بروشور

بروشور

چاپ بروشور در کرج

یکی از اقلام چاپی تبلیغاتی مهم، بروشور است. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج کاربرد های زیادی دارد. که از جمله آن ها می توان به معرفی محصول، راهنمای استفاده از محصول، معرفی شرکت و … اشاره کرد. بروشور ها در سایز های مختلفی  به چاپ می رسند. چاپ در کرج برای محصول بروشور به طورمعمول در سایز A4  انجام می شود. این محصول در انواع دو لت و سه لت قابل سفارش است. از نظر جنس هم تنوع زیادی در دپارتمان چاپ هیلاج وجود دارد. اما به طور معمول چاپ در کرج برای محصول بروشور، بر روی کاغذ گلاسه صورت می پذیرد. چاپ در کرج محصولات زیادی را در بر می گیرد؛ که چاپ بروشور در کرج یکی از آن ها است.

بروشور تبلیغاتی

همان طور که گفتیم بروشور ها کاربرد های گسترده ای دارند. یکی از آن ها استفاده از این محصول به عنوان بروشور تبلیغاتی است. چاپ بروشور در کرج با هدف تبلیغات به طور معمول برای کسب و کار های متوسط انجام می شود. این موضوع چند دلیل دارد. اول آن که برای رسیدن به نتیجه مطلوب در توزیع بروشور تبلیغاتی تیراژ این محصول چاپی بسیاری اهمیت دارد. همین موضوع هزینه چاپ آن را افزایش می دهند، که باعث می شود برای کسب و کار های ضعیف توجیه نداشته باشد. از طرف دیگر اینگونه از تبلیغات برای کسب و کار هایی مناسب است که نیاز است محصولات خود را توضیح دهند. این مورد می تواند به دلیل جدید بودن محصول و یا وجود مزیت های خاص در آن باشد. حال آن که به طور معمول کسب و کار های کوچک چنین محصولاتی را عرضه نمی کنند.

بروشور چیست؟

این سوال زیاد پرسیده می شود که بروشور چیست؟ در پاسخ باید بگوییم بروشور یک محصول چاپی است که؛ وظیفه دارد محصول، سازمان و یا یک شخص را معرفی کند. بروشور ها به طور معمول تا می شوند. بسیاری این محصول را با کاتالوگ اشتباه می گیرند. باید بگوییم که بروشور صحافی ندارد و صرفا تا می شود. اما کاتالوگ مانند مجله است. چاپ بروشور در کرج، می تواند برای شرکت در نمایشگاه ها هم کاربرد داشته باشد. برای معرفی و محصول و توضیح در مورد عملکرد و نحوه استفاده نیز از بروشور استفاده می شود. این محصول چاپی بر روی انواع کاغذ به چاپ می رسد. اما نوع گلاسه آن متداول تر است.

قیمت چاپ بروشور

باید بگوییم که قیمت چاپ بروشور به خیلی عوال بستگی دارد که به بررسی آن ها می پردازیم. اولین مورد جنس کاغذ مصرفی است. همان طور که گفتیم چاپ بروشور در کرج بر روی کاغذ ها مختلفی صورت می گیرد. که تحریر و گلاسه از جمله آن ها هستند. در بروشور های نفیس بعد از چاپ روی آن ها روکش اعمال می شود. که در این صورت قیمت چاپ بروشور افزایش پیدا می کند. همچنین امکان اعمال یو وی موضعی برای چشم نواز تر کردن بروشور نیز وجود دارد. مورد دیگر موثر بر قیمت چاپ بروشور ابعاد آن است. به طور معمول ابعاد بروشور ها A4 هستند. اما بروشور های کوچک تر قابل سفارش هستند. که از جمله آن ها می توان به بروشور دارو اشاره کرد. در کنار این موارد تعداد خط تا، نوع برش و موارد دیگر بر قیمت چاپ بروشور تاثیر گذار هستند.

