چاپ فاکتور و قبض رسید

حرفه ای بفروشید!

یکی از وظایف فروشنده، پس از فروش محصول ، ارائه فاکتور به مشتری است. یکی از اقلام چاپ مهم در هر کسب و کاری فاکتور و قبض رسید است. اساتید بازاریابی و کسبو کار معتقد هستند؛ هر چیزی که منتصب به کسب و کار ما است بسیار اهمیت دارد. چرا که چه بخواهید و نخواهید همه این عناصر روی مخاطب شما تاثیر می گذارد؛ و شما را بر اساس همان ها قضاوت می کنند. این اهمیت در اقلامی مانند فاکتور که به مشتری ارائه می شود؛ اهمیت دو چندانی دارد. چرا که میزان احترامی که برای آن ها قائل هستید را مشخص می کند. با این تفاسیر می توان گفت اگر ارتقای جایگاه کسب و کارتان برای شما مهم است؛ باید در سفارش چاپ فاکتور و قبض رسید خود وسواس به خرج دهید. تا فاکتوری در شان خود و مشتریانتان داشته باشید. برای این منظور دپارتمان چاپ هیلاج بهترین انتخاب است!

مزایای ارائه فاکتور فروش

همان طور که گفتیم طبق قانون ارائه فاکتور فروش یکی از وظایف فروشنده است. اما در کنار این موضوع ارائه فاکتور فروش مزایای دیگری دارد؛ که در این بخش به آن ها می پردازیم. سفارش چاپ فاکتور و قبض رسید چند برگی به شما امکان حسابرسی دقیق تر را می دهد. این مهم ترین مزیت برای کسب و کار شما است. مزیت دیگری که چاپ فاکتور در کرج دارد این است که؛ اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد. و آن را حرفه ای به نمایش می گذارد. و باید بگوییم اگر فاکتور در داخل یک پاکت قرار گیرد و به مشتری تقدیم شود؛ این موضوع دو چندان خواهد شد. چاپ فاکتور در تهران و ارائه آن به مشتری؛ شما را ازداشتن چالش با تعزیرات حکومتی در امان نگه دارد.

فاکتور کاربن لس چیست؟

یکی از انواع فاکتور، فاکتور کاربن لس است. برای استفاده از این فاکتور نیازی به استفاده از کاربن ندارید. این موضوع مزیت های زیادی دارد. اول این که مانند زمانی که از کاربن استفاده می کنید؛ کیفیت و خوانایی نوشته ها به مرور زمان کاهش پیدا نمی کند. و همواره با کیفیت ثابت اقدام کپی کردن نوشته های شما به نسخه های دیگر فاکتور می کند. می توان گفت سفارش چاپ فاکتور کاربن لس بسیار به صرفه است. چاپ فاکتور در کرج و همین طور چاپ فاکتور در تهران؛ می تواند به صورت کاربن لس صورت بگیرد. لازم به ذکر است قبض رسید هم در نمونه های چند نسخه ای قابل ثبت سفارش؛ به صورت کاربن لس را دارند.

قیمت چاپ فاکتور

یکی موضوعات مهم در هنگام خرید هر کالایی، قیمت آن است. قیمت چاپ فاکتور در کرج و همین طور قیمت چاپ فاکتور در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد. اول این که چاپ به صورت تک رنگ مشکی انجام شود و با رنگی؛ مورد دیگر گرماژ کاغذی مصرفی می باشد. طبیعی است هر چه از کیفیت بالاتری استفاده شود؛ قیمت چاپ فاکتور افزایش پیدا خواهد کرد. اینکه چند نسخه از فاکتور پرفراژ بخورد و اینکه فاکتور چند نسخه داشته باشد؛ همگی متغیر های قیمت فاکتور هستند. برای مشاهده قیمت محصولات فاکتور در دپارتمان چاپ هیلاج؛ وارد فروشگاه سایت شوید.

