چاپ سرنسخه پزشکی

افتخار همکاری با صد ها نفر پزشک، در سراسر کشور

سفارش آنلاین چاپ سرنسخه

445,000 تومان1,525,000 تومان

شناسه محصول: نامعلوم دسته:
توضیحات

سرنسخه پزشکی یکی از اقلام چاپی پر مصرف پزشکان است. این محصول چاپی به طور معمول در سایز A5 چاپ می شود. بر روی سر نسخه اطلاعات پزشک درج می شود؛ و بخش عمده آن نیز به فضایی برای نوشتن نسخه اختصاص پیدا می کند. در دپارتمان چاپ هیلاج، سرنسخه پزشکی با صحافی سرچسب ارائه می شود؛ تا استفاده از آن راحت باشد و برگ های آن پخش نشود. شما می توانید سرنسخه پزشکی را از تیراژ 100 برگ سفارش دهید. تیراژ سرنسخه پزشکی به این صورت است که از 100 برگ شروع می شود. تیراژ های 200،300،400 برگ نیز به صورت دیجیتال چاپ می شود. بعد از این تعداد باتوجه به این که چاپ 1000 برگی به صرفه تر است؛ امکان ثبت سفارش در تیراژ های 1000، 2000 و 5000 هزار برگ وجود دارد. برای سفارش بیشتر از 5000 برگ نیز می توانید؛ به تعداد دلخواه محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید.

طراحی سرنسخه پزشکی

اگر طرح سرنسخه شما آماده است، می توانید آن را در کادر مربوطه بارگذاری نمایید. در این صورت اگر طرح دارای ایراد نباشد برای چاپ ارسال خواهد شد. اما اگر ایرادی در طرح مشاهده شود برای اصلاح با شما تماس خواهیم گرفت. لازم به ذکر است که هزینه بازدید طرح شما رایگان است؛ اما اگر اصلاح آن را به ما بسپارید شامل هزینه طراحی پایه می شود. طراحی سطح پایه، به این معنا است که طرح با قالب آماده طراحی می شود؛ و یا طرحی که شما بارگذاری کرده اید مجدد و بر اساس اصول فایل های چاپی باز طراحی خواهد شد. سطح دیگر طراحی هم، طراحی اختصاصی است که، سرنسخه به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد. در هر دوسطح طراحی امکان ایجاد تغییرات وجود دارد. که برای طراحی سطح پایه حداکثر تا پنج تغییر و برای طراحی اختصاصی بدون سقف خواهد بود.

گارانتی چاپ سرنسخه پزشکی

همه محصولات چاپی ما در دپارتمان چاپ هیلاج، دارای گارانتی هستند. گارانتی چاپ به این معنا است که اگر سفارشی که دریافت کرده اید؛ با آنچه در فاکتوری که برای شما صادر شده است از نظر مشخصات و کیفیت، مغایرت داشته باشد. می توانید آن را مر جوع نمایید. بعد از آن سفارش شما مجدد چاپ و ارسال خواهد شد. این خدمت منحصر به فرد هیلاج برای به حداقل رساندن ریسک خرید شما است. و نشان دهنده این است که ما از کیفیت محصولات چاپی خود کاملا اطمینان داریم.

سفارش آنلاین سرنسخه پزشکی

برای اینکه سرنسخه پزشکی سفارش دهید نیاز نیز محل کار خود را ترک کنید. به این منظور کافی است روال خرید ساده از سایت هیلاج را تی کنید. بعد ازچند روز هم سفارش شما به دستتان خواهد رسید. لازم به ذکر است که  امکان ثبت سفارش از همه شهر های کشور وجود دارد. هزینه ارسال دراولین سفارش شما رایگان خواهد بود. در سفارش های بعدی هم بسته به نوع سفارش شما، هزینه ارسال به کل کشور نهایتا 50 هزار تومان خواهد بود. که در قیاس با محصولات با کیفیتی که دریافت خواهید کرد، کاملا منطقی و به صرفه خواهد بود.

توضیحات تکمیلی
تعداد

1000 عددی, 2000 عددی, 5000 عددی

سایز

A5

گرماژ کاغذ

80 گرم

طراحی

با قالب آماده, با قالب اختصاصی, بدون طراحی

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سفارش آنلاین چاپ سرنسخه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات متداول

بعد از پرداخت مبلغ طراحی و چاپ سرنسخه چه روندی طی می شود؟

بعد از پرداخت موفقیت آمیز بهای طراحی و چاپ سرنسخه، از طریق اطلاعات تماسی که قرار دادید با شما ارتباط می گیریم.