قیمت چاپ بروشور سه لت

همان طور که گفتیم قیمت چاپ بروشور به عوال زیادی از جمله تعداد خط تا بستگی دارد. هر خط تا یک لت از بروشور را می سازد. به طور معمول بروشور های سه لت در ابعادA4 چاپ می شوند. البته باید بگوییم ابعاد دیگر هم قابل اجرا است و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد. بروشور یکی از محصولات دپارتمان چاپ هیلاج در بخش ملزومات چاپی تبلیغاتی است. باید بگوییم اقلامی از قبیل کاتالوگ و کارت ویزیت هم دراین دسته بندی قرار می گیرند. کارت ویزیت ها انواع مختلفی دارند. چاپ کارت ویزیت در کرج، با توجه به شغل شما در انواع مختلفی قابل انجام است. برای مشاهده محصول کارت ویزیت، وارد صفحه چاپ کارت ویزیت در کرج شوید.

طراحی و چاپ بروشور

مهم ترین عنصر در ملزومات چاپی، طراحی آن است. از آن جایی که چاپ بروشور در کرج با هدف تبلیغات صورت می گیرد؛ این موضوع یعنی طراحی اهمیت دو چندانی پیدا می کند. طراحی و چاپ بروشور می تواند باعث بازگشت هزینه های شما شود؛ اگر به صورت اصولی و طبق قوانین صورت گرفته باشد. شما می توانید ظراحی بروشور خود را به طراحان حرفه ای دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بسپارید. در دپارتمان طراحی هیلاج، طراحی ملزومات چاپی مبتنی بر علوم گرافیک و روانشناسی فروش انجام می شود. از این بازخوردی که از آن دریافت می کنید بسیار بیشتر از بروشوری است که؛ بدون توجه به این موارد طراحی شده است. نمونه طراحی های انجام شده در دپارتمان طراحی گرافیک را می توانید در صفحه مربوط به آن مشاهده کنید. برای ثبت سفارش طراحی هم کافی است در فرانید ثبت سفارش چاپ بروشور، تیک طراحی توسط هیلاج را فعال کنید.

تعرفه چاپ بروشور

چاپ بروشور در کرج برای بسیاری از کسب و کار ها پیشنهاد می شود. تعرفه چاپ بروشور متغیراست. این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله آن می توان به ابعاد بروشور اشاره کرد. به طور معمول بروشور ها در ابعاد A4 به چاپ می رسد. اما ابعاد دیگر هم در دپارتمان چاپ کانون تبلیغاتی هیلاج، قابل سفارش است. مورد دیگر که بر تعرفه چاپ بروشور تاثیر می گذارد؛ جنس کاغذ مصرفی است. در چاپ بروشور کاغذ های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد؛ تحریر، گلاسه و کرافت است. در صورت تمایل شما امکان اعمال روکش بر روی کاغذ وجود دارد. این کار باعث می شود مقاومت بروشور در مقابل رطوبت و همچنین پاره شدن؛ افزایش پیدا کند. تعرفه چاپ بروشور به نوع برش نیز بستگی دارد. به طور معمول بروشور ها به صورت مستطیل برش می خورد. اگر تمایل داشته باشید بروشور با برش و طرح خاص داشته باشید؛ تعرفه چاپ بروشور افزایش خواهد یافت.

چاپ بروشور تهران

بروشور را می توان یکی از پرکاربرد ترین محصولات چاپی دانست؛ که در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال در رویداد های نمایشگاهی از چاپ بروشور تهران استفاده می شود. در کنار این محصول چاپ کارت ویزیت در کرج نیز کاربرد گسترده ای دارد. چاپ بروشور تهران در ابعاد و اشکال مختلفی صورت می پزیرد. چاپ کارت ویزیت در کرج انواع مختلفی دارد. اما باید بگوییم که چاپ بروشور در کرج با تعداد کم نیز انجام می شود. از بروشور برای معرفی محصول استفاده می شود. از این رو تولید کنندگان یکی از مخاطبان اصلی این محصول، یعنی چاپ بروشور تهران است. در بسته بندی تمام محصولات به خصوص محصولات ابزار گونه، بروشور را می توان مشاهده کرد. همان طور که گفتیم چاپ کارت ویزیت در کرج، یکی از محصولات هیلاج است. برای مشاهده این محصول وارد صفحه چاپ کارت ویزیت در کرج شوید.