چاپ فاکتور در کرج

چاپ فاکتور در کرج

کسب و کار های زیادی اقدام به سفارش چاپ فاکتور در کرج و همچنین چاپ فاکتور در تهران می کنند. فاکتور انواع مختلفی دارد. که از نظر جنس، سایز، تعداد نسخه ها، کاربن لس بودن یا نبودن تقسیم بندی می شوند. شما می توانید بسته به نیاز خود در دپارتمان چاپ هیلاج، فاکتور مورد نظر خود را سفارش دهید. مشاغل مختلف به طور معمول از فاکتور هایی با ویژگی های یک سان استفاده می کنند. اگر در مورد اینکه چه نوع فاکتوری باید سفارش دهید مردد هستید؛ می توانید فاکتوری مانند همکار خود را ثبت سفارش دهید. و یا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

چاپ فاکتور فانتزی

چاپ فاکتور فانتزی

یکی از محصولات منحصر به فرد دپارتمان چاپ هیلاج، فاکتور فانتزی است. این محصول برای پاسخ به نیاز فروشگاه های اینترنتی ارائه شده است. علاوه بر این دسته از کسب و کار ها، سایر مشاغلی که متاهیتی فانتزی دارند نیز؛ اقدام به ثبت سفارش چاپ فاکتور فانتزی می کنند. از جمله مزایای این محصول هیلاج قیمت به صرفه و ابعاد کوچک آن است. لازم به توضیح است به صورت پیش فرض بر روی این فاکتور شماره نمی خورد؛ اما در صورت نیاز می توانیم روی فاکتور شما، شماره نیز بزنیم. لازم به توضیح است که چاپ فاکتور فانتزی در تیراژ های بیش از هزار برگ و تعداد کم نیز امکان پذیر است.

چاپ فاکتور ارزان

 چاپ فاکتور ارزان

برای بعضی از مشاغل ثبت سفارش چاپ فاکتور ارزان انتخاب بهتری است. برای پاسخ گویی به این نیاز اقدام به طراحی و عرضه محصولاتی با خصوصیات اقتصادی کرده ایم. این نکته را باید بگوییم که کیفیت موردی است که در هیلاج هیچ وقت از آن نمی گذریم؛ و حتی به بهانه ارزان سازی نیز کیفیت چاپ محصولات خود را کم نخواهیم کرد. فاکتور های اقتصادی هیلاج ویژگی های اقتصادی دارند. برای آشنایی بیشتر با این محصولات وارد فروشگاه سایت شوید. چاپ فاکتور در تهران و چاپ فاکتور در کرج؛ را می توانید به صورت ارزان تر انجام دهید. و با سفارش فاکتور های اقتصادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. راه دیگر هم چاپ فاکتور تعداد پایین است؛ امکانی در دپارتمان چاپ هیلاج برای شما فراهم شده است.

چاپ قبض دسته چکی

 چاپ قبض دسته چکی

قبض دسته چکی را می توان یکی از انواع فاکتور دانست. که کاربرد آن رسیدن کردن مبلغ یا کالای دریافتی است. به طور معمول چاپ قبض دسته چکی در ابعادی معادل یک سوم برگه A4 اانجام می شود. قبض رسید معمولا تک نسخه ای است و یک ته برگ برای ارائه آن باقی می ماند. اما در صورت نیاز می توانید نمونه چند نسخه ای آن را نیز در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج سفارش دهید. چاپ قبض دسته چکی در کرج می تواند به صورت رنگی و سیاه و سفید باشد. همین طور امکان چاپ قبض دسته چکی در تهران، در تیراژ هزار برگ و تعداد کم نیز میسر است. لازم به ذکر از هر کدام از شهر های کشور می توانید سفارش خود را ثبت کنید؛ و در اولین دفعه سفارش با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