پس از دریافت اطلاعات اولیه و سوالاتی که درباره ی نحوه ی طراحی از شما خواهیم پرسید، طراحی سرنسخه آغاز می گردد.پس از اتمام طراحی سرنسخه، طرح نهایی برایتان ارسال می شود. پس از تایید، سرنسخه برای چاپ ارسال می شود.حداقل چهار تا پنج روز کاری چاپ سرنسخه زمان خواهد برد.

چطور روند سفارش را پیگیری کنیم؟

ما برای شروع طراحی سرنسخه به شما در پیام رسان پیام خواهیم داد.می توانید از طریق پیام در همان پیام رسان یا تماس با شماره 02632255488 روند انجام سفارش تان را پیگیری کنید.

چطور سفارش برایمان ارسال می شود؟

اگر در کرج باشید، می توانید به صورت حضوری برای تحویل سفارش تشریف بیاورید.

ارسال سفارش ها در کرج از طریق اسنپ و تهران و سایر استان های کشورمان ایران، از طریق پست ارسال می شود.

سرنسخه پزشکی

سرنسخه پزشکی یکی از اقلام پر کاربرد پزشکان است. که حتی با متداول شدن نسخه الکترونیک هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد. سرنسخه پزشکی به طور معمول برای نوشتن نسخه کاربرد دارد؛ که در واقع یک کاغذ در سایز A5 است که بر روی آن؛ نام پزشک و مشخصات دیگر او به همراه اطلاعات تماس درج می شود. یک فضای خالی هم برای نوشتن نسخه روی آن قرار دارد. در واقع می توان گفت سرنسخه پزشکی یک نوع سربرگ است. باید بگوییم چاپ سرنسخه پزشکی در کرج؛ و همین طور چاپ سرنسخه پزشکی در تهران متداول تر است. چرا که به طور معمول بیماران از شهر های دیگر نیز به این شهر ها برای معالجه مراجعه می کنند. در این نوشتار به معرفی خدمت چاپ سرنسخه پزشکی خواهیم پراخت. مروری گذاری به سایر ملزومات چاپی پزشکی نیز خواهیم داشت. لذا توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

قیمت چاپ سرنسخه پزشکی

از آن جایی که سفارش چاپ سر نسخه پزشکی به طور مکرر صورت می گیرد؛ و در واقع یک کالای پر مصرف برای پزشکان محصوب می شود. به طور معمول مهم ترین دغدغه پزشکان قیمت آن است. البته موضوع کیفیت چاپ نیز دارای اهمیت است. که در ادامه به آن می پردازیم. اما در مورد قیمت چاپ سرنسخه باید بگوییم؛ این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. اولیل متغیر در قیمت چاپ سرنسخه رنگی بودن و یا سیاه و سفید بودن آن است. و طبیعی است که سرنسخه رنگی گران تر باشد. مورد بعدی ابعاد سرنسخه است. احتمال ابعاد معمول کاغذ را می دانید. اما در چاپ این ابعاد به دو دسته واقعی و تراکتی تقسیم بندی می شوند. که صورت چاپ سر نسخه پزشکی در ابعاد تراکتی قیمت آن کم تر خواهد بود. باید بگوییم در دپارتمان چاپ هیلاج، امکان ثبت سفارش چاپ سرنسخه در ابعاد دلخواه شما وجود دارد.

 

چاپ سرنسخه در تهران

همان طور که گفتیم چاپ سرنسخه در تهران رونق بیشتری دارد.  البته چاپ سرنسخه در کرج نیز همین شکل است. شما در هر کجای تهران که باشید می توانید در محل کار خود؛ چاپ سرنسخه پزشکی را ثبت سفارش نمایید. باید بگوییم در اولین دفعه سفارش، شفارش شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد. در دفعات دیگر نیز هزینه ارسال به شهر تهران فقط 45 هزار تومان است. از این رو می توان گفت برای چاپ سرنسخه در تهران؛ نیازی به ترک محل کار خود نخواهید داشت. چاپ سرنسخه در کرج نیز به صورت غیر حضوری امکان پذیر است. و هزینه ارسال در اولین سفارش رایگان است. اما هزینه ارسال در دفعات دیگر متغیر و کمتر از هزینه ارسال به تهران می باشد. مزیت دیگر اینکه چاپ سرنسخه پزشکی را به دپارتمان چاپ هیلاج پسپارید این است که؛ امکان طراحی اختصاصی فراهم؛ و کیفیت چاپ نیز در خور توجه است.