چاپ بروشور ارزان

استفاده از بروشور با اهداف مختلفی صورت می پذیرد. با توجه به این اهداف باید نوع بروشور را انتخاب کرد. اگر با توجه به هدفی که از ثبت سفارش بروشور دارید؛ چاپ بروشور ارزان توجیه دارد. می توانید نسبت به سفارش آن اقدام کنید. باید توجه داشته باشید که چاپ بروشور ارزان نباید بی کیفیت بودن آن را توجیه کند. چاپ بروشور ارزان به طور معمول به صورت تک رنگ مشکی صورت می گیرد. بروشور تک رنگ مشکی به طور معمول برای راهنمای استفاده از محصول، مناسب بوده و کارایی دارد. همچنین بروشور محصولات دارویی نیز در این دسته قرار می گیرد.  چاپ بروشور ارزان می توان باعث کاهش هزینه های شما شود. البته باید توجه داشته باشید که این اقدام می تواند تاثیر منفی بر برند شما بگذارد؛ اگر لوکس گرایی در کسب کار شما اهمیت داشته باشد. اما برای مواردی که ذکر شد چاپ بروشور ازان می تواند مناسب باشد.

چاپ افست بروشور

همان طور که احتمالا می دانید چاپ بروشور در کرج، به دو شیوه افست و دیجیتال صورت می گیرد. که هر کدام معایب و مزایا ی خاص خود را دارند. به کلی چاپ افست بروشور را می توان برای تیراژ های بالا مناسب دانست. به طور معمولا کیفیت چاپ افست بروشور نیز بالا تر از چاپ دیجیتال بروشور است. البته این به معنای پایین بودن کیفیت چاپ دیجیتال بروشور نمی باشد. چاپ افست بروشور زمانی بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال طول می کشد. که به نحوی می توان آن را نقطه ضعف آن دانست. چاپ افست بروشور برای بروشور های رنگی کاربرد گسترده ای دارد. مزیت دیگر چاپ افست بروشور این است که؛ امکان چاپ بر روی کاغذ های مختلف را فراهم می کند. از این تنوع بی نظری را می تواند ایجاد نماید. چاپ افست بروشور مزیت های دیگری هم دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

چاپ بروشور تبلیغاتی

بروشور کاربرد های زیادی دارد که از آن ها استفاده از بروشور به عنوان یک ابزار تبلیغاتی است. چاپ بروشور تبلیغاتی برای کسب و کار هایی مناسب است که محصولات زیادی دارند؛ و لازم است آن ها را معرفی کنند. و یا کسب و کار هایی که خدمت هایی ارائه می دهند که؛ لازم است جزئیات آن معرفی شود. مثال این مورد را می تواند نمایندگی های بیمه دانست  که چاپ بروشور تبلیغاتی؛ برای آن ها کاربرد دارد. چاپ بروشور تبلیغاتی برای شرکت در نمایشگاه ها هم مناسب است. چرا که در این رویداد ها لازم است با ارائه برشور کسب و کار و محصول خود را معرفی کنید. چاپ برشور تبلیغاتی می تواند کمک زیادی به شما برای تبلیغات محیطی؛ کند. همان طور که می دانید ابزاری که برای تبلیغات انتخاب می کنید؛ در تاثیر فعالیتی که انجام می دهید تاثیر مستقیم دارد. از این می توان گفت برای انجام تبلیغات محیطی چاپ بروشور تبلیغاتی انتخاب مناسبی است.

چاپ بروشور سه لت

بروشور ها انواع مختلفی دارند. اما بروشور سه لت متداول تر است. منظور از لت خط تا ها ایجاد شده بر روی برشور است. در واقع بروشور 3 لت دو خط تا دارد که برگه را به سه بخش تقسیم کرده است. چاپ بروشور سه لت در سایز های مختلفی امکان پذیر است. این بروشور ها در حضور های نمایشگاهی کاربرد گسترده ای دارد. چاپ بروشور سه لت در جنس های مختلفی صورت می گیرد. از جمله آن ها می توان به گلاسه، تحریر، کتان و … اشاره کرد. که در صورت تمایل می توانند روکش شوند تا مقاومت بالا تری پیدا کنند.