چاپ فاکتور فروش

چاپ فاکتور فروش

فاکتور فروش ابعاد گوناگونی دارد. به طور معمول کسب و کار ها اقدام به ثبت سفارش چاپ فاکتور فروش در سایز A5 می کنند. اما امکان ثبت سفارش در ابعاد دیگر مثل A4، پالتویی،A6، یک سوم A4 و ابعاد خاص نیز وجود دارد. چاپ فاکتور فروش می تواند باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما می شود. چرا که با ارائه فاکتور به مشتری اصالت خود را به رخ می کشید. طراحی گرافیک فاکتور موضوعی است که باید بسیار به آن توجه کنید. چرا که طراحی گرافیک فاکتور، وجه تمایز فاکتور شما با سایر آن ها است. از این رو خوب است که طراحی گرافیک این محصول را به طراحان حرفه ای بسپارید. به این منظور می توانید در فرایند بسیار ساده ثبت سفارش، تیک طراحی توسط هیلاج را فعال کنید؛ تا فاکتور شما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج انجام شود.

 و با ارائه یک فاکتور با طراحی حرفه ای به مشتریان خود، جایگاه کسب و کارتان را در ذهن آن ها ارتقا دهید.

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

یکی از اقلام فاکتور، فاکتور رسمی است. این فاکتور ها مورد تایید اداره امور مالیاتی است. از این رو به طور معمول سفارش چاپ فاکتور رسمی، از سوی کسب و کار های رسمی ثبت می شود. وجه تمایز این محثول شماره سریالی است که روی آن درج می شود. لازم به ذکر است که تنها شماره سریالی مورد تایید اداره دارایی قرار می گیرد که؛ به روش چاپ افست و دستگاه ملخی، به صورت برجسته و با رنگ قرمز روی فاکتور چاپ شده باشد. ماموران اداره دارایی به سادگی این شماره ها را از سایر شماره ها تشخیص می دهند. چاپ فاکتور رسمی در کرج می تواند به صورت رنگی و یا تک رنگ مشکی صورت بگیرد. همین طور امکان چاپ فاکتور رسمی در تهران با تعداد کم نیز وجود دارد.

چاپ فاکتور افست

 چاپ فاکتور افست

یکی از شیوه های چاپ فاکتور و قبض رسید، افست است. این شیوه چاپ مناسب سفارش های با تعدادی بیشتر از هزار برگ است. از جمله مزایای چاپ افست می توان به سرعت کار به نسبت بالا؛ و دقت مناسب آن اشاره کرد. در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود؛ را بر روی صفحه‌ ای فلزی منتقل می کنند؛ که به آن زینک گفته می شود. سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می ‌کنند که فقط نوشته‌ ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را به خود می‌ گیرد. سپس زینک را به دور نخستین استوانه می‌ پیچند؛ طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانه دوم برمی گردد. کاغذ سفید که متوالیاً به دور استوانه سوم می ‌پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانه دوم می ‌گیرد. این توضیح مختصری در خصوص چاپ فاکتور به صورت چاپ افست بود.

چاپ فاکتور دیجیتال

چاپ فاکتور دیجیتال

چاپ فاکتور دیجیتال نیز شیوه دیگر چاپ فاکتور و قبض رسید است. چاپ فاکتور در کرج به صورت دیجیتال و افست امکان پذیر است. چاپ فاکتور در تهران به صورت دیجیتال برای چاپ فاکتور تعداد کم مناسب است. که به صورت رنگی و تک رنگ مشکی قابل ارائه است. باید بگوییم فاکتور رسمی را نیز می توان به صورت دیجیتال چاپ کرد. در دپارتمان چاپ هیلاج امکان چاپ فاکتور فانتزی و خاص را نیز به صورت تعداد کم یا همان دیجیتال فراهم کرده ایم. که می توانید در بخش فروشگاه سایت انواع آن ها را مشاهده کنید. چاپ فاکتور دیجیتال برای کسب و کار های کوچک و فروشگاه های اینترنتی کوچک بسیار مناسب است.

انواع قبض رسید

انواع قبض رسید

انواع قبض رسید برای ارائه به مخاطب در قبال تحویل گرفتن یک کالا یا وجه نقد است. معمولا این محصول در سایز یک سوم A4 (10*22.5) چاپ می شود. چاپ رنگی این محصول چندان مرسوم نیست. اما در صورت نیاز شما به چاپ انواع قبض رسید به صورت رنگی؛ امکان ثبت سفارش آن در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. چاپ قبض رسید در کرج با نام و لوگو شما می تواند اعتبار شما را بسیار افزایش دهند. و در مقابل کسب و کاری که از قبض های آماده استفاده می کند؛ می تواند شما را حرفه ای تر نشان دهد. چاپ قبض رسید در تهران در نمونه تک نسخه ای و چند نسخه ای نیز امکان پذیر است.

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  chop.hilaj@

قبض چند برگی

قبض چند برگی

همان طور که گفتیم امکان چاپ قبض چند برگی هم در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. لازم به ذکر است که قبض ها در ابعاد مختلف چاپ می شوند. که می توانید بسته به نیاز خود یکی از آن ها را سفارش دهید. به طورمعمول چاپ قبض رسید به صورت تک برگی می باشند. و معمولا به این صورت است که یک بخش از کاغذ قبض پرفراژ خورده و جدا می شود. بخشی که از دسته قبض جدا شده است را به مشتری ارائه می دهند. بخشی که در دسته قبض باقی می ماند هم برای فروشنده است. اما برای برخی مواقع لازم به چاپ قبض چند برگی است که در این صورت می توانید آن را سفارش دهید. به منظور لازم است که با ما تماس بگیرید.

چاپ فاکتور طلا فروشی

چاپ فاکتور طلا فروشی

یکی از مشاغلی که بسیار از فاکتور استفاده می کنند؛ طلا فروش ها هستند. چاپ فاکتور طلا فروشی به صورت تک رنگ مشکی و یا رنگی صورت می گیرد.  که بسته به تقاضا مشتری این خدمات ارائه می شود. چاپ فاکتور در کرج برای طلا فروشی ها یک الزام است. چرا که خرید طلا فقط با ارائه فاکتور امکان پذیر است. از این رو فروشنده طلا موظف به ارائه فاکتور به خریدار هستند. چاپ فاکتور در تهران بسته به نیاز شما می تواند در ابعاد مختلفی صورت بگیرد. برای آشنایی با انواع سایز فاکتور و ثبت سفارش وارد فروشگاه سایت شوید.

چاپ فاکتور کاربن لس

چاپ فاکتور کاربن لس

در گذشته برای کپی کردن نوشته روی نسخه اول فاکتور از کاربن استفاده می شود. این موضوع یک ایراد اساسی داشت. و آن این بود که در گذر زمان کیفیت کاربن از بین می رفت؛ و نوشته ای کپی شده اصلا خوانا نبود. اما این مشکل با عرضه و چاپ فاکتور کاربن لس از بین رفت. در استفاده از این فاکتور ها به کاربن نیاز ندارید. فقط کافی است که روی آن بنویسید تا نوشته شما بر روی نسخه های زیرین نیز کپی شود. با ثبت سفارش چاپ فاکتور کاربن لس؛ می توانید در کنار اینکه فاکتور های با کیفیت تری داشته باشید؛ در با حذف کاربن در هزینه های خود صرفا جویی کنید. چاپ فاکتور در کرج و همین طور چاپ فاکتور در تهران به صورت کاربن لس امکان پذیر است.

چاپ فاکتور در تهران

چاپ فاکتور در تهران

فرقی نمی کند چاپ فاکتور در تهران یا چاپ فاکتور در کرج؛ کیفیت همه محصولات چاپی هیلاج در بالاترین حد ممکن است. شما از هر کدام از شهر های عزیزمان ایران می توانید نسبت به ثبت سفارش فاکتور اقدام کنید. تا بعد از آماده سازی در محل کار خود تحویل بگیرید. باید بگوییم هزینه ارسال در اولین سفارشتان رایگان خواهد بود. در دپارتمان چاپ هیلاج علاوه بر فاکتور های مرسوم، چند نمونه فاکتور خلاقانه نیز ارائه می شود. که می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام از آن ها را سفارش دهید. در ادامه به معرفی انواع فاکتور خواهیم پرداخت.

