درباره ما

درباره هیلاج

درباره هیلاج

کانون تبلیغاتی هیلاج متشکل از چهار دپارتمان تخصصی در حوزه های چاپ، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی صنعتی و طراحی گرافیک مفتخر به ارائه خدمت به صورت متمرکز و تخصصی به کسب و کار های کوچک و متوسط است. در هیلاج شعار ما این است؛ « همه چیز برای برنده شدن فراهم است».

رسالت هیلاج

کسب و کار های کوچک و متوسط پیشرانه اقتصاد کشور ها هستند. همین طور بخشی اعظمی از ایجاد اشتغال کشور ها را نیز به عهده دارند. از این رو می توان نتیجه گرفت میزان رونق در اقتصاد هر کشور با میزان فعالیت و موفقیت کسب و کار های کوچک و متوسط آن کشور ارتباط مستقیم دارد. بدیهی است که یکی از عوامل مهم در موفقیت یک کسب و کار فعالیت های تبلیغاتی آن است. فعالیتی که تخصصی و دانش محور است لذا برای انجام صحیح آن نیاز به دانش تبلیغات وجود دارد. در کشور ما شرکت های زیادی در زمینه ارائه خدمات تبلیغات و بازاریابی فعال هستند. که بخش عمده ای از آن ها به کسب و کار های بزرگ خدمت ارائه می دهند. اما برای بخش مهم اقتصادی کشور یعنی کسب و کارهای کوچک و متوسط، سازمانی مصلح به دانش تبلیغات و بازاریابی برای ارائه خدمات متناسب با نیاز آن ها وجود نداشت.

از این رو تصمیم مجموعه هیلاج بر آن شد که در راستای حمایت از این کسب و کار ها ارائه خدمات را به این بخش از اقتصاد کشور متمرکز کنیم. لذا کانون تبلیغاتی هیلاج دانش، تخصص، خلاقیت و تجربه تیم خود را برای ارائه خدمت به این نوع کسب و کار ها به خدمت گرفت. تا با رشد و ترقی این گروه از کسب و کار ها قدمی هر چند کوچک برای هدف والای که همانا شکوفایی اقتصاد کشور عزیزمان ایران است؛ برداریم.

پیمایش به بالا