بروشور

بروشور چیست؟

این سوال زیاد پرسیده می شود که بروشور چیست؟ در پاسخ باید بگوییم بروشور یک محصول چاپی است که؛ وظیفه دارد محصول، سازمان و یا یک شخص را معرفی کند. بروشور ها به طور معمول تا می شوند. بسیاری این محصول را با کاتالوگ اشتباه می گیرند. باید بگوییم که بروشور صحافی ندارد و صرفا تا می شود. اما کاتالوگ مانند مجله است. چاپ بروشور در کرج، می تواند برای شرکت در نمایشگاه ها هم کاربرد داشته باشد. برای معرفی و محصول و توضیح در مورد عملکرد و نحوه استفاده نیز از بروشور استفاده می شود. این محصول چاپی بر روی انواع کاغذ به چاپ می رسد. اما نوع گلاسه آن متداول تر است.

چاپ بروشور در کرج

یکی از اقلام چاپی تبلیغاتی مهم، بروشور است. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج کاربرد های زیادی دارد. که از جمله آن ها می توان به معرفی محصول، راهنمای استفاده از محصول، معرفی شرکت و ... اشاره کرد. بروشور ها در سایز های مختلفی  به چاپ می رسند. چاپ در کرج برای محصول بروشور به طورمعمول در سایز A4  انجام می شود. این محصول در انواع دو لت و سه لت قابل سفارش است. از نظر جنس هم تنوع زیادی در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. اما به طور معمول چاپ در کرج برای محصول بروشور، بر روی کاغذ گلاسه صورت می پذیرد. چاپ در کرج محصولات زیادی را در بر می گیرد؛ که چاپ بروشور در کرج یکی از آن ها است.

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  [email protected]

طراحی بروشور

مانند همه محصولات چاپی، طراحی بروشور بسیار اهمیت دارد. البته می توان گفت اهمیت این موضوع در مورد بروشور دو چندان است. چرا که با توجه تا شدن این محصول، بروشور باید به شکلی طراحی شود که در زمان تا بودن و همچنین در زمان باز شدن؛ تصویر مناسبی را به نمایش بگذارد. به این منظور لازم است که طراحی بروشور شما توسط طراحان حرفه ای صورت بگیرید. به این ترتیب شما صاحب یک بروشور خواهید بود که، به نحوی درست طراحی شده است. از این بازدهی بالا تری خواهد داشت و نقش موثر تری را در برند سازی کسب و کار شما؛ ایفا خواهد کرد. برای این که بروشور شما توسط طراحان حرفه ای طراحی شود؛ می توانید در زمان ثبت سفارش، تیک طراحی در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج را فعال کنید. با طراحی بروشور شما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، یک بروشور حرفه ای را خواهید داشت.

بروشور تبلیغاتی

همان طور که گفتیم بروشور ها کاربرد های گسترده ای دارند. یکی از آن ها استفاده از این محصول به عنوان بروشور تبلیغاتی است. چاپ بروشور در کرج با هدف تبلیغات به طور معمول برای کسب و کار های متوسط انجام می شود. این موضوع چند دلیل دارد. اول آن که برای رسیدن به نتیجه مطلوب در توزیع بروشور تبلیغاتی تیراژ این محصول چاپی بسیاری اهمیت دارد. همین موضوع هزینه چاپ آن را افزایش می دهند، که باعث می شود برای کسب و کار های ضعیف توجیه نداشته باشد. از طرف دیگر اینگونه از تبلیغات برای کسب و کار هایی مناسب است که نیاز است محصولات خود را توضیح دهند. این مورد می تواند به دلیل جدید بودن محصول و یا وجود مزیت های خاص در آن باشد. حال آن که به طور معمول کسب و کار های کوچک چنین محصولاتی را عرضه نمی کنند.

