پاکت

چاپ پاکت در کرج

پاکت نامه یکی از ملزومات مهم چاپی اداری است. در گذشته پاکت ها فقط برای پست کردن نامه استفاده می شدند. اما با اهمیت پیدا کردن شیوه مراودات اداری و کاری؛ پی آن ها به این بخش نیز باز شد. امروزه چاپ پاکت در کرج برای استفاده به عنوان ملزومات اداری رواج دارد. مشاغل و کسب و کار های زیادی از پاکت استفاده می کنند. که از جمله آن ها می توان به شرکت ها، کارخانه جات، وکلا، مشاورین املاک و ... اشاره کرد. در دپارتمان چاپ هیلاج تنوع بسیار خوبی از پاکت وجود دارد. شما می توانید با توجه به سلیقه و نیازتان نسبت به ثبت سفارش آن ها اقدام کنید. این محصول در دسته ملزومات اداری قرار می گیرد. در دپارتمان چاپ هیلاج امکان چاپ رنگی و سیاه و سفید این محصول وجود دارد. همچنین می توانید در تعداد کم نیز پاکت را در دپارتمان چاپ هیلاج سفارش دهید.

چاپ پاکت نامه ملخی

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  chop.hilaj@

چاپ پاکت نامه ملخی

چاپ در کرج برای پاکت در ابعاد ملخی بسیار متداول است. منظور از چاپ پاکت نامه ملخی همان پاکت نامه های مرسوم است. این نوع از پاکت بسیار پر کاربرد است. چاپ در کرج برای پاکت در انواع رنگی و سیاه و سفید قابل انجام است. این محصول با گرماژ های مختلف در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود. که با توجه به نیاز خود می توانید آن را سفارش دهید. وکلا از جمله افرادی هستند که از این محصول چاپی استفاده می کنند. چاپ پاکت در تهران برای وکلا با کاغذ تحریر 100 گرم رایج تر است. این که در پاکت چسب داشته باشد یا خیر؛ به انتخاب شما بستگی دارد. در هیلاج اماکن ارائه هر دو محصول وجود دارد. همان طور که گفته شد پاکت یکی از عناصر مهم ست اداری است. بهتر است تمام اجزای ست اداری طراحی یکسان داشته باشند. تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

چاپ پاکت تیراژ پایین

چاپ در کرج برای محصول پاکت از جمله پر هزینه ترین ملزومات چاپی است. برای این که این هزینه معقول در شود؛ امکان چاپ پاکت تیراژ پایین را فراهم کرده ایم. شما می توانید محصول پاکت را با تیراژ دلخواه ثبت سفارش نمایید. چاپ در کرج با تعداد پایین برای پاکت بسیار به صرفه است. البته اگر مصرف شما در این محصول زیاد است ثبت سفارش تعداد بالا مناسب تر خواهد بود. چاپ پاکت تیراژ پایین می تواند باعث شود با هزینه کمتر، از ملزومات چاپی اداری با کیفیت استفاده کنید. چاپ در کرج با تعداد پایین در دپارتمان چاپ هیلاج امکان پذیر است. این محصول نیز دارای گارانتی چاپ است. به این معنا که اگر محصولی که به دست شما می رسد؛ با مشخصات درج شده در فاکتور مغایرت داشته باشد. محصول را عودت می دهید، سفارش شما مجددا چاپ می شود. بر روی چاپ در کرج کلیک کنید.

طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه بسیار اهمیت دارد. شکل و شمایل همه پاکت ها تا حد بسیار زیادی با هم مشترک است. از این رو طراحی گرافیک آن می توانید تمایز را ایجاد کند. طراحی و چاپ پاکت در کرج می تواند کسب و کار شما را در جایگاه بالاتری قرار دهد. همین طور بر برند سازی شخصی شما نیز اثر گذار است. از این رو باید بسیار به آن اهمیت دهید. با استفاده از یک پاکت که طراحی درخوری ندارد به کسب و کار خود لطمه می زنید. چرا که هر چیز که به کسب و کار شما مرتبط است؛ بر دیدگاه مخاطب در باره آن اثر می گذارد. برای همین باید به همه این موارد و عناصر توجه کرد. به جرئت می توان گفت طراحی گرافیک اقلام چاپی یکی از مهم ترین آن ها است. برای مشاهده خدمات هیلاج در زمینه طراحی گرافیک، وارد صفحه دپارتمان طراحی گرافیک شوید.

چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

همان طور که گفتیم چاپ پاکت در کرج یکی از عناصر ست اداری است. چاپ ست اداری بیشتر برای شرکت ها انجام می شود. البته وکلا و دفاتر بیمه هم به چاپ ست اداری نیاز دارند. ست اداری به طور معمول شامل پاکت، کارت ویزیت و سربرگ می شود. البته بسته به نیاز شما اقلامی مانند برگه یادداشت، فولدر، کیسه خرید و ... هم شامل ست اداری می شود. باید بگوییم تمام این اقلام چاپی در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود. چاپ ست اداری اعتبار کسب و کار شما را می رساند. طراحی گرافیکی شکیل در این امر بسیار تاثیر گذار است. توصیه ما این است که برای مراودات و مکاتبات خود حتما از ست اداری استفاده کنید. این موضوع وقتی تاثیر گذار است که طراحی آن ها یکسان و اصولی باشد. برای آشنایی و مطالعه بیشتر در خصوص چاپ ست اداری، بر روی عبارت ست اداری کلیک کنید.

هزینه چاپ پاکت A4

هزینه چاپ پاکت A4

یکی از سایز های پر کاربرد چاپ پاکت در کرج، سایز A4 است. هزینه چاپ پاکت A4 به موارد زیادی بستگی دارد. اگر به پاکت تعداد کم نیاز دارید؛ می توانید آن را در دپارتمان چاپ هیلاج سفارش دهید. هزینه چاپ پاکت A4 در تعداد کم را می توانید در فروشگاه سایت مشاهده کنید. همین طور چاپ پاکت در تهران با تعداد هزار عدد به بالا نیز امکان پذیر است. قیمت این دسته از محصولات نیز در بخش فروشگاه سایت قابل مشاهده است. مورد دیگر که بر هزینه چاپ پاکت A4  تاثیر می گذارد، گرماژ کاغذ است. هر چه گرم کاغذ بالا تر باشد قیمت پاکت تیز افزایش پیدا می کند. جنس کاغذ مصرفی نیز بر هزینه چاپ پاکت A4 تاثیر می گذارد. قیمت پاکت با کاغذ تحریر از محصولات مشابه با کاغذ گلاسه و گرافت کم تر است. باید بگوییم کاغذ کرافت نیز از همه گران تر می باشد.

چاپ پاکتA3

چاپ پاکتA3

یکی از سایز ها در چاپ پاکت در کرج، سایز A3 است. البته این ابعاد پاکت به نسبت ملخی و A4 چندان پر کاربرد نیست. اما آزمایشگاه های از این محصول زیاد استفاده می کنند. این محصول را نیز می توانید در تیراژ کم سفارش دهید. چاپ پاکت A3 در فرم اختصاصی هم در دپارتمان چاپ هیلاج انجام می شود. این مورد برای چاپ در تعداد بسیار زیاد مناسب است و می تواند؛ در کنار کاهش هزینه ها، کیفیت محصول را نیز افزایش دهد. چاپ پاکتA3  در جنس گلاسه رایج تر است. اما در صورت تمایل با کاغذ تحریر نیز چاپ پاکت در تهران انجام می شود. اگر به دنبال محصول خاص نیز هستید باید بگوییم، امکان چاپ پاکت با کاغذ کتان نیز وجود دارد. این محصول بسیار خاص و چشم نواز است. و بافت آن لمس پاکت را نیز دل چسب می کند. که می توانید ثبت سفارش کنید.