طراحی و چاپ سرنسخه پزشکی

برای پزشکانی که به برند سازی اهمیت می دهند، طراحی بسیار مهم است. همان طور که در بخش قبلی گفتیم امکان اجرای طراحی اختصاصی سرنسخه وجود دارد. طراحی و چاپ سرنسخه در کرج صورت می پذیرد. البته چاپ سرنسخه در تهران نیز انجام می شود. طراحی سرنسخه پزشکی در صورت تمایل ، در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج قابل ارائه است. اما اگر تمایلی به اجرای طراحی اختصاصی ندارید؛ برای کم کردن هزینه ها امکان طراحی با قالب آماده را فراهم کرده ایم. تا با هزینه کمتر طراحی و چاپ سرنسخه شما انجام شود. باید بگوییم بسیار خوب است که به طراحی سرنسخه اهمیت دهید. و بهتر این است که یک زبان طراحی ثابت در همه ملزومات چاپی پزشکی شما وجود داشته باشد. اینگونه در مسیر برند سازی قدم خواهید گذاشت. موضوعی که به اشتباه به آن توجهی نمی شود. چند نمونه طراحی و چاپ سرنسخه را در زیر مشاهده می کنید.

چاپ سرنسخه رنگی

همان طور که گفتیم امکان ثبت سفارش چاپ سرنسخه رنگی و مشکی، در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. که با توجه به نیاز خود می توانید اقدام به ثبت سفارش آن ها بکنید. چاپ سرنسخه در تهران و همین طور چاپ سرنسخه در کرج؛ به صورت رنگی طرفدار بیشتری دارد. چرا که جذاب تر و شکیل تر است. و در مقابل اختلاف قیمت چندان زیادی نیز با نمونه مشکی ندارد. چاپ سرنسخه پزشکی می تواند انتخاب بهتری برای پزشکان باشد. البته همان طور که گفتیم چاپ سرنسخه رنگی و یا چاپ سرنسخه مشکی به نیاز شما بستگی دارد؛ و می توان گفت هیچکدام بر دیگری برتری ندارد. اما طراحی سرنسخه رنگی، جذاب تر خواهد بود. از این توصیه ما به خصوص برای پزشکان اطفال این است که؛ اقدام به ثبت سفارش چاپ سرنسخه رنگی کنند. برای این منظور تا زمان آماده شدن فروشگاه سایت، از طریق شماره تماس اقدام کنید.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

کیفیت چاپ سرنسخه پزشکی

موضوع کیفیت چاپ سرنسخه برای بسیاری از پزشکان از درجه اول الویت برخوردار است؛ که در این بخش به آن می پردازیم. نکته اول اینکه چاپ سرنسخه در تهران و چاپ سرنسخه در کرج با یک سطح کیفیت انجام می شود؛ و تفاوتی در آن وجود ندارد. در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، برای چاپ سرنسخه از کاغذ با بالاترین کیفیت استفاده می شود. که همگی از جنس تحریر هستند. این جنس کاغذ بهترین گزینه برای نوشتن روی آن است. کیفیت چاپ نیز به دلیل استفاده از دستگاه های روز دنیا بی نقص است. در هیلاج تمام سفارشات، پیش از ارسال برای مشتری کنترل می شود. از این رو می توان مطمئن بود سفارش شما با بالاترین سطح کیفیت به دستتان خواهد رسید. برای ایجاد اطمینان در هر بیشتر شما، گارنتی چاپ نیز برای این محصول ارائه می دهیم. که شرایط آن در برگه گارانتی همراه محصول ذکر شده است.

چاپ سرنسخه در کرج

همان طور که گفتیم در کنار چاپ سرنسخه در تهران، چاپ سر نسخه در کرج نیز پر مخاطب است. کیفیت چاپ سرنسخه در تهران و کرج تفاوتی با هم ندارد. چاپ سرنسخه در کرج با ارسال رایگان همراه خواهد بود. البته در اولین سفارش شما. شما می توانید چاپ سرنسخه به صورت رنگی و یا مشکی را ثبت سفارش دهید. همین طور امکان چاپ سر نسخه تعداد کم نیز وجود دارد. همان طور که گفتیم در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، سرنسخه ها با صحافی سر چسب ارائه می شود. از جمله مزیت های این صحافی این است که برگه را به خوبی در کنار هم نگه می دارد؛ و در صورت لزوم برگه ها به سادگی از هم جدا می شوند. طراحی و چاپ سرنسخه به صورت اختصاصی و قالب آماده قابل انجام است. بالا بودن کیفیت چاپ سرنسخه باعث شده گارانتی چاپ هیلاج، شامل این محصول نیز شود.