قیمت چاپ بروشور

باید بگوییم که قیمت چاپ بروشور به خیلی عوال بستگی دارد که به بررسی آن ها می پردازیم. اولین مورد جنس کاغذ مصرفی است. همان طور که گفتیم چاپ بروشور در کرج بر روی کاغذ ها مختلفی صورت می گیرد. که تحریر و گلاسه از جمله آن ها هستند. در بروشور های نفیس بعد از چاپ روی آن ها روکش اعمال می شود. که در این صورت قیمت چاپ بروشور افزایش پیدا می کند. همچنین امکان اعمال یو وی موضعی برای چشم نواز تر کردن بروشور نیز وجود دارد. مورد دیگر موثر بر قیمت چاپ بروشور ابعاد آن است. به طور معمول ابعاد بروشور ها A4 هستند. اما بروشور های کوچک تر قابل سفارش هستند. که از جمله آن ها می توان به بروشور دارو اشاره کرد. در کنار این موارد تعداد خط تا، نوع برش و موارد دیگر بر قیمت چاپ بروشور تاثیر گذار هستند.

قیمت چاپ بروشور سه لت

همان طور که گفتیم قیمت چاپ بروشور به عوال زیادی از جمله تعداد خط تا بستگی دارد. هر خط تا یک لت از بروشور را می سازد. به طور معمول بروشور های سه لت در ابعادA4 چاپ می شوند. البته باید بگوییم ابعاد دیگر هم قابل اجرا است و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد. بروشور یکی از محصولات دپارتمان چاپ هیلاج در بخش ملزومات چاپی تبلیغاتی است. باید بگوییم اقلامی از قبیل کاتالوگ و کارت ویزیت هم دراین دسته بندی قرار می گیرند. کارت ویزیت ها انواع مختلفی دارند. چاپ کارت ویزیت در کرج، با توجه به شغل شما در انواع مختلفی قابل انجام است. برای مشاهده محصول کارت ویزیت، وارد صفحه چاپ کارت ویزیت در کرج شوید.

طراحی و چاپ بروشور

مهم ترین عنصر در ملزومات چاپی، طراحی آن است. از آن جایی که چاپ بروشور در کرج با هدف تبلیغات صورت می گیرد؛ این موضوع یعنی طراحی اهمیت دو چندانی پیدا می کند. طراحی و چاپ بروشور می تواند باعث بازگشت هزینه های شما شود؛ اگر به صورت اصولی و طبق قوانین صورت گرفته باشد. شما می توانید ظراحی بروشور خود را به طراحان حرفه ای دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بسپارید. در دپارتمان طراحی هیلاج، طراحی ملزومات چاپی مبتنی بر علوم گرافیک و روانشناسی فروش انجام می شود. از این بازخوردی که از آن دریافت می کنید بسیار بیشتر از بروشوری است که؛ بدون توجه به این موارد طراحی شده است. نمونه طراحی های انجام شده در دپارتمان طراحی گرافیک را می توانید در صفحه مربوط به آن مشاهده کنید. برای ثبت سفارش طراحی هم کافی است در فرانید ثبت سفارش چاپ بروشور، تیک طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

تعرفه چاپ بروشور

چاپ بروشور در کرج برای بسیاری از کسب و کار ها پیشنهاد می شود. تعرفه چاپ بروشور متغیراست. این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله آن می توان به ابعاد بروشور اشاره کرد. به طور معمول بروشور ها در ابعاد A4 به چاپ می رسد. اما ابعاد دیگر هم در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، قابل سفارش است. مورد دیگر که بر تعرفه چاپ بروشور تاثیر می گذارد؛ جنس کاغذ مصرفی است. در چاپ بروشور کاغذ های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد؛ تحریر، گلاسه و کرافت است. در صورت تمایل شما امکان اعمال روکش بر روی کاغذ وجود دارد. این کار باعث می شود مقاومت بروشور در مقابل رطوبت و همچنین پاره شدن؛ افزایش پیدا کند. تعرفه چاپ بروشور به نوع برش نیز بستگی دارد. به طور معمول بروشور ها به صورت مستطیل برش می خورد. اگر تمایل داشته باشید بروشور با برش و طرح خاص داشته باشید؛ تعرفه چاپ بروشور افزایش خواهد یافت.