چاپ بروشور در کرج در نمونه سه لت نیز صورت می گیرد. برای سفارش چاپ بروشور سه لت می توانید از بخش فروشگاه سایت اقدام کنید. به طور معمول چاپ بروشور سه لت به صورت رنگی انجام می شود. اما در صورت تمایل چاپ تک رنگ مشکی را نیز می توانید سفارش دهید. بروشور های تک رنگ مشکی بیشتر برای معرفی محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ بروشور a4

یکی از ابعاد متداول در چاپ بروشور در کرج، A4 است. چاپ بروشور a4 به طور معمول به صورت سه لت انجام می شود. ابعاد این نوع بروشور برای ارائه توضیحات مفسل در خصوص محصول شما است. لازم به توضیح است که منظور از محصول کالا یا خدماتی است که عرضه می کنید. چاپ بروشور  a4 در کرج به صورت رنگی و تک رنگ مشکی قابل سفارش است. باید بگوییم این محصول دپارتمان چاپ هیلاج نیز شامل گارانتی می شود. به این صورت که اگر محصول دریافتی با آن چه در فاکتور درج شدخ است؛ مغایرت داشت می توانید آن را مرجوع کنید.

چاپ بروشور a4 بر روی کاغذ های گلاسه متداول تر است. اما در صورت تمایل می توانید سفارش چاپ بروشور a4 بر روی کاغذ های تحریر نیز انجام دهید. همچنین باید بگوییم چاپ برشور تعداد پایین نیز امکان پذیر است.

چاپ بروشور دیجیتال

همان طور که می دانید چاپ بروشور در کرج به دو شیوه افست و دیجیتال صورت می گیرد. چاپ بروشور افست را در بخش های قبل توضیح دادیم. و در این بخش به توضیح درباره چاپ بروشور دیجیتال می پردازیم. باید بگوییم برای چاپ بروشور تعداد پایین از شیوه چاپ دیجیتال استفاده می شود. چاپ بروشور دیجیتال این امکان را به ما می دهد که سفارش بروشور را با تعداد دلخواه انجام دهید. که این از مزیت های چاپ بروشور دیجیتال است.

اما در مقابل باید بگوییم کیفیت چاپ افست بروشور بالا تر است. مزیت دیگر چاپ بروشور دیجیتال نیز سرعت بیشتر آماده سازی بروشور است. چاپ تعداد پایین بروشور نیز به صورت تک رنگ و مشکی امکان پذیر است. که می توانید نسبت به سفارش آن در دپارتمان چاپ هیلاج اقدام کنید.

چاپ بروشور در تهران

بروشور ها کاربرد های گوناگونی دارند. چاپ بروشور در تهران کیفیت بالایی دارد. شما می توانید در فروشگاه سایت نسبت به ثبت سفارش چاپ بروشور در تهران اقدام کنید. چاپ بروشور در کرج نیز همین طور است. چاپ بروشور تبلیغاتی و بروشور معرفی محصول بیشتر کاربرد را دارد. باید بگوییم به کلی محتوای این بروشور ها متفاوت است. و با توجه به محتوای آن را جنس برشور توسط مشتری انتخاب می شود. به طور مثال برای چاپ بروشور تبلیغاتی از آن جایی که جلب توجه مخاطب بیشترین اهمیت را دارد؛ بهتر است از گاغذ گلاسه استفاده شود.

اما چاپ بروشور در تهران برای معرفی محصول می تواند بر روی کاغذ تحریر؛ و حتی با چاپ تک رنگ مشکی انجام شود. چرا که این گونه هزینه های شما کاهش پیدا خواهد کرد. چاپ بروشور در تهران با ارسال رایگان در اولین سفارش انجام می شود. برای مشاهده محصولات پر شمار دپارتمان چاپ هیلاج می توانید وارد؛ فروشگاه سایت شوید.