چاپ سرنسخه تعداد کم

اگر تمایل به چاپ سرنسخه در تعداد کمتر از هزار برگ را دارید؛ امکان ثبت سفارش آن برای شما در دپارتمان چاپ هیلاج فراهم است. چاپ سرنسخه تعداد کم به صورت رنگی و مشکی وجود دارد. چاپ سرنسخه پزشکی در تهران و چاپ سرنسخه پزشکی در کرج؛ به صورت هزار برگی و چاپ سرنسخه تعداد کم برای شما فراهم است. به طور کلی چاپ در تعداد هزار تایی به صرفه تر است. اما اگر تمایل به چاپ سرنسخه تعداد کم را دارید؛ می توانید سفارش خود را ثبت کنید. حداقل تعداد سرنسخه تعداد پایین 50 برگ است.  باید بگوییم به دلیل تعداد کم برگ های سرنسخه، صحافی برای آن ها انجام نمی شود. و در داخل کاور به شما ارائه خواهد شد. چند نمونه از طراحی و چاپ سرنسخه تعداد کم را در پایین مشاهده می کنید. گفتنی است امکان چاپ تعداد کم برای سایر ملزومات پزشکان نیز وجود دارد.

چاپ سرنسخه مشکی

بهترین انتخاب برای برخی ملزومات چاپی پزشکان، چاپ تک رنگ مشکی است. همان طور که گفتیم در مورد سرنسخه اولیت با چاپ رنگی است. که دلایل آن را در بخش قبلی بررسی کردیم. اما در مواقعی و با توجه به نیاز شما چاپ سرنسخه مشکی بهتر خواهد بود. که در این صورت امکان ثبت سفارش آن در دپارتمان چاپ هیلاج برای شما وجود دارد. همان طور که گفتیم چاپ سرنسخه پزشکی در تهران و همچنین چاپ سرنسخه پزشکی در کرج؛ بیشتر به صورت رنگی انجام می شود. اما در صورت تمایل شما امکان چاپ به صورت تک رنگ مشکی نیز وجود دارد. باید بگوییم هزینه چاپ سرنسخه مشکی اندکی کمتر است؛ و همین طور ابعاد آن کمی بزرگ تر است. نکته دیگر اینکه سرنسخه مشکی  و رنگی را در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، با صحافی سر چسب ارائه می دهیم. 

سایر ملزومات چاپی پزشکان

در کنار سرنسخه، دیگر ملزومات چاپی پزشکان نیز در دپارتمان چاپ هیلاج ارائه می شود. که جمله آن ها می توان یه کارت ویزیت، کارت نوبت دهی، فرم ویزیت و پرونده بیمار اشاره کرد. البته فولدر و پاکت نیز ارائه می شود. تمام این ملزومات را می توانید در تعداد هزار تایی و تعداد کم سفارش دهید. یکی از نکات متمایز کننده دپارتمان چاپ هیلاج، با سایر مراکز چاپ؛ امکان اجرای ایده های خاص است. این نکته امکان ایجاد تمایز در ملزومات چاپی شما را فراهم می کند. تا دیگر مثل همه نباشید و با ایجاد تمایز به چشم بیایید. باید بگوییم گارنتی چاپ هیلاج، که نوآوری ما در راستای تکریم مشتری است؛ شامل حال تمام ملزومات چاپی پزشکان می شود. از این رو می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید. برای این منظور و تا پیش از تکمیل شدن فروشگاه سایت؛ می توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید.

شما می توانید ست اداری خود را که شامل کارت ویزیت، سرنسخه، سربرگ، پاکت و... است را با برش و سایز خاص سفارش دهید.

برای استعلام قیمت کارها با اجرای خاص ( برش و سایز خاص ) می توانید با کارشناسان دپارتمان چاپ تماس بگیرید.

 

آیکن تماس

برای تماس با کارشناسان دپارتمان چاپ با شماره درج شده تماس بگیرید.