چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت در کرج

یکی از اقلام مهم در تبلیغات، کارت ویزیت است. همه مشاغل و افراد برای معرفی خود از این ابزار استفاده می کنند. برخی اعتقاد دارند در دورانی اطلاعات تماس افراد در اینترنت وجود دارد؛ و یا می توان شماره تماس آن ها را در گوشی تلفن همراه ذخیره کرد؛ چاپ کارت ویزیت در کرج چندان توجیه ندارد. اما در پاسخ به این افراد باید گفت، کارت ویزیت کار کردی فرا تر از ابزاری برای دادن اطلاعات تماس دارد. بخش مهمی از جایگاه شما به نوع کارت ویزیتی که ارائه می دهید؛ بستگی دارد. درست مانند ساعت مچی که دیگر کمتر کسی برای سنجش زمان از آن استفاده می کنید و بیشتر کارکرد برند سازی شخصی پیدا کرده است. انواع مختلفی از کارت ویزیت را می توان چاپ کرد. که هر کدام برای کاربردی خاص مناسب است. در این نوشتار به معرفی آن ها می پردازیم. برای ثبت سفارش می توانید به دپارتمان چاپ هیلاج مراجعه کنید.

چاپ آنلاین کارت ویزیت

چاپ آنلاین کارت ویزیت

شما می توانید سفارش چاپ آنلاین کارت ویزیت را انجام دهید. به این صورت که وارد بخش محصولات سایت شوید؛ و از بین صد ها نوع کارت ویزیت، آن را که به نیاز شما پاسخ مناسبی می دهد را سفارش دهید. بعد از آماده شده محصول، آن را در محل تحویل خواهید گرفت. لازم به ذکر است که در سفارش اول هزینه ارسال رایگان خواهد بود. چاپ آنلاین کارت ویزیت باعث می شود نیاز نباشد محل کار خود را ترک کنید. چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت آنلاین امکان پذیر است.چاپ کارت ویزیت در تهران نیز همین طور است.

چاپ کارت ویزیت تعداد کم

چاپ کارت ویزیت تعداد کم

چاپ کارت ویزیت تعداد کم یکی از نیاز های مشتریان است. برای پاسخ به این نیاز بخش محصولات تعداد کم نیز در دپاتمان چاپ هیلاج ایجاد شد. چاپ کارت ویزیت تعداد کم در کرج در انواع مختلف و جذابی امکان پذیر است. شما می توانید با کارت ویزیت تعداد کم با هزینه مناسب تر کسب و کار خود را تبلیغ کنید. چاپ کارت ویزیت تعداد کم در تهران جنس های مختلفی دارد. همچنین امکان اجرای برش خاص نیز وجود دارد تا یک کارت ویزیت بی نظیر را به مشتریان خود ارائه دهید. برای سفارش چاپ کارت ویزیت تعداد کم به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.

سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت

سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت

برای سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت در انواع مختلف می توانید از بخش محصولات سایت اقدام کنید. کارت ویزیت ها انواع گوناگونی دارد. با توجه به نیاز خود و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. چاپ کارت ویزیت در کرج می تواند به رشد کسب و کار شما کمک شایانی کند. چرا که یک ابزار مهم برای معرفی آن به دیگران است. چاپ کارت ویزیت در تهران اگر به صورت صحیحی انجام شود می تواند باعث برند سازی شخصی شما کمک کند. که این موضوع بسیار اهمیت دارد.

چاپ کارت ویزیت درکرج

چاپ کارت ویزیت 

کسب کار های زیادی به کارت ویزیت نیاز دارند. از این رو عبارت چاپ کارت ویزیت درکرج بسیار جستسجو می شود. شما می توانید سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت را از طریق فروشگاه سایت انجام دهید. چاپ کارت ویزیت در تهران یاهر شهر دیگری نیز این اماکن را برای شما فراهم می کند که؛ در محل کار خود محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و همان جا تحویل بگیرید. همان طور که پیش از این نیز گفتیم هزینه ارسال در اولین سفارش شما رایگان خواهد بود. انواع کارت ویزیت در بین محصولات این دسته دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد؛ که می توانید آن ها را خریداری کنید.

