سربرگ

حرفه ای مکاتبه کنید!

چاپ سربرگ در کرج

یکی اقلام چاپی اداری که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، سربرگ است. چاپ در کرج برای محصول سربرگ، در دپارتمان چاپ هیلاج صورت می گیرد. این محصول تنوع بسیاری از نظر جنس کاغذ دارد. هرکدام از این کاغذ ها کارایی منحصر به فردی را با توجه به ویژگی هایی که دارند ارائه می دهند. که می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را ثبت سفارش نمایید. چاپ سربرگ در کرج برای محصول سربرگ را می توانید با تعداد کم نیز سفارش دهید. این محصول با صحافی سرچسب ارائه می شود. به طور معمول سربرگ با ابعاد A5 به چاپ می رسد.  اما امکان چاپ بر روی ابعاد دلخواه شما نیز وجود دارد. از جمله جنس هایی که چاپ در کرج برای سربرگ بر روی آن انجام  می شود؛ می توان به تحریر و کتان اشاره کرد. که در گرماژ های های مختلفی چاپ در کرج ارائه می شود.

سربرگ یکی از اقلام مهم چاپی است که برای مراودات مکتوب مورد استفاده قرار میگیرد. چاپ سربرگ تعداد کم برای بسیاری از کسب و کار ها مناسب است. به خصوص کسب و کار های کوچک که از سربرگ به تعداد کم استفاده می کنند. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چرا که با کم ترین می توانید اقدام ثبت سفارش چاپ سربرگ تعداد کم، رنگی و با کیفیت کنید. سربرگ به طور معمول بر روی کاغذ تحریر 80 گرم چاپ می شود. اما در صورت تمایل می توانید سربرگ با جنس های مختلف را ثبت سفارش کنید.

چاپ سربرگ شرکت

چاپ سربرگ شرکت

از جمله کسب و کار هایی که بیشترین استفاده را از سربرگ دارند؛ شرکت ها هستند. چرا که بسیاری از مراودات خود را به صورت مکتوب انجام می دهند. چاپ سربرگ شرکت با سایر مشاغل تفاوت خاصی ندارد. امکان دارد بسته به نیاز مشتری چاپ سربرگ شرکت با کاغذی با گرماژ بالا تر صورت بگیرد. چاپ سربرگ در کرج برای شرکت ها باید با طراحی زیبایی همراه باشد. چرا که طراحی ضعیف سربرگ به جایگاه شرکت ضربه خواهد زد. شما می توانید خدمات طراحی سربرگ را از دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج دریافت کنید. به این ترتیب چاپ سربرگ شرکت با طرحی اصولی و زیبا همراه خواهد بود. لازم به ذکر است که سربرگ، مانند همه محصولاتی چاپی، دپارتمان چاپ هیلاج با گارانتی ارائه می شود. به این ترتیب اگر بعد از تحویل سفارش خود متوجه وجود مغایرت با مشخصات درج شده در فاکتور شدید؛ می توانید آن را مرجوع کرده

 و ما سفارش شما را مجددا چاپ و برای شما ارسال می کنیم. همان طور که اشاره شد شرکت ها بیشترین استفاده را از سربرگ دارد. چاپ سربرگ تعداد کم برای شرکت های کوچک بسیار مناسب است. چرا که این سازمان ها استفاده کمی از سربرگ دارند. از این رو چاپ هزار عددی سر نسخه برای آن ها مناسب نیست. اما با ثبت سفارش چاپ سربرگ تعداد کم؛ می توانند با هزینه مناسب از این ابزار چاپی استفاده کنند. در کنار سربرگ معمول پاکت نیز مورد استفاده است. شما می توانید این محصول را نیز از دپارتمان چاپ هیلاج تهیه کنید. به این منظور کافی است وارد فروشگاه سایت شوید.

چاپ سربرگ ارزان در تهران

چاپ سربرگ ارزان در تهران

نیاز بسیاری از کسب و کار ها چاپ سربرگ ارزان در تهران است. در دپارتمان چاپ هیلاج برای پاسخگویی به این نیاز؛ محصول سربرگ سیاه و سفید یا همان تک رنگ مشکی را ارائه می دهیم. البته برای کاهش هزینه های چاپ سربرگ در کرج می توانید؛ نسبت به سفارش سربرگ با تعداد کم اقدام کنید. با این کار با هزینه ای منطقی تر سربرگ با چاپ رنگی در اختیار خواهید داشت. باید بگوییم امکان چاپ سربرگ ارزان در تهران رنگی هم وجود دارد؛ که در این صورت چاپ سربرگ بر روی کاغذ هایی با گرماژ پایین تر انجام می شود. توصیه ما این است که اگر برای برند سازی کسب و کار خود دغدغه دارید؛ نسبت به چاپ سربرگ با کیفیت اقدام کنید. البته تمام محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج با کیفیت چاپ می شوند و شامل گارانتی چاپ می شوند. و منظور از کیفیت، گرماژ کاغذ است.