چاپ فاکتور آنلاین

چاپ فاکتور آنلاین

دپارتمان چاپ هیلاج یک مرکز چاپ آنلاین است. شما می توانید به سادگی محصولات چاپی مورد نظر خود را تنها با چند کلیک سفارش دهید. چاپ فاکتور آنلاین می تواند باعث شود در وقت شما صرفه جویی شود. چرا که دیگر نیازی به ترک محل کار خود نخواهید داشت. چاپ فاکتور در کرج به صورت آنلاین در هزینه های شما نیز صرفه جویی می کند. شما می توانید در محل کار خود چاپ فاکتور و همه ملزومات چاپی مورد نیاز خود را سفارش دهید. چاپ فاکتور در تهران می تواند بسیار آسان و کم هزینه باشد؛ اگر آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

چاپ فاکتور مالیاتی

چاپ فاکتور مالیاتی

در بخش قبلی به فاکتور رسمی دارایی پرداختیم. برخی این فاکتور را با نام فاکتور مالیاتی می شناسند؛ که در این بخش به معرفی آن می پردازیم. همان طور که پیش از این نیز توضیح دادیم فاکتور مالیاتی؛ به نوعی از فاکتور گفته می شود که مورد تائید اداره دارایی است. چاپ فاکتور مالیاتی به طور معمول به صورت افقی و در سایز A4 است. در بالای این فاکتور مشخصات شرکت یا فروشنده خدمات و کالا درج می شود. در زیر آن نیز مشخصات شرکت یا خریدار کالا و خدمات وجود دارد. فاکتور رسمی دارایی دارای یک طرح ثابت است. این طرح توسط اداره امور مالیاتی ارائه شده است و قابل تغییر نمی باشد. چاپ فاکتور در کرج با ویژگی های ارائه شده توسط اداره امور مالیاتی انجام می شود. همین طور چاپ فاکتور در تهران که مورد تایید دارایی باشد؛ صرفا به صورت تک رنگ مشکی انجام می شود.

فاکتور آماده

فاکتور آماده

فاکتور آماده، یک فاکتور بدون نام و نشان شرکت شما است. در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج فاکتور آماده عرضه نمی کنیم. اما می توانید چاپ فاکتور تعداد کم را سفارش دهید. تا هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هم فاکتوری با هویت و اصالت به مشتری خود ارائه دهید. اگر جایگاه اجتماعی کسب و کارتان برای شما اهمیت دارد؛ استفاده از فاکتور آماده را اصلا توصیه نمی کنیم. چرا که در کنار این که هیچ اثری از نام تجاری و لوگو شما در آن وجود ندارد؛ به طور معمول کیفیت درخوری هم ندارند. فاکتور آماده را می توانید از فروشگاه های نوشت افزار خریداری کنید. اما اگر قصد دارید یک برند قوی از کسب و کار خود بسیازید؛ می توانید چاپ فاکتور تعداد کم را سفارش دهید. به این منظور کافی است وارد بخش فروشگاه سایت شوید.

چاپ فاکتور تحریر

چاپ فاکتور تحریر

همان طور که احتمالا می دانید کاغذ ها انواع مختلفی اعم از تحریر، گلاسه، کرافت و ... دارند. در چاپ فاکتور و قبض رسید عموما از کاغذ تحریر استفاده می شود. تا راحت تر روی آن بنویسید. اما برای برخی مشاغل از کاغذ گلاسه نیز برای چاپ فاکتور استفاده می شود. چاپ فاکتور در کرج؛ بر روی کاغذ تحریر متداول است. چاپ فاکتور در تهران کم تر بر روی کاغذ گلاسه انجام می شود. چاپ فاکتور تحریر در سایز های مختلفی انجام می شود. که بسته به نیاز خود می توانید آن را سفارش دهید. امکان سفارش در تیراژ هزار برگ و بیشتر و همین طور تعداد کم نیز وجود دارد.

