چاپ تراکت

بهترین روش برای بازاریابی مستقیم

چاپ تراکت در کرج

تراکت یکی از روش های رایج برای بازاریابی  مستقیم است. علارغم این که بسیاری معتقد هستند در دوران کنونی چاپ تراکت در کرج؛ بازخورد مناسبی ندارد. اما با بررسی ساده ای می توان متوجه شد برای بسیاری از کسب و کار ها، تراکت بهترین شیوه تبلیغات است. به طور مثال برای یک سوپر مارکت که به تازگی در یک محله فعالیت خود را آغاز کرده؛ چه روشی بیشتر از پخش تراکت بازدهی خواهد داشت؟ چاپ تراکت در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود. تراکت یکی از بهترین شیوه های تبلیغ برای رستوران ها نیز است. تراکت در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، انواع مختلفی دارد. که شامل تراکت گلاسه، تحریر و کرافت می شود. همین طور سایز های متنوعی دارد. مورد دیگر هم امکان اجرای ایده های خاص است. برای آشنایی بیشتر با محصولات ما در دپارتمان چاپ، وارد صفحه دپارتمان چاپ شوید.

چاپ تراکت کرافت

کاغذ کرافت یکی از خاص ترین کاغذ های موجود است. این کاغذ با بافت زیبا و منحصر به فردی که دارد برای افراد خاص پسند بسیار جالب توجه است. چاپ تراکت کرافت در کرج، برای کسب و کار هایی که ماهیت سنتی دارند بسیار مناسب است. به طور مثال چاپ تراکت کرافت در تهران، برای عطاری ها بسیار جذاب است. همین طور رستوران های سنتی نیز می توانند از این نوع تراکت بهره ببرند. در در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، امکان اجرای ایده های خاص بر روی تراکت کرافت وجود دارد؛ تا این نوع محصول بیش از پیش خاص و چشم نواز شود. به طور مثال تلفیق چاپ تگ رنگ قهوه ای با طلاکوب، یکی از زیبا ترین تراکت ها را پدید آورد که تصور آن را در بالا مشاهده می کنید. باید بگوییم چاپ تراکت در کرج انواع دیگری هم دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

چاپ تراکت گلاسه

نوع دیگر چاپ تراکت در کرج، که در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، عرضه می شود، چاپ تراکت گلاسه در کرج است. این محصول به نسبت تراکت کرافت متداول تر است. چاپ تراکت گلاسه در تهران در گرماژ های مختلف صورت می گیرد. این محصول که در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج عرضه می شود؛ برای اکثر کسب و کار ها گزینه مناسبی است. چرا که در کنار قیمت مناسب، جلوه بسیار خوبی نیز دارد. و می تواند چشم مخاطب را به خود جلب کند. این محصول در تیراژ های بیشتر از هزار برگ عرضه می شود. و امکان سفارش تعداد کم نیز وجود دارد. اگر با ما آشنا باشید حتما می دانید که خدمات ما در کانون تبلیغاتی هیلاج، به چاپ ملزومات اداری، تبلیغاتی و بستهبندی محدود نمی شود. برای مشاهده همه خدمات و آشنایی بیشتر با ما می توانید وارد صفحه اصلی سایت، کانون تبلیغاتی هیلاج شوید.

چاپ تراکت تحریر

 اگر به چاپ تراکت در کرج با قیمت مناسب هستید، سفارش چاپ تراکت تحریر را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول در گرماژ های مختلف عرضه می شود. چاپ تراکت تحریر در تهران ابعاد گوناگونی دارد. که می توانید با توجه به نیاز خود یکی را سفارش دهید. لازم است یادآور شویم که یکی دیگر از محصولات ما کارت ویزیت است. اما در مورد چاپ تراکت تحریر در کرج باید بگوییم، این محصول برای کسب و کار هایی که می خواهند برای چاپ تراکت زیاد هزینه نکنند؛ بسیار مناسب است. البته اگر کسب و کار شما ماهیت لوکس دارد. محصول تراکت گلاسه را به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که با هویت سازمان شما هماهنگ تر است. این محصول می تواند برای مشاغل خدماتی مناسب باشد. اگر به کارت ویزیت هم نیاز دارید می توانید آن را سفارش دهید. برای این منظور لازم است وارد صفحه کارت ویزیت شوید.

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  [email protected]

چاپ تراکت قالیشویی

یکی از مشاغلی که بیشتر استفاده را از تراکت دارند قالیشویی ها هستند. چاپ تراکت قالیشویی در کرج با توجه به این که باز خورد مناسبی دارد؛ بسیار متداول است. چاپ تراکت در کرج برای قالیشویی ها معمولا در ابعاد کوچک انجام می شود. با توجه به تیراژ بالا چاپ در این دسته از کسب و کار ها، برای کم کردن هزینه ها سایز تراکت را کوچک در نظر می گیرند. چاپ تراکت در تهران برای قالیشویی با جنس های تحریر و گلاسه متداول است. یکی دیگر از ملزومات چاپی پر مصرف در قالیشویی  فاکتور و قبض رسید است. این محصول هم در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود. با توجه به اینکه به طور معمول مبالغ چاپ برای قالیشویی ها بالا است؛ برای اینکه امکان تبلیغ برای همه این عزیزان فراهم باشد. امکان خرید چکی را هم فراهم کرده ایم. برای مشاهده محصول فاکتور و قبض رسید کلیک کنید.