چاپ سربرگ تعداد کم در تهران یکی از به صرفه ترین پیشنهادات است. چرا به طور معمول سربرگ های ارزان از کیفیت مناسبی بر خوردار نیستند. از این رو اگر می خواهید باهزینه کم سربرگ داشته باشید؛ پیشنهاد ما ثبت سفارش چاپ سربرگ با تعداد کم است. شما می توانید از طریق فروشگاه سایت و از بین ده ها نمونه سربرگ؛ محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. و در محل کار خود آن را تحویل بگیرید. باید بگوییم که اگر به سربرگ در تیراژ هزار عدد و بیشتر هم نیاز دارید می توانید آن را از همین طریق سفارش دهید.

چاپ سربرگ اداری

چاپ سربرگ اداری

چاپ سربرگ در کرج برای مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد. و در واقع چاپ سربرگ اداری به تمام سربرگ ها اطلاق می شود. چاپ سربرگ اداری علاوه بر شرکت ها برای وکلا نیز مورد نیاز است. که در واقع برای مراودات و مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ سربرگ اداری در کرج برای بسیاری از شرکت ها لازم است. چرا که از نظر قانون محتوای خارج از سربرگ رسمی سازمان ها فاقد ارزش است. از این رو برای رسمیت بخشیدن به محتوا های داخل نامه ها اداری لازم است؛ بر روی سربرگ اداری چاپ شوند. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج در دسته ملزومات اداری قرار می گیرد. ملزومات اداری همچنین شامل مواردی از قبیل پاکت، فولدر و ... نیز می شوند. که بهتر است در کنار سفارش سربرگ نسبت به سفارش آن ها نیز اقدام کنید. تا از ست کامل آن استفاده نمایید.

همان طور که گفتیم سربرگ یکی از اقلام و ملزومات چاپی اداری است. از این محصول چاپی برای مکاتبات رسمی استفاده می شود. در گذشته سربرگ یک برگه معمولی بود که در بالای آن نام سازمان درج می شد. اما با اهمیت پیدا کردن برند سازی شرکت ها به سمت ایجاد هویت بصری یک پارچه کردند. که چاپ سربرگ اداری یک از آن ها بود. چاپ سربرگ تعداد کم با هویت بصری یک پارچه می تواند؛ به شما در مسیر برند سازی کمک کند. چرا که سربرگ یکی از مهم ترین اوراق منصوب یه سازمان و کسب و کار شما است.

چاپ سربرگ و پاکت

چاپ سربرگ و پاکت

پاکت یکی از محصولات مکمل چاپ سربرگ در کرج است. بسیار خوب و تقریبا بایدی است که نامه شما در داخل پاکت به مخاطب ارائه شود. این کار نشان دهنده این است که برای او احترام قائل هستید. در کنار این موضوع احتمال درز کردن و افشا شدن محتوای نامه ها نیز به حداقل می رسد. سفارش چاپ پاکت در کرج را می توانید از طریق فرشگاه سایت انجام دهید. چاپ پاکت در کرج انواع مختلفی دارد. که بهتر است جنس پاکت شما با جنس سربرگ مشابه باشد. با این کار تمایز خود را با رقبا به نمایش می گذارید. چاپ پاکت در کرج می تواند جایگاه اجتماعی کسب و کار شما را ارتقا دهد. چرا که استفاده از پاکت در مکاتبات نشان دهنده تفاوت شما با رقبایتان است. بسیاری از کسب و کار ها به این جزئیات  توجه نمی کنند در صورتی که؛ تفاوت در همین جزئیات است.

همان طور که گفتیم سربرگ و پاکت مکمل یک دیگر هستند. در کنار چاپ سربرگ تعداد کم، امکان ثبت سفارش پاکت با تعداد کم نیز برای شما وجود دارد. چاپ سربرگ و پاکت با تعداد کم می تواند به شکل چشم گیری در هزینه های شما صرفه جویی کند. چرا که پاکت جز گران ترین محصولات چاپی است. که ثبت سفارش آن در تعداد کم به صرفه تر خواهد بود. چاپ سربرگ تعداد کم همین طور است. و می تواند هزینه های شما را کاهش دهد. لازم به ذکر است برای ثبت این محصولات می توانید وارد فروشگاه سایت شوید.

برای مشاهده انواع پاکت و سفارش چاپ پاکت در کرج کلیک کنید.

چاپ سربرگ و ست اداری

چاپ سربرگ و ست اداری

سربرگ یکی از عناصر ست اداری است. چاپ سربرگ و ست اداری برای بسیاری از کسب و کار ها الزامی است. ست اداری شامل محصولات دیگری از جمله کارت ویزیت می شود. چاپ سربرگ در کرج در کنار چاپ کارت ویزیت در کرج و همچنین چاپ پاکت؛ به صورتی که طراحی یک سان و یک پارچه دارند بسیار جالب توجه است. با این کار و چاپ کارت ویزیت در کرج با طراحی یک سان اعتبار کسب و کار خود را به رخ رقبا می کشید. اهمیت توجه به این نکات را نباید دست کم بگیرید. تفاوت شما با رقبایتان در همین موارد ساده است. همه کسب و کار ها در قبال پولی که از مشتری دریافت می کنند خدمت یا کالایی را ارائه می دهند. اما این کسب و کار های متمایز هستند که رشد می شوند. گفتیم که چاپ کارت ویزیت در کرج یکی از اقلام ست اداری است.

گفتیم که سربرگ یکی از اقلام ست اداری است. در دپارتمان چاپ هیلاج می توانید از بین بسته ها متنوع ست اداری آن را که پاسخ مناسب تری به نیاز شما می دهد را؛ انتخاب و ثبت سفارش نمایید. و در صورت تمایل هر جز از ست اداری به صورت جداگانه نیز می توانید سفارش دهید. چاپ سربرگ تعداد کم نیز یکی از همین محصولات است. باید ثبت سفارش کارت ویزیت با تعداد کم نیز مانند سایر ملزومات چاپی دیگر؛ در دپارتمان چاپ هیلاج امکان پذیر است. که باید بگوییم این محصولات تنوع بسیار زیادی در جنس هم دارد.

برای مشاهده انواع کارت ویزیت و سفارش چاپ کارت ویزیت در کرج کلیک کنید.

چاپ سربرگ دیجیتال

چاپ سربرگ دیجیتال

سفارش چاپ سربرگ دیجیتال یا چاپ تعداد کم در دپارتمان امکان پذیر است. محصولات تعداد کم دپارتمان چاپ هیلاج از تنوع بسیار بالایی بر خوردار هستند. این تنوع در جنس کاغذ تا نوع برش قابل مشاهده است. شما می توانید با توجه به نیازی و کارایی که از چاپ سربرگ دیجیتال دارید؛ و همین طور بودجه ای که به این منظور در نظر گرفته اید اقدام به ثبت سفارش؛ چاپ سربرگ در کرج با تعداد کم کنید. چاپ سربرگ دیجیتال این امکان را برای مشتریان هیلاج فراهم کرده است که با هزینه کم؛ بتوانند از سربرگ با کیفیت برای مکاتبات اداری خود استفاده کنند. چاپ در کرج برای محصول سربرگ به صورت تعداد کم و همین طور؛ در تیراژ بیشتر از هزار برگ امکان پذیر است. اگر استفاده زیادی از سربرگ دارید پیشنهاد ما سفارش چاپ افست سربرگ است. چرا که این سری محصولات برای شما به صرفه تر است.

چاپ سربرگ تعداد کم به شیوه دیجیتال انجام می شود. در خصوص چاپ سربرگ دیجیتال در بخش قبل توضیحاتی داده شد. این شیوه چاپ برای چاپ سربرگ تعداد کم بسیار مناسب است. کیفیت بالای چاپ که در دپارتمان چاپ هیلاج ارائه می شود؛ باعث می شود در کنار کاهش هزینه های شما، کیفیت ارواق اداری شما همچنان چشم گیر باشد. چاپ دیجیتال سرعت بیشتری دارد از این رو این امکان را برای ما فراهم کرده است که؛ در زمان کم تری سفارش شما را تحویل داده و به دستتان برسانیم. که این موضوع برای بسیاری از سازمان ها اهمیت زیادی دارد.

قیمت چاپ سربرگ در کرج

قیمت چاپ سربرگ در کرج

قیمت چاپ سربرگ به عوامل زیادی بستگی دارد که در این بخش به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. اولین موضوع در خصوص قیمت چاپ سربرگ در کرج؛ جنس کاغذ مصرفی است. در دپارتمان چاپ هیلاج تنوع بسیار زیادی برای جنس کاغد سربرگ وجود دارد؛ که متداول ترین و ارزان ترین آن ها کاغذ تحریر 80 گرم است. امکان چاپ سربرگ بر روی کاغذ تحریر 100 و 140 گرم نیز وجود دارد. اما اگر به دنبال یک سربرگ خاص هستید پیشنهاد ما چاپ سربرگ کتان است. که بسیار جذاب و چشم نواز است. مورد دیگری که بر قیمت چاپ سربرگ تاثیر می گذارد ابعاد آن است. به طور معمول سربرگ در دو سایز A5 و A4 وجود دارد. که طبیعتا چاپ سربرگ A5 ارزان تر است. برای مشاهده قیمت چاپ سربرگ در کرج کافی است وارد بخش فروشگاه سایت شوید. و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