چاپ فاکتور قبض

چاپ فاکتور قبض

فاکتور قبض یا قبض رسید یک نوع اقلام چاپی است؛ که برای رسید کردن وجه یا کالای دریافتی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول چاپ فاکتور قبض به صورت تک نسخه ای انجام می شود. قبض به وسیله پرفراژ به دو بخش تقسیم می شود؛ بخش متصل به دسته قبض برای ارائه دهنده آن، و بخشی که جدا می شود برای دریافت کنند قبض می باشد. چاپ فاکتور قبض به صورت مشکی و رنگی امکان پذیر است. همین طور در تیراژ هزار برگ به بالا (افست) و تعداد کم (دیجیتال) نیز در دپارتمان چاپ هیلاج ارائه می شود.

چاپ فاکتور تعداد کم

چاپ فاکتور تعداد کم

مشاغل زیادی هستند که استفاده زیادی از فاکتور ندارند؛ به طبع برای این مشاغل چاپ فاکتور در تیراژ هزار تایی توجیه ندارد. برای همین اقدام به خرید فاکتور آماده می کنند. نکات منفی استفاده از فاکتور آماده در بخش های قبلی توضیح دادیم؛ که مهم ترین آن ضربه زدن به جایگاه اجتماعی کسب و کار شما بود. اما با سفارش چاپ فاکتور تعداد کم می توانید در کنار این که در هزینه های خود صرفه جویی کنید؛ یک فاکتور با طراحی زیبا و مزین به نام و لوگو کسب و کار خودتان را به مشتری ارائه دهید. تا با سایر رقبای خود متمایز شوید. توصیه ما این است که اهمیت ملزومات چاپی سازمانتان را در برند سازی و وفاداری مشتری دسته کم نگیرید.

چاپ قبض رسید کاربن لس

چاپ قبض رسید کاربن لس

همان طور که در بخش های قبلی از نوشتار هم گفته شد به طور معمول چاپ قبض رسید در کرج؛ به صورت تک برگ انجام می شود. و نسخ مشتری و فروشنده با پر فراژ از هم جدا می شود. اما اگر به چاپ قبض رسید در تهران به صورت چند برگی نیاز دارید؛ می توانید آن را سفارش دهید. بعد از چاپ، مثل همه محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج به صورت رایگان برای شما ارسال می شود. البته در اولین دفعه سفارش ارسال رایگان خواهد بود. گارانتی چاپ نیز شامل حال این محصول می شود. برای ثبت سفارش این محصول لازم است که با ما تماس بگیرید.

چاپ فاکتور رنگی

چاپ فاکتور رنگی

به طور معمول فاکتور ها به صورت تک رنگ مشکی به چاپ می رسد. اما اگر رنگ سازمانی مشخصی دارید بهتر این چاپ فاکتور رنگی را سفارش دهید. این کار باعث می شود در ذهن مخاطب ماندگار تر شوید. چاپ فاکتور رنگی در کرج به صورت تعداد بالا و تعداد پایین امکان پذیر است. که باتوجه به نیاز خود، از بخش فروشگاه سایت می توانید آن را سفارش دهید. چاپ فاکتور در تهران؛ این گونه است که نسخه اول که به مشتری ارائه می شود رنگی است و نسخه دوم به صورت تگ رنگ مشگی چاپ می شود. این کار برای مدیریت هزینه های چاپ و کنترل قیمت فاکتور است. در صورت تمایل شما هر دو نسخه را می توان به صورت رنگی چاپ کرد.

