؛ اما کیفیت همیشه ماندگار است. تمام محصولات ما اعم از چاپ اقلام اداری، چاپ اقلام بازاریابی و تبلیغات و چاپ ملزومات بسته بندی تقسیم بندی؛ با استفاده از به روز ترین تجهیزات و با بهترین کاغذ های موجود انجام می شود. ما تمام تلاش خود را برای تولید ملزومات چاپی با کیفیت به کار می گیریم. چرا که اعتقاد داریم شما و کسب و کارتان لایق داشتن بهترین ملزومات چاپی هستید. برای سفارش ملزومات چاپی مورد نظر خود می توانید وارد فروشگاه سایت شوید. باید بگوییم هزینه ارسال در اولین خرید شما رایگان است.

چاپ افست کرج

یکی از انوع چاپ در کرج که بسیار رایج و متداول نیز است، چاپ افست کرج است. این چاپ مناسب تیراژ های بیشتر از هزار برگ می باشد. درباره چاپ افست باید بگوییم همان طور که گفتیم این شیوه شاپ برای چاپ انبوه است. برای چاپ ملزومات در این روش تصاویر و رنگ ها، از طریق غلتک های مشخص شده، روی صفحات فلزی حرکت می کند؛ سبب چاپی با کیفیت می شود. از مزیت های مهم این شیوه چاپ به صرفه بودن آن برای تیراژ های بالا است. این نوع چاپ در سال 1875 ابداع شد و تا امروز هم رواج دارد. البته این شیوه که امروزه به کار برده می شود با آن چه در گذشته بود تفاوت های زیادی کرده است. برای انجام فرایند چاپ در دستگاه های چاپ افست ابتدا فایل مورد نظر برای چاپ ارسال می شود. رنگ ها در آن ها که به CMYK  مشهور هستند.

این رنگ ها بر روی سطح ورق آلومینیومی که به آن ها زینک گفته می شود، چاپ می شوند. یکی از مزیت های مهم چاپ افست در کرج این است که؛ از نوع کاغذی با هر گونه جنس و گرماژی استفاده کرد. یکی از مزیت های مهم این شیوه چاپی سرعت مناسب آن است. البته باید بگوییم برای چاپ تعداد کم، چاپ دیجیتال گزینه مناسب تری است. چرا که سرعت بیشتری دارد. اما برای چاپ در تیراژ بالا چاپ افست کرج بسیار مناسب تر است. چاپ افست یکی شیوه چاپی کاملا متفاوت از چاپ دیجیتال است. و مراحل زیادی دارد که به طور مختصر آن ها را بیان کردیم.

طراحی و چاپ در کرج

یکی از موضوعات بسیار مهم در چاپ اقلام اداری، چاپ اقلام بازاریابی و تبلیغات و چاپ ملزومات بسته بندی تقسیم بندی، طراحی آن ها است. چرا که طراحی هست که به آن ها هویت می بخشد. با توجه به اهمیت این موضوع ما در کانون تبلیغاتی هیلاج، خدمات طراحی گرافیک را قالب یک دپارتمان مجزا ارائه می دهیم. همکاران ما دپارتمان طراحی گرافیک از متخصصان این حوزه هستند. وجه تمایز طرح هایی که درهیلاج اجرا می شود با سایز سازمان ها در این است که؛ طرح های یک طرح تبلیغاتی است. به این معنا که در آن ها به ترغیب مخاطب به استفاده از کالا و یا محصولات شما بسیار توجه شده است. همکاران ما در دپارتمان طراحی گرافیک همگی دوره های جامع تبلیغات و روانشناسی فروش را گذرانده اند. از این صرفا به زیبایی طرح ها توجه ندارند. و به فروش که مهم ترین موضوع هم هست، توجه دارند.

چاپ در کرج بدون یک طرح اصولی چندان موثر نخواهد بود؛ و نمی تواند مشتری را به کسب و کار شما جذب کند. از این رو توصیه ما این است که به این موضوع توجه بیش از پیش داشته باشید. تا با اجرای یک طرح موفق هزینه های تبلیغات شما هم بهینه شود. از جمله خدمات ما در دپارتمان طراحی گرافیک، طراحی ملزومات چاپ تبلیغلاتی و اداری، طراحی بسته بندی، طراحی لوگو و... است. این خدمات با بالا ترین کیفیت ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، و مشاهده همه خدمات وارد صفحه دپارتمان طراحی گرافیک شوید.

سوالات متداول

چطور وارد فروشگاه محصولات چاپی شوم؟

ابتدا روی آیکن سبد خرید بالای صفحه کلیک کرده و سپس دکمه ی ورود به فروشگاه را بفشارید. وارد فروشگاه شده و با تنظیم فیلتر ها به محصول مورد نظر خود برسید. سپس آن را به سبد خرید تان اضافه می کنید.

منظور از گارانتی محصولات چاپی چیست؟

تمامی محصولات چاپی دپارتمان چاپ هیلاج شامل گارانتی می شود. یعنی اگر محصولی که دریافت کردید از نظر کیفیت و مشخصات با آن چیزی که در فاکتور درج شده، مغایرت داشت، مجددا چاپ و برایتان ارسال می شود.

در حین ثبت سفارش دچار مشکل شدیم، چطور با پشتیبانی تماس بگیریم؟

در صورت بروز هر گونه ایراد در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

آیا امکان چاپ تعداد کم در هیلاج وجود دارد؟

بله

اکثر ملزومات چاپی عرضه شده در هیلاج امکان سفارش به صورت تعداد کم ( دیجیتال) و تعداد بالا ( افست) را دارند.

چگونه می تواند سفارش خود را پیگیری کنم؟

به این منظور می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و یا با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۲۲۵۵۴۸۸

سفارشات چگونه به دستم می رسد؟

سفارشات در شهر کرج از طریق اسنپ ارسال می شوند و برای سایر شهر ها به وسیله پست

برای مشاهده محصولات و ثبت سفارش روی لینک کلیک کنید.