ست اداری

حرفه ای مکاتبه کنید!

هدر بخش گرافیک

چاپ ست اداری در کرج

ست اداری شامل همه اقلامی است که برای مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ ست اداری در کرج انواع مختلفی دارد. به طور معمول ست اداری شامل اقلامی مانند سربرگ، کارت ویزیت و پاکت می شود. اما در ست های کامل تر اقلامی مانند فولدر، برگه یادداشت، پاکت سایزA4 و ... نیز می شود. سفارش آنلاین ست اداری در فروشگاه سایت هیلاج امکان پذیر است. شما می توانید تمام اقلام مورد نظر خود را در قالب یک بسته خریداری نمایید. به این ترتیب علاوه بر اینکه در هزینه های شما صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهد شد؛ در وقت خودتان نیز صرفه جویی خواهید کرد. چرا که دیگر نیاز نیست از بین صد ها محصول چاپی هیلاج، محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید. چاپ در کرج برای ست اداری به صورت غیر حضوری امکان پذیر است. علاوه بر این، چاپ در کرج شامل محصولات دیگری می شود.

چاپ ست اداری تعداد کم می تواند باعث شود با هزینه بسیار مناسب تر، ست اداری داشته باشید. از آن جایی که ست اداری شامل اقلام مختلفی می شود؛ چاپ 1000 عددی آن هزینه بالایی خواهد داشت. اما چاپ تعداد کم ست اداری هزینه های شما را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد. همان طور که می دانید ست اداری شامل اقلام مختلفی از جمله کارت ویزیت، سربرگ، پاکت و ... می شود. چاپ ست اداری تعداد کم همه این اقلام را شامل می شود. و در دپارتمان چاپ هیلاج تنوع بسیار زیادی دارد. که می توانید نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنید. برای مشاهده همه محصولات دپارتمان چاپ هیلاج بر روی عبارت چاپ در کرج کلیک کنید.

چاپ ست اداری تهران

همان طور که گفته شد ست اداری انواع گوناگونی دارد. چاپ ست اداری تهران با توجه به نیاز شما می تواند با جنس های مختلفی انجام شود. چاپ ست اداری در کرج به طور معمول بر روی کاغذ تحریر 80 گرم انجام می شود. این کاغذ علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد؛ امکان نوشتن و پرینت گرفتن روی آن وجود دارد. اگر می خواهید اقلام ست اداری شما کمی لوکس تر باشد می توانید؛ چاپ ست اداری تهران را بر روی کاعذ های با گرماژ بالاتر مانند 100 گرم و 140 گرم سفارش دهید. این کاغذ ها هم همان ویژگی های مثبت کاغذ 80 گرم را ارائه می شود. و علاوه بر آن ضخیم تر است. این موضوع در کنار این که کیفیت ست اداری شما را ارتقا می دهد؛ احساس بهتری را هم به مخاطب منتقل می کند. که این موضوع برای برند سازی بسیار اهمیت دارد.

مجموعه ها و کسب و کار های مختلفی به ست اداری نیاز دارند. از جمله آن ها می توان به شرکت ها، وکلا و ... اشاره کرد. این سازمان ها به اقلام مختلفی از جمله سربرگ و پاکت نیاز دارند. چرا که برای مراودات رسمی لازم است از این ابزار چاپی استفاده کرد. چاپ ست اداری تعداد کم برای این دسته از کسب و کار ها بسیار مناسب است. که می توانید با توجه به نیاز خود از بین تنوع کم نظیر ست اداری، در دپارتمان چاپ هیلاج اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قیمت چاپ ست اداری

قیمت چاپ ست اداری در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد؛ که در این بخش به بررسی آن ها می پردازیم. اولین موضوع موثر در قیمت چاپ ست اداری نوع کاغذ مصرفی است. در بخش قبل به سه نمونه از کاغذ های مورد استفاده در چاپ ست اداری پرداختیم. نوع دیگر کاغذ به نسبت کاغذ تحریر خاص تر است؛ کتان می باشد. این کاغذ ضخامت مناسبی دارد و روی آن بافت هایی مانند پارچه کتان ایجاد شده است. این کاغذ بسیار جذاب است و علاوه بر این که چشم نواز است؛ مخاطب از لمس کردن آن نیز احساس خوبی خواهد داشت. این نوع کاغذ گران ترین نوع ست اداری می باشد. مورد دیگر هم تیراژ چاپ است. بدیهی است که هر چه تعداد برگ های ست اداری افزایش پیدا کند؛ قیمت چاپ ست اداری نیز بالا خواهد رفت. در هیلاج امکان سفارش چاپ ست اداری تعداد کم نیز وجود دارد.