چاپ پاکت در کرج

چاپ پاکت در کرج

چاپ پاکت در کرج برای بسیاری از کسب و کار ها لازم است. برای ارائه دادن فاکتور و قبض رسید به مشتری بهتر است آن را در پاکت قرار دهید. این کار یعنی این که برای مشتری خود احترام قائل هستید. دادن حس خوب به مشتری با همین رفتار ساده و کم هزینه باعث می شود؛ او به خرید مجدد از شما ترغیب شود. و همین طور کسب و کار شما را به دیگران نیز معرفی کند. از این رو پیشنهاد می کنیم از چاپ پاکت در کرج غافل نشوید. لازم به یادآوری است که اماکن ارسال محصولات چاپی در سراسر ایران وجود دارد. هزینه ارسال در اولین سفارش رایگان خواهد بود. یکی از ملزومات چاپی دیگر مورد نیاز کسب و کار ها فاکتور و قبض رسید است. اما در مورد چاپ پاکت در کرج باید بگوییم که این محصول مانند فاکتور و قبض رسید شامل گارانتی چاپ می شود.

محصول پیشنهادی: فاکتور و قبض رسید
چاپ پاکت رادیولوژی 

قیمت چاپ پاکت رادیولوژی 

مراکز رادیولوژی استفاده بسیاری از پاکت دارند. به معمول این مراکز سفارشات خود را در تیراژ بالا ثبت می کنند. از این رو در دپارتمان چاپ هیلاج، سفارشات آن ها در فرم اختصاصی چاپ می شود. این اقدام در کنار کنترل کردن هزینه های چاپ و کاهش قیمت چاپ پاکت رادیولوژی، کیفیت آن را به طرز چشم گیری افزایش می دهد. همین موضوع باعث شده است مراکز رادیولوژی زیادی سال ها با هیلاج همکاری داشته باشند؛ و ما افتخار خدمت رسانی به این مراکز را داشته باشیم. قیمت چاپ پاکت رادیولوژی به بسیاری موارد بستگی دارد؛ که مهم ترین آن ها تیراژ چاپ است. هر چه تیراژ سفارش بیشتر شود با توجه به این که هزینه های سربار، بر تعداد بیشتر از محصول سر شکن می شود؛ قیمت چاپ پاکت رادیولوژی کاهش پیدا می کند. برای سفارش این محصول با مرکز تماس هیلاج تماس بگیرید.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش چاپ پاکت تعداد کم وجود دارد؟

بله، در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ پاکت تعداد کم و همچنین تعداد بالا (بیشتر از 1000 عدد) وجود دارد.

چاپ پاکت در چه ابعادی انجام می شود؟

پاکت های در ابعاد استاندارد شامل موارد زیر می شود:

  • پاکت ملخی، سایز 22 در 11
  • پاکت A5، سایز 22 در 16
  • پاکت A4،سایز23 در 31 
  • پاکت A3 در  31.5 
  • پاکت B4، سایز 27 در 3 
  • پاکت آزمایشگاهی، سایز 15.8 در 21.5 

همچنین امکان چاپ پاکت در ابعاد خاص و دلخواه شما نیز وجود دارد.

آیا امکان سفارش طراحی پاکت هم وجود دارد؟

بله، می توانید طراحی پاکت خود را به طراحان حرفه ای و متخصص هیلاج بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند ثبت سفارش چاپ پاکت، تیک گزینه طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

آیا امکان سفارش پاکت با چاپ تک رنگ مشکی وجود دارد؟

بله، می توانید سفارش پاکت را به صورت تک رنگ مشکی  در تعداد کم و همچنین تعداد زیاد؛ انجام دهید. 

آیا پاکت هم شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود؟

بله، محصول پاکت، هم در چاپ تعداد کم و هم در چاپ تعداد زیاد، شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود. شرایط گارانتی در برگه همراه محصول درج شده است.

در زمان ثبت سفارش پاکت به مشکل برخوردم؛ چا باید بکنم؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

سفارش من چگونه به دستم می رسد؟

در شهر کرج سفارش شما ازطریق اسنپ، و در شهر های دیگر از طریق پست ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال در اولن سفارش رایگان می باشد.

نظرات مشتریان

در این چند سالی که با چپ های مختلف کار کردم کمتر پیش اومده بود که از همه چیز راضی باشم. اما هیلاج واقعا حرفه کار میکنه من خودم به همه همکارهام هیلاج را معرفی کردم
مرتضی گرامی
پوشاک وطن
4.3/5