. در دپارتمان چاپ هیلاج...

 

محصولات چاپی هیلاج سه دسته بندی را شامل می شود که محصولات بازاریابی و تبلیغات، محصولات بسته بندی و محصولات اداری می باشد.

محصولات بازاریابی و تبلیغات شامل: چاپ تراکت تبلیغاتی، چاپ بروشور، چاپ کاتالوگ و ... می شود.

محصولات بسته بندی شامل: چاپ لیبل در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ اتیکت در سایز، تیراژ و برش دلخواه، چاپ کارت های تخفیف و ... می شود.

محصولات اداری شامل: چاپ کارت ویزیت، چاپ ست اداری، چاپ پاکت اداری، چاپ سربرگ اداری و ... می شود.

 

برای آگاهی از تخفیف ها  می توانید پیج دپارتمان چاپ هیلاج را دنبال کنید.  [email protected]

چاپ کارت ویزیت 1000عدد

چاپ کارت ویزیت 1000عدد

در کنار چاپ کارت ویزیت تعداد کم، چاپ کارت ویزیت 1000 عدد نیز بسیار پر تقاضا است. اگر استفاده شما از کارت ویزیت به نسبت زیاد است؛ توصیه ما چاپ کارت ویزیت 1000 عدد است. چرا که با سرشکن شدن هزینه های چاپ بر تعداد بیشتری از محصول قیمت تمام شده آن کم از چاپ کارت ویزیت تعداد کم است. در این گروه از محصولات چاپی نیز تنوع کم نظیری را ارائه می دهیم. از این رو می توانید مطمئن باشید کارت ویزیتی کاملا منطبق بر نیاز، بودجه و سلیقه خود خواهید داشت. و با استفاده از آن کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن ترویج خواهید کرد.

چاپ کارت ویزیت در تهران

چاپ کارت ویزیت در تهران

چاپ کارت ویزیت در تهران انواع مختلفی را شامل می شود. کارت ویزیت ها چند دسته کلی دارند. که کارت ویزیت های استاندارد  ارزان ترین آن ها هستند. بعد از آن نیز کارت ویزیت های فانتزی قرار دارند که تنوع بیشتر به نسبت نمونه های دیگر دارند. گران ترین و لوکس ترین محصولات نیز در دسته کارت ویزیت های مدیریتی قرار می گیرند. چاپ کارت ویزیت در کرج و سفارش آنلاین کارت ویزیت را می توانید؛ با توجه به نیاز خود انجام دهید.همه این محصولات دارای گارانتی هستند. پس با خیال راحت سفارش خود را در بخش فروشگاه سایت ثبت کنید؛ چرا که در صورت مغایرت محصولی که دریافت می کنید با مشخصات درج شده در فاکتور؛ سفارش ما مجدد و به صورت رایگان چاپ و ارسال خواهد شد.

چاپ کارت ویزیت فوری

چاپ کارت ویزیت فوری

یکی از نیاز های معمول افراد چاپ کارت ویزیت فوری است. این امکان برای چاپ کارت ویزیت تعداد کم و همین طور چاپ کارت ویزیت 1000 عدد وجود دارد. اما باید بگوییم محصولات فوری در بخش چاپ کارت ویزیت 1000 عدد از تنوع کم تری بر خوردار هستند. البته زمان آماده سازی بسیاری از کارت های ویزیت زمانی کم تر از 5روز نیاز دارند. و تقریبا در عرض 7 روز بعد از ثبت سفارش، محصول به دستتان خواهد رسید. چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت فوری در بعضی از محصولات انجام می شود. چاپ فوری به این معنا است که سفارش شما نهایتا در مدت 3 رو به دستتان می رسد.

چاپ کارت ویزیت ارزان

چاپ کارت ویزیت ارزان

کارت ویزیت های اقتصادی همیشه مخاطب های خاص خود را دارند. از این سفارش چاپ کارت ویزیت ارزان زیاد دریافت می شود. سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت ارزان برای بسیاری کاربردی متفاوت دارد. معمولا برای کسب و کار هایی که در تیراژ بالا کارت ویزیت سفارش می دهند؛ کارت ویزیت ارزان نقرون به صرفه تر است. چاپ کارت ویزیت در تهران با قیمت مناسب انجام می شود. کارت ویزیت های ارزان نیز شامل گارانتی هیلاج می شوند. و کیفیت چاپ این دسته از محصولات خود را نیز تضمین می کنیم. برای ثبت سفارش می توانید به فروشگاه های سایت مراجعه کنید.

طراحی اختصاصی کارت ویزیت

طراحی اختصاصی کارت ویزیت

انتخاب جنس کارت ویزیت بسیار اهمیت دارد. اما مهم تر از آن طراحی کارت ویزیت است. چرا که طراحی کارت ویزیت هویت آن را می سازند. شما می توانید برای این که طرحی حرفه ای بر روی کارت ویزیت چاپ شود؛ طراحی آن را به دپارتمان طراحی هیلاج بسپارید. در این صورت از بسیاری از رقبای خود متمایز خواهید بود؛ و تاثیر کارت ویزیت خود را به شکل چشم گیری افزایش خواهید داد. شما می توانید برای داشتن یک کارت ویزیت با طراحی حرفه ای و متمایز آن را به دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بسپارید. به این منظور تنها کافی است در فرانید ثبت سفارش تیک « طراحی توسط هیلاج» را فعال کنید. تا کارت ویزیت شما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج چاپ شود.

در دپارتمان چاپ هیلاج چه خدماتی را ارائه می دهیم؟

دپارتمان چاپ هیلاج در زمینه ی چاپ ملزومات اداری، ملزومات بسته بندی و ملزومات تبلیغاتی فعال است.

ملزومات اداری شامل: 

چاپ ست اداری ، چاپ سربرگ ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پاکت اداری ، چاپ فولدر و...

ملزومات بسته بندی شامل :

چاپ اتیکت و تگ ، چاپ لیبل محصول ، چاپ رول باند ، چاپ کارتهای تشکر

ملزومات تبلیغاتی شامل:

چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ تقویم و...

شما می توانید هر یک از محصولات مورد نیازتان را از طریق سایت و اطلاعات تماس های قرار داده شده سفارش دهید.

دپارتمان چاپ هیلاج به صورت تخصصی پش از آماده سازی طرح توسط بخش گرافیک هیلاج، فایل ها را با دقت برای چاپ بررسی و آماده می کند. پس از تایید فایل از لحاظ استاندارد های چاپی، فایل برای چاپ ارسال می گردد.

سپس فایل توسط متصدیان چاپ هیلاج دریافت و مراحل چاپ با بهترین متریال ها آغاز می گردد.

و پس از آماده سازی سفارش تان در هر کجای کشور عزیزمان باشید، سفارش برای شما ارسال می شود.

 

برای استعلام قیمت دقیق می توانید با کارشناسان هیلاج در ارتباط باشید.

همچنین برای آگاهی از شرایط ویژه فروش محصولات هیلاج، می توانید عضو پیج دپارتمان چاپ هیلاج شوید.

سوالات متداول

آیا امکان سفارش چاپ کارت ویزیت تعداد کم وجود دارد؟

بله، در دپارتمان چاپ هیلاج امکان ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت تعداد کم و همچنین تعداد بالا (بیشتر از 1000 عدد) وجود دارد.

آیا امکان سفارش طراحی کارت ویزیت هم وجود دارد؟

بله، می توانید طراحی کارت ویزیت خود را به طراحان حرفه ای و متخصص هیلاج بسپارید. به این منظور کافی است در فرایند ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت، تیک گزینه طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

آیا کارت ویزیت هم شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود؟

بله، محصول کارت ویزیت، هم در چاپ تعداد کم و هم در چاپ تعداد زیاد، شامل گارانتی چاپ هیلاج می شود. شرایط گارانتی در برگه همراه محصول درج شده است.

در زمان ثبت سفارش کارت ویزیت به مشکل برخوردم؛ چا باید بکنم؟

در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس بگیرید:

026-32255488

سفارش من چگونه به دستم می رسد؟

در شهر کرج سفارش شما ازطریق اسنپ، و در شهر های دیگر از طریق پست ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال در اولن سفارش رایگان می باشد.