چاپ تراکت در تهران

چاپ تراکت در تهران می تواند باعث شود کسب و کار شما رونق بیشتری بگیرد. چرا که پخش تراکت باعث شاخته شدن شما می شود. چاپ تراکت در کرج باید با توجه به مخاطب شما صورت می گیرد. با این کار بازخورد تبلیغات شما افزایش پیدا می کند. اینکه برای چاپ تراکت از جه جنسی استفاده شود استفاده شود نیز بسیار اهمیت دارد. این مورد باید با توجه به ماهیت کسب و کار شما و همین طور مخاطب هدفتان صورت بگیرد. باید بگوییم این ابزار تبلیغاتی به صرفه، در صورت به کار گیری صحیح و اصولی   بسیار مناسبی خواهد داشت. در این زمینه ابتدا باید جنس و سایز تراکت را با توجه به نیاز و هدف خود انتخاب کنید. سپس با توجه به فضایی که در اختیار دارید متن آن را نگارش کنید. بعد از چاپ نیز باید با توجه به مخاطب خود، بهترین شیوه را برای پخش انتخاب نمایید.

چاپ تراکت ارزان

خیلی از کسب و کار ها برای تبلیغات به دنبال چاپ تراکت در کرج با قیمت پایین هستند. به طور معمول چاپ تراکت ارزان به صورت سیاه و سفید انجام می شود. این نوع تراکت هم برای بسیاری مناسب است و می تواند بازخورد خوبی داشته باشد. اما بدهی است که تراکت رنگی بیشتر می تواند جلب توجه نماید. از این رو توصیه می کنیم برای افزایش بازدهی تبلیغات خود اقلام به چاپ تراکت در تهران به صورت رنگی کنید. و اگر به جایگاه اجتماعی کسب و کارتان آسیب نمی زند؛ برای کنترل هزینه ها می توانید اقدام به چاپ تراکت تحریر کنید. توضیح بیشتر این که برای برخی از کسب و کار ها استفاده از تراکت تحریر می توان به جایگاه آن ها لطمه بزند. به طور مثال اگر یک ساعت فروشی لوکس اقدام به چاپ تراکت ارزان کند قطعا باز خوردی که انتظار دارد را دریافت نخواهد کرد.

قیمت چاپ تراکت

یکی از موضوعات مهم در هنگام خرید هر کالایی قیمت آن است. از این رو قیمت چاپ تراکت یکی از موضوعاتی است که بررسی خواهیم کرد. باید بگوییم قیمت چاپ تراکت در کرج به خیلی عوامل بستگی دارد. یکی از این متغیر ها جنس تراکت است. ارزان ترین جنس تراکت تحریر است. بعد از آن هم به ترتیب گلاسه و کرافت قرار می گیرد. البته تراکت کتان هم در سبد محصولات هیلاج وجود دارد؛ که قیمت بالا تری دارد اما بی نهایت خاص و جذاب است. موضوع دیگری که در قیمت چاپ تراکت اثر می گذارد، ابعاد آن است. به طبع تراکت های کوچک تر قیمت مناسب تری دارند. چاپ تراکت در تهران با قیمت های متنوعی صورت می گیرد. برای مشاهده همه محصولات دپارتمان چاپ هیلاج در دسته تراکت ها، می توانید وارد فروشگاه سایت شوید. قیمت آن ها برای شما قابل مشاهده است و می توانید سفارش دهید.

طراحی تراکت

طراحی تراکت مهم ترین عنصر هر تراکت است. این طراحی تراکت است که تعیین می کند این تبلیغ بازخورد داشته باشد یا خیر. از این رو توصیه می کنیم؛ برای چاپ تراکت در کرج به طراحی آن نیز اهمیت دهید. تفاوت یک طراحی گرافیک اصولی و غیر اصولی زمانی مشخص می شود که؛ تراکت را پخش می کنید اما بازخورد مناسبی دریافت نمی کنید. در این صورت عوامل زیادی را باید بررسی کنید که یکی از آن ها طراحی گرافیک است. استفاده از رنگ مناسب در طرح و همچنین المان ها مرتبط بسیار اهمیت دارد. و این از دست یک طراح زبده و کار آزموده بر می آیند. باید بگوییم همکاران ما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، همگی در این زمینه تحصیل کرده اند. از این رو طرحی که اجرا می کنند کاملا مطابق با اصول طراحی گرافیک است. شما می توانید طراحی را به دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بسپارید.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش چاپ تراکت تعداد کم وجود دارد؟

بله، در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ تراکت تعداد کم و همچنین تعداد بالا (بیشتر از 1000 عدد) وجود دارد.

آیا امکان سفارش طراحی تراکت هم وجود دارد؟

بله، می توانید طراحی تراکت خود را به طراحان حرفه ای و متخصص هیلاج بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند ثبت سفارش چاپ تراکت، تیک گزینه طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

آیا امکان سفارش تراکت با چاپ تک رنگ مشکی وجود دارد؟

بله، می توانید سفارش تراکت را به صورت تک رنگ مشکی  در تعداد کم و همچنین تعداد زیاد؛ انجام دهید. 

آیا تراکت هم شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود؟

بله، محصول تراکت، هم در چاپ تعداد کم و هم در چاپ تعداد زیاد، شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود. شرایط گارانتی در برگه همراه محصول درج شده است.

در زمان ثبت سفارش تراکت به مشکل برخوردم؛ چا باید بکنم؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

سفارش من چگونه به دستم می رسد؟

در شهر کرج سفارش شما ازطریق اسنپ، و در شهر های دیگر از طریق پست ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال در اولین سفارش رایگان می باشد.