چاپ فاکتور مشکی

چاپ فاکتور مشکی

همان طور که گفتیم چاپ فاکتور مشکی مرسوم تر است. از آن جایی که در خصوص ویژگی های این فاکتور در بخش های قبلی تضیح داده ایم؛ در این بخش کمی به اهمیت ارائه فاکتور خواهیم پرداخت. قبل از هر چیز بگوییم برای ارائه فاکتور به مشتری بسیار خوب است که آن را داخل پاکت قرار دهید. این گونه برای مشتری خود احترام و ارزش قائل شده اید؛ و این باعث می شود مشتری به خرید های مجدد از شما تمایل بیشتری داشته باشد. قرار دادن فاکتور در پاکت رسمیت بیشتری به کسب و کار شما می بخشد. برای همین توصیه می کنیم از این پیشهاد ما استفاده کنید. ارائه فاکتور به مشتری باعث می شود از قیمتی که در قبال کالا و خدمت دریافتی پرداخت کرده است؛ اطمینان داشته باشد. و این تصور که گران فروشی صورت گرفته است در ذهن او وجود نداشته باشد.

محصول پیشنهادی: پاکت

چاپ قبض رسید

چاپ قبض رسید

قبض رسید را می توان یک نوع فاکتور دانست. سفارش چاپ قبض رسید از سوی مراکز تعمیرات اقلام مختلف بسیار رایج است. به طور معمول چاپ قبض رسید به صورت تک رنگ مشکی انجام می شود. اما در صورت نیاز می توانید چاپ رنگی آن را نیز سفارش دهید. ابعاد قبض رسید یک سوم کاغذ A4 است. که به صورت منگنه صحافی می شود. این محصول یکیاز اقلام پر مصرف در مراکز تعمیراتی است. از جمله مشاغلی از قبض رسید استفاده می کنند می توان به خیاطی ها، تعمیرگاه های موبایل، تعمیرگاه های لوازم خانگی و ... اشاره کرد. برای ثبت سفارش چاپ قبض رسید می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

چاپ فاکتور رسمی دارایی

چاپ فاکتور رسمی دارایی

دیگر محصولات ما در دپارمان چاپ هیلاج در دسته فاکتور ها، فاکتور رسمی دارایی است. چاپ فاکتور رسمی دارایی به سه گونه مختلف انجام می شود. که نوع اول کاربن لس، نوع دیگر مخصوص پرینتر و همین طور معمولی است. طبق قوانین اداره امور مالیاتی چاپ کلیه فاکتور های رسمی دارایی باید در سایز استاندارد A4 و تک رنگی  باشد. این فاکتور را می توانید در نمونه های دو نسخه ای، سه نسخه ای و چهار نسخه ای سفارش دهید. چاپ فاکتور در کرج با ویژگی های مورد تائید اداره امور مالیاتی انجام می شود. چاپ فاکتور در تهران به صورت مشکی و در ابعاد A4 می باشد. که برای سفارش آن می توانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش چاپ فاکتور و قبض رسید تعداد کم وجود دارد؟

بله، در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ فاکتور و قبض رسید تعداد کم و همچنین تعداد بالا (بیشتر از 1000 عدد) وجود دارد.

آیا امکان سفارش طراحی فاکتور و قبض رسید هم وجود دارد؟

بله، می توانید طراحی فاکتور و قبض رسید خود را به طراحان حرفه ای و متخصص هیلاج بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند ثبت سفارش چاپ فاکتور و قبض رسید ، تیک گزینه طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

آیا فاکتور و قبض رسیدهم شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود؟

بله، محصول فاکتور و قبض رسید ، هم در چاپ تعداد کم و هم در چاپ تعداد زیاد، شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود. شرایط گارانتی در برگه همراه محصول درج شده است.

در زمان ثبت سفارش فاکتور و قبض رسید به مشکل برخوردم؛ چا باید بکنم؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

سفارش من چگونه به دستم می رسد؟

در شهر کرج سفارش شما ازطریق اسنپ، و در شهر های دیگر از طریق پست ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال در اولن سفارش رایگان می باشد.

آیکن ثبت سفارش
برای ثبت سفارش این اقدامات را انجام دهید.

نحوه ی ثبت سفارش

1- با شماره 02632255488 تماس بگیرید.

2- سفارش شما ثبت می شود.

3- سفارش شما ارسال خواهد شد.