همان طور که گفتیم قیمت چاپ سربرگ در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد؛ که یکی از آن ها تیراژ محصول است. چاپ سربرگ تعداد کم هزینه بیشتر به نسبت چاپ در تیراژ 1000 عددی دارد. اما در مقابل چاپ سربرگ تعداد کم این امکان را فراهم می کند که با مبلغ پرداختی بسیار کم تر؛ سربرگ داشته باشید. که این موضوع برای کسب و کار هایی که استفاده کمی از سربرگ دارند بسیار خوب است. اگر قیمت سربرگ برایتان اهمیت دارد می توانید نسبت به ثبت سفارش سربرگ با چاپ تک رنگ مشکی اقدام کنید؛ که ارزان ترین محصول ما در این دسته است.

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  chop.hilaj@

چاپ سربرگ فوری

چاپ سربرگ فوری

اگر همین حالا متوجه شدید سربرگ شما تمام شده است نیاز نیست نگران باشید. چرا که ما در دپارتمان چاپ هیلاج امکان چاپ سربرگ فوری را فراهم کرده ایم. شما می توانید سفارش چاپ سربرگ در کرج به صورت فوری را انجام دهید. به این ترتیب سفارش شما خارج از نوبت به انجام خواهد رسید. چاپ سربرگ فوری با کیفیت ارائه می شود و مثل سایر محصولات چاپی هیلاج شامل گارانتی چاپ می شود. گارانتی چاپ یکی از اقدامات کانون تبلیغاتی هیلاج برای تکریم مشریان و کاهش ریسک خرید آن ها است. همه محصولات چاپی دپارتمان چاپی هیلاج شامل گارانتی می شوند. به این صورت اگر بعد از تحویل سفارش خود متوجه مغایرت آن با مشخصات درج شده در فاکتور شدید؛ می توانید آن را مرجوع نمایید تا سفارش شما مجدد چاپ و برای شما ارسال شود. باید بگوییم هزینه ارسال محصولات مرجوعی به عهده هیلاج است.

همان طور که گفتیم شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن از لحظه ثبت سفارش، سربرگ خود را دریافت کنید. این امکان برای چاپ سربرگ تعداد کم فراهم تر است. چرا که می توانید در عرض چند ساعت سفارش خود را تحویل بگیرد. البته این موضوع به شهر محل سکونت شما نیز بستگی دارد. اما ما در دپارتمان چاپ هیلاج تمام تلاش خود را می کنیم در هر شهری از کشور عزیزمان ایران که ساکن هستید. در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشتان را تحویل دهیم. که این در راستای هدف ما که همان تکریم مشتری است.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش چاپ سربرگ تعداد کم وجود دارد؟

بله، در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ سربرگ تعداد کم و همچنین تعداد بالا (بیشتر از 1000 عدد) وجود دارد.

آیا امکان سفارش طراحی سربرگ هم وجود دارد؟

بله، می توانید طراحی سربرگ خود را به طراحان حرفه ای و متخصص هیلاج بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند ثبت سفارش چاپ سربرگ، تیک گزینه طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

آیا امکان سفارش سربرگ با چاپ تک رنگ مشکی وجود دارد؟

بله، می توانید سفارش سربرگ را به صورت تک رنگ مشکی  در تعداد کم و همچنین تعداد زیاد؛ انجام دهید. 

آیا سربرگ هم شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود؟

بله، محصول ست اداری، هم در چاپ تعداد کم و هم در چاپ تعداد زیاد، شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود. شرایط گارانتی در برگه همراه محصول درج شده است.

در زمان ثبت سفارش سربرگ به مشکل برخوردم؛ چا باید بکنم؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

سفارش من چگونه به دستم می رسد؟

در شهر کرج سفارش شما ازطریق اسنپ، و در شهر های دیگر از طریق پست ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال در اولین سفارش رایگان می باشد.

نظرات مشتریان

بدون شک یکی از بهترین مجموعه های تو کشور هیلاج هست در کنار کیفیت که واقعا قابل توجه هست برخورد پرسنلشون قابل تحسین هست
رویا ارجمند
املاک وطن دوست
من سال هاست مشتری هیلاج هستم امروز هم سربرگی که سفارش داده بودم به دستم رسید. باید اعتراف کنم هر بار منو به طریقی شگفت زدن می کنن اینبار با کتابی که همراه سفارش فرستاده بودن اینکارو کردن. به هر حال ممنون
بابک پور محبی
دفتر اسناد رسمی
4.3/5