کاتالوگ

کاتالوگ

هدر بخش گرافیک

کاتالوگ را می توان یکی از اقلام چاپی پر مصرف دانست. چاپ کاتالوگ در کرج بیشتر باهدف معرفی جامع سازمان ها صورت می گیرد. لازم به توضیح است که منظور از سازمان، همان کسب و کار های بزرگ و کوچک است. کاتالوگ با توجه به فضای بیشتری که به نسبت بروشور در اختیار می گذارد؛ امکان بیشتری را برای توضیحات فراهم می کند. از این برای ارائه توضیح مفسل در خصوص سازمان و محصولاتی که عرضه می کند؛ بسیار مناسب است. چاپ در کرج برای محصول کاتالوگ انواع مختلفی دارد. این تفاوت می تواند در ابعاد و همچنین نوع برش آن نمود داشته باشد. چاپ در کرج محصولات زیادی را شامل می شود؛ که کاتالوگ یکی از آن ها است. برای مشاهده همه محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج، بر روی عبارت چاپ در کرج کلیک کنید.

چاپ کاتالوگ تعدادکم

خوشبختانه در سال های اخیر شاهد رشد کسب و کارهای کوچک و خانگی هستیم. همین موضوع باعث ایجاد نیاز برای چاپ تعداد کم شده است. چاپ کاتالوگ تعداد کم نیز از این قاعده مستثنی نیست. این موضوع یعنی چاپ کاتالوگ تعداد کم این امکان را فراهم کرده است که؛ همه کسب و کار ها در صورت تمایل امکان بهره مندی از مزایای آن را داشته باشند. چاپ کاتالوگ تعداد کم می تواند با تنوع قابل توجهی صورت گیرد. که این تنوع شامل ابعاد، جنس کاغد داخلی، جنس جلد و … می شود. برای سفارش چاپ کاتالوک تعداد کم وارد فروشگاه سایت شوید.

چاپ کاتالوگ در تهران

تهران را می توان مرکز چاپ کشور و حتی خاورمیانه دانست. چاپ کاتالوگ در تهران می تواند خیال شما را از کیفیت آن راحت کند. در هر کجای کشور که باشید می توانید با سفارش چاپ کاتالوگ درتهران؛ صاحب یک کاتالوگ با کیفیت شوید. باید بگوییم هزینه ارسال سفارشات در اولین بار سفارش، رایگان خواهد بود. در دفعات دیگر هم با توجه به ارسال از طریق پست هزینه زیادی را متحمل نخواهید شد. برای ثبت سفارش این محصول و مشاهده نمونه کار ها و همین طور مشاهده همه محصولات دپارتمان چاپ هیلاج؛ وارد فروشگاه سایت شوید.

چاپ کاتالوگ دیجیتال

همان طور که احتمال می دانید ملزومات چاپی با دو شیوه افست و دیجیتال به چاپ می رسند. چاپ کاتالوگ دیجیتال برای چاپ تعداد کم کاتالوگ مناسب است. از مزایای چاپ کاتالوگ دیجیتال می توان به سرعت چاپ بالا نیز اشاره کرد. چاپ کاتالوگ دیجیتال به دو صورت تمام رنگی و تک رنگ مشکی؛ قابل انجام است. که با توجه به نیاز خود می توانید آن را سفارش دهید. چاپ کاتالوگ دیجیتال در ابعاد مختلف قابل انجام است؛ و از این جهت محدودیتی را در هنگام سفارش متوجه شما نمی کند. که این خود موضوع بسیار مهمی است.

چاپ کاتالوگ و بروشور

همواره نام کاتالوگ و بروشور باهم هستند.علارغم این موضوع، این دو ابزار تبلیغات چاپی هیچ شباهتی به هم ندارند! در واقع چاپ کاتالوگ و بروشور با اهداف مختلفی صورت می گیرد. هر چند با چاپ کاتالوگ و بروشور شما به دنبال معرفی کسب و کار خود، و محصولاتتان هستید. اما با چاپ کاتالوگ شما فضای بیشتری برای این امر در اخیار دارید؛ حال آن که در بروشور به دلیل فضای کم باید بسیار مختصر به ارائه بپردازید. پیش از اقدام به ثبت سفارش چاپ کاتالوگ و بروشور شما باید هدف خود را بررسی کنید. سپس با توجه به فضایی که برای ارائه در خصوص کسب و کار و محصولاتتان مورد نیاز دارید؛ اقدام به سفارش چاپ کاتالوگ و بروشور کنید.