اما قیمت چاپ ست اداری تعداد کم نیز متغیر است. باید بگوییم هر چند چاپ هزار عددی ست اداری به صرفه تر خواهد بود؛ اما هزینه چاپ ست اداری تعداد کم، پایین تر می باشد. اگر ما استفاده زیادی از ست اداری دارید، پیشنهاد ما چاپ هزار عددی ست اداری است. اما اگر استفاده چندانی از ست اداری ندارید؛ می توانید با چاپ ست اداری تعداد کم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. محصولات ما در این بخش بسیار متنوع است؛ و می توانید با توجه به بودجه ای که برای خود درنظر گرفته اید؛ نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنید.

طراحی و چاپ ست اداری

بخش بسیار مهم در فرایند چاپ ست اداری در کرج، طراحی آن است. چرا که طراحی و چاپ ست اداری در کنار هم معنا دارند. اگر یک طرح ضعیف با بالا ترین کیفیت هم چاپ شود؛ با زهم تاثیر خاصی بر روی مخاطب نخواهد داشت. اهمیت طراحی گرافیک بسیار بالا است. وجه تمایز ست اداری شما با رقبایتان در طراحی گرافیک آن است. بسیار مهم است در طراحی و چاپ ست اداری از المان های مناسب کسب و کار شما استفاده شود. همچنین لازم است همه اقلام ست اداری دارای طراحی یکسان باشند. این موضوع می تواند در مسیر برند سازی بسیار مهم باشد. چرا که باعث می شود تصویر کسب و کار شما در ذهن مخاطب ثبت شود. یکی از خدمات هیلاج در دپارتمان طراحی گرافیک، طراحی ست اداری است. برای مشاهده نمونه کار های ما در این زمینه کافی است وارد صفحه دپارتمان طراحی گرافیک شوید.

همان طور که گفتیم موضوع طراحی ست اداری بسیار اهمیت دارد. این موضوع برای چاپ ست اداری نیز مصداق دارد؛ و اهمیت آن کم تر از چاپ هزار عددی نیست. شما برای این که بتوانید تاثیر مثبتی بر روی ذهن مخاطب خود بگذارید، لازم است به طراحی ست اداری خود بسیار توجه نمایید. و این مورد را برای چاپ ست اداری تعداد کم نیز مد نظر قرار دهید. هزینه طراحی در دپارتمان طراحی هیلاج متغیر است. و بسته به سطح طراحی که انتخاب می کنید، تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

سفارش چاپ ست اداری

برای سفارش چاپ ست اداری کافی است وارد فروشگاه سایت شوید. شما می توانید طراحی ست اداری خود را به طراحان حرفه ای هیلاج در دپارتمان طراحی گرافیک بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند سفارش چاپ ست اداری در کرج، تیک طراحی توسط هیلاج را فعال کنید. بعد از پایان فرایند سفارش چاپ ست اداری همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. با سپردن طراحی گرافیک ست اداری خود به دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، شما صاحب یک ست اداری با طراحی اصولی خواهید بود. و به این ترتیب با رقبای خود متمایز خواهید بود. این موضوع می تواند جایگاه اجتماعی کسب و کار شما را ارتقا دهد. توجه داشته باشید که مخاطبان کسب و کار شما را بر اساس آن چه از آن می بینند، قضاوت می کنند. پس بسیار مهم است که بهترین تصویر را به نمایش بگذارید. که ست اداری، یکی از آن ها است.

سفارش چاپ ست اداری تعداد کم به صورت آنلاین در دپارتمان چاپ هیلاج، امکان پذیر است. در فرایند سفارش چاپ ست اداری تعداد کم، می توانید در بین محصولاتی که وجود دارد؛ آن را که با هدف شما سازگار تر است را انتخاب نمایید. چاپ ست اداری تعداد کم، با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود. این محصول نیز مانند محصولات دیگر ما در دپارتمان چاپ هیلاج، شامل گارانتی می شود. گارانتی چاپ به این صورت است که بعد از این که محصول به دست شما رسید؛ با آنچه در فاکتور درج شده است مغایرت دارد؛ می توانید آن را مرجوع نمایید.

چاپ ست اداری ارزان

برخی از کسب و کار ها تمایل به سفارش چاپ ست اداری ارزان دارند. ما برای این کسب و کار ها هم پاسخی در خور داریم. ست اداری تک رنگ مشکی برای این کسب و کار ها ارائه شده است. امکان سفارش در تعداد کم و همچنین بیشتر از هزار عدد نیز وجود دارد. چاپ تک رنگ مشکی بر روی اقلام چاپی سفید؛ چهره بسیار لوکس و متمایزی را به ست اداری شما می بخشد. کیفیت چاپ تک رنگ در هر دو نوع افست و دیجیتال هم بسیار بالا است. چاپ ست اداری ارزان می تواند باعث کاهش هزینه های شما شود. البته در چاپ تک رنگ مشکی طراحی ست اداری اهمیت بسیار بیشتری پیدا می کند. چرا که تمام زیبایی طرح باید در رنگ مشکی نمود داشته باشد. همچنین چاپ تک رنگ مشکی دارای محدودیت هایی است که؛ باعث شود اهمیت طراحی توسط گرافیست حرفه ای دو چندان شود.

همیشه ما به مشتریان خود توصیه می کنیم به کیفیت ملزومات چاپی که استفاده می کنند اهمیت دهند. چرا که هر آنچه به کسب و کار شما مرتبط است؛ بر روی ذهن مخاطب تاثیر می گذارد. از این رو پیشنهاد ما این است که اقدام به چاپ ست اداری با کیفیت نمایید. اما اگر هزینه چاپ ست اداری برای شما اهمیت دارد؛ می توانید با ثبت سفارش چاپ ست اداری تعداد کم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. و مهم تر از آن صاحب ست اداری با کیفیت باشید. و با آن روی ذهن مخاطب خود تاثیر مثبت بگذارید.

چاپ اوراق اداری

برخی از افراد ست اداری را با نام اوراق اداری می شناسند. باید بگوییم اوراق اداری اقلام مختلفی با ست اداری دارد. به طور مثال کارت ویزیت در دسته اوراق اداری قرار نمی گیرد. چاپ ست اداری در کرج با اوراق اداری متفاوت است. به طور معمول اوراق اداری به سربرگ و پاکت خلاصه می شود. اما اقلام ست اداری بسیار گسترده تر است. که یکی از مهم ترین آن ها کارت ویزیت است. چاپ کارت ویزیت در کرج برای ست اداری لازم است. اما کارت ویزیت برای چاپ اوراق اداری کاربردی ندارد. در مورد چاپ کارت ویزیت باید بگوییم این محصول دپارتمان چاپ هیلاج بسیار متنوع است. طیف گسترده ای از انواع کارت ویزیت با جنس های مختلف؛ و همچنین قیمت های مختلف در هیلاج عرضه شده است. شما برای معرفی کسب و کار خود به کارت ویزیت نیاز دارید. برای سفارش چاپ کارت ویزیت در کرج کلیک کنید.

برخی ست اداری را با نام اوراق اداری می شناسند. چاپ ست اداری تعداد کم یا همان اوراق اداری به صورت رنگی و با چاپ تک رنگ مشکی امکان پذیر است. چاپ اوراق اداری شامل همان اقلام ست اداری می شود. که اگر بخواهیم به چند جز از آن اشاره کنیم می توان کارت ویزیت، سربرگ، پاکت، فولدر و ... را نام برد. چاپ اوراق اداری در دپارتمان چاپ هیلاج با بهترین کیفیت انجام می شود. برای ثبت سفارش می توانید از طریق فروشگاه سایت اقدام کنید؛ و سفارش خود را در محل تحویل بگیرید. که این بسیار خوب است.

ست اداری سربرگ

یکی از اقلام ست اداری که در واقع مهم ترین آن است، سربرگ می باشد. چاپ ست اداری بردون سربرگ بی معنا است. ست اداری سربرگ انواع مختلفی دارد.که طور مقاله به آن پرداختیم. چاپ سربرگ در کرج به صورت مستقل هم امکان پذیر است. اما سفارش چاپ ست اداری برای شما به صرفه تر است. سربرگ را می توانید در دو نوع رنگی و تک رنگ مشکی سفارش دهید. همچنین امکان سفارش تعداد کم و همچنین بیشتر از هزار برگ نیز وجود دارد. باید بگوییم امکان ارسال سفارشات شما به سراسر کشور وجود دارد. هزینه ارسال در اولین سفارش شما رایگان خواهد بود. این محصولات نیز شامل گارانتی چاپ می شوند. به این صورت که اگر محصول دریافتی شما با آن چه در فاکتور درج شده بود؛ از نظر مشخصات و کیفیت مغایرت داشت؛ می توانید آن را مرجوع کرده، سفارش شما مجدد چاپ و ارسال خواهد شد.

همان طور که گفته شد یکی از اقلام ست اداری، سربرگ است. سربرگ در کنار پاکت بیشترین استفاده را در بین تمام اقلام ست اداری دارد. از این رو در بین اقلام چاپ ست اداری تعداد کم، محصول سربرگ و پاکت را قرار داده ایم. این یکی از اقتصادی ترین محصولات دپارتمان چاپ هیلاج است. که می توانید آن را ثبت سفارش نمایید. باید بگوییم کیفیت این محصول نیز مانند سایرمحصولات دپارتمان چاپ هیلاج؛ بالا است. و از این رو شامل گارانتی می شود. لذا اگر بعد از تحویل سفارش متوجه مغایرت آن از لحاظ کیفیت و جنس با فاکتور شدید؛ می توانید آن را مرجوع کنید.

شما می توانید چاپ سربرگ در کرج را به صورت جداگانه سفارش دهید. برای این منظور لازم است وارد صفحه چاپ سربرگ در کرج شوید.

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  chop.hilaj@

اقلام ست اداری

یکی از سوالات پر تکرار مشتریان عزیز ما این است که اقلام ست اداری چیست؟ در این باره باید بگوییم چاپ ست اداری در کرج اقلام متنوعی دارد. اما کارت ویزیت، پاکت و سربرگ اقلام اصلی آن هستند. اما با توجه به نیاز شما اقلامی مانند فولدر، برگه یادداشت، قبوض پرداخت و ... را نیز؛ به اقلام ست اداری خود اضافه کنید. برخی به اشتباه لوگو را به عنوان اقلام ست اداری می دانند. باید بگوییم ست اداری شامل اقلام چاپی می شود. از این لوگو هیچ ارتباطی با ست اداری ندارد، هر چند بر روی تمام اقلام ست اداری چاپ می شود. رنگ سازمانی هم همین طور است. یعنی با وجود این که بر روی همه اقلام ست اداری قابل مشاهده است؛ اما جز اقلام ست اداری محصوب نمی شود. در واقع لوگو و رنگ سازمانی، هویت برند محصوب می شوند. اقلام ست اداری همان هایی هستند که اشاره شد.

همان طور که گفته شد ست اداری شامل اقلام مختلفی می شود. کارت ویزیت، سربرگ، پاکت، فولدر، برگه یادداشت و ... بخشی از آن ها هستند. چاپ ست اداری تعداد کم نیز همین موارد را شامل می شود. یعنی شما می توانید تمام این اقلام را در تعداد پایین ثبت سفارش نمایید. اقلام ست اداری در مواقعی بیشتر از این ها است. و با توجه به نیاز شما متفاوت خواهد بود. از این در فروشگاه سایت در کنار ارائه اقلام ست اداری به صورت بسته ای؛ امکان ثبت سفارش تکی آن ها را نیز فراهم کرده ایم.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

سوالات متداول

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

به طور معمول اقلام ست اداری شامل موارد زیر می شود:

  • کارت ویزیت
  • سربرگ A4 و A5
  • پاکت A4 و A5
  • پاکت نامه (ملخی)
  • برگه یا دفتر یادداشت
  • فولدر یا پوشه
  • فاکتور و قبض پرداخت
  • بروشور
  • کاتالوگ
  • و ... 
آیا امکان سفارش چاپ ست اداری تعداد کم وجود دارد؟

بله، در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ ست اداری تعداد کم و همچنین تعداد بالا (بیشتر از 1000 عدد) وجود دارد.

آیا امکان سفارش طراحی ست اداری هم وجود دارد؟

بله، می توانید طراحی ست اداری خود را به طراحان حرفه ای و متخصص هیلاج بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند ثبت سفارش چاپ ست اداری، تیک گزینه طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

آیا ست اداری هم شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود؟

بله، محصول ست اداری، هم در چاپ تعداد کم و هم در چاپ تعداد زیاد، شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود. شرایط گارانتی در برگه همراه محصول درج شده است.

در زمان ثبت سفارش ست اداری به مشکل برخوردم؛ چا باید بکنم؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

سفارش من چگونه به دستم می رسد؟

در شهر کرج سفارش شما ازطریق اسنپ، و در شهر های دیگر از طریق پست ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال در اولن سفارش رایگان می باشد.

نظرات مشتریان

بنده به ست اداری خودم خیلی اهمیت میدم به جرعت می تونم بگم هیلاج تنها جایی بود که از هر لحاظ از ست اداری که برام چاپ کرده رضایت داشتم.
یونس مروی
وکیل پابه یک دادگستری
ما برای نمایشگاه تهران ست اداری چاپ کردیم وقتی کیفیت ست اداری خودمون رو با غرفه های دیگه مقایسه می کردم متوجه شدم کیفیت خیلی خوب ست اداری خودمون شدم. ممنون از هیلاج به خاطر کیفیت در چاپ و البته طراحی
مونا رجبی
شرکت داده گستر مروا
واقعا هیلاج با چاپ های دیگه متفاوته وقتی باهاش همکاری کنید متوجه این میشید
کامران علیپور
وکیل دادگستری
4.3/5