چاپ بروشور در کرج

برای سفارش بروشور می توانید از صفحه فروشگاه سایت اقدام کنید. چاپ بروشور در کرج انواع مختلفی را شامل می شود. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج انواع مختلفی دارد. که با توجه به کاربردی که از چاپ برشور در کرج انتظار دارید؛ می توانید انواع آن را ثبت سفارش کنید. اگر برای انتخاب محصول مورد نظر خود دچار مشکل شده اید؛ برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرد. اگر ایده خاصی هم دارید ما آمادگی اجرای آن را داریم. چاپ بروشور در کرج به صورت خاص تاثیر گذاری آن را افزایش می دهد.

چاپ بروشور سه لتی

همان طور که پیش از این نیز گفته شد چاپ بروشور سه لتی از انواع دیگر آن پر کاربرد تر است. البته در صورت تمایل می توانید نسبت به سفارش بروشور دولت، چهار لت و .. نیز اقدام کنید. چاپ بروشور سه لتی می توانید انتخاب مناسبی برای بسیاری باشد. لازم به توضیح است اگر بروشور مورد استفاده شما باید مقاومت بالایی داشته باشد؛ می توانید چاپ بروشور سه لتی با روکش را سفارش دهید. این گونه بروشور شما در مقابل رطوبت و پارگی مقاومت بالاتری خواهد داشت. باید بگوییم روکش اعمال شده بر روی بروشور می تواند مات و یا براق باشد. که البته برای خوانایی بیشتر توصیه ما اعمال روکش براق است.

چاپ بروشور فوری

اگر برای اینکه بروشور شما به دستتان برسد عجله دارید؛ می توانید روی دپارتمان چاپ هیلاج حساب کنید. چاپ بروشور فوری در تعداد کمتر از هزار عدد و همچنین بیشتر از هزار عدد؛ امکان پذیر است. به طور معمول چاپ بروشور فوری یک روزه انجام می شود. اما باید بگوییم که روز های کاری حساب نمی شود. به این معنا که اگر سفارش خود را روز پنج شنبه ثبت کنید؛ سفارش شما روز یکشنبه آماده خواهد بود. البته در چاپ دیجیتال بروشور امکان آماده سازی بروشور در عرض چند ساعت نیز وجود دارد. که البته این به تعداد سفارشات در نوبت چاپ بستگی دارد. چاپ بروشور فوری هزینه بیشتری دارد. لذا توصیه می شود اگر عجله چندانی برای چاپ بروشور در کرج ندارید؛ چاپ برشور فوری را ثبت سفارش نکنید.

هزینه چاپ بروشور

هزینه چاپ بروشور در کرج به موارد زیادی بستگی دارد.  یکی از آن ها ابعاد بروشور است. شما می توانید بروشور را در ابعاد مختلفی سفارش دهید. از کوچک ترین ابعاد که برای چاپ بروشور دارو مورد استفاده قرار می گیرد؛ تا ابعاد بزرگ تر امکان ثبت سفارش دارند. مورد دیگری که بر هزینه چاپ بروشور موثر است؛ جنس آن است. و همچنین اعمل روکش نیز بر آن تاثیر می گذارد. برای استعلام هزینه چاپ بروشور می توانید وارد صفحه فروشگاه سایت شوید؛ و یا با مرکز تماس هیلاج، تماس بگیرد.

چاپ بروشور دارو

یکی از کاربرد های برشور، استفاده در جعبه های دارو است. چاپ بروشور دارو معمولا با هدف معرفی دارو صورت می گیرد. در بروشور دارو موارد مصرف آن و همچنین موارد منع و عوارض آن ذکر می شود. سفارش چاپ بروشور دارو توسط شرکت های دارو سازی انجام می شود. به طور معمول چاپ بروشور دارو بر روی کاغذ های گرم پایین انجام می شود. چرا که به دلیل ابعاد کوچک این بروشور ها؛ تا کردن آن ها وقتی بر روی کاغذ های گرم بالا انجام شود؛ سخت خواهد بود. چاپ بروشور دارو به صورت رنگی و تک رنگ مشکی انجام می شود. چاپ بروشور در کرج برای دارو بسیار متداول است.

پیمایش به بالا