محصول پیشنهادی: چاپ بروشور

چاپ کاتالوگ قیمت

این موضوع یعنی چاپ کاتالوگ قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد. که در ادامه به بررسی اجمالی آن ها خواهیم پرداخت. اولین موضوع موثر بر چاپ کاتالوگ قیمت ابعاد آن است. که هر چه ابعاد بزرگ تر شود قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. مورد دیگر که بر چاپ کاتالوگ قیمت تاثیر می گذارد، تیراژ سفارش شما است. هر چه تیراژ سفارش شما افزایش پیدا کند، با توجه به سرشکن شدن هزینه ها؛ چاپ کاتالوگ قیمت کمتری خواهید داشت. جنس کاغذ داخلی و همچنین جلد هم چاپ کاتالوگ قیمت آن را متغیر می کند. برای چاپ کاتالوگ قیمت آن می توانید با ما تماس بگیرد.

چاپ کاتالوگ تیراژ  پایین

چاپ کاتالوگ تیراژ پایین اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. که دلیل آن را می توانید در رشد کسب و کار های کوچک و خانگی جستجو کرد. چاپ کاتالوگ تعداد پایین در ابعاد مختلف قابل سفارش است. همچنین اعمال برش خاص نیز برای چاپ کاتالوگ تیراژ پایین امکان پذیر می باشد. چاپ کاتالوگ تیراژ پایین به صورت رنگی و تک رنگ مشکی امکان پذیر است. همچنین می توانید برای کاتالوگ مشکی از جلد رنگی استفاده نمایید. به طور معمول چاپ کاتالوگ تیراژ پایین با صفافی منگنه و چسب گرم انجام می شود. که این موضوع به تعداد صفحات کاتالوگ بستگی دارد.

چاپ کاتالوگ ارزان تهران

اگر کاتالوگ را در تیراژ بالا می خواهید قطعا قیمت برای شما بسیار اهمیت خواهد داشت. چاپ کاتالوگ ارزان تهران می تواند این امر را محقق کند. به طور معمول چاپ کاتالوگ ارزان تهران به صورت تک رنگ مشکی انجام می شود. چرا که هزینه های چاپ تک رنگ به مراتب کم تر از چاپ رنگی می باشد. از کاتالوگ ارزان بسیار استفاده می شود. چاپ کاتالوگ ارزان تهران را می توان در موارد بسیاری مورد استفاده قرار داد. باید توجه داشته باشد که پیش از ثبت سفارش باید به هدف خود از؛ چاپ کاتالوگ ارزان تهران دقت کنید.

چاپ کاتالوگ حرفه ای

بسیاری از مشاغل تمایل به چاپ کاتالوگ حرفه ای دارند. در دپارتمان چاپ هیلاج چاپ کاتالوگ حرفه ای به بهترین نحو ممکن؛ صورت می گیرد. کیفیت چاپ کاتالوگ حرفه ای در هیلاج بسیار چشم گیر است. شما می توانید ثبت سفارش چاپ کاتالوگ حرفه ای را در فروشگاه سایت انجام دهید. منظور از چاپ کاتالوگ حرفه ای؛ طراحی اصولی، کیفیت چاپ بالا، صحافی و اعمال خلاقیت است. که در دپارتمان چاپ هیلاج می توانید به همه این موارد دست پیدا کنید.

چاپ فوری کاتالوگ

در مواقعی نیاز به چاپ فوری کاتالوگ وجود دارد. چاپ فوری کاتالوگ به طور معمول هزینه بیشتری دارد. و به دلایلی امکان دارد کیفیت متعالی نداشته باشد. البته این به معنای بی کیفیت بودن آن نیست؛ بلکه این امکان وجود دارد که در قیاس با کاتالوگ هایی که؛ چاپ معمولی دارند کیفیت کم تری دارند. اما در هر صورت و با تمام این موارد که ذکر شد؛ چاپ فوری کاتالوگ در مواقعی لازم است. که در این صورت می توانید ثبت سفارش چاپ فوری کاتالوگ را انجام دهید. به این منظور می توانید با ما تماس بگیرید.

استعلام قیمت چاپ کاتالوگ

برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ لازم است با مرکز تماس هیلاج، تماس بگیرد. چرا که قیمت کاتالوگ به متغیر های زیادی بستگی دارد. یکی از آن ها ابعاد کاتالوگ است. مورد دیگر جنس برگه های داخلی و همچنین جلد است. تعداد صفحات داخلی هم بر قیمت چاپ کاتالوگ موثر است. از این رو لازم است برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ با ما تماس بگیرید. این گونه با بررسی کاتالوگ مورد نظر شما قیمت اعلام خواهد شد. استعلام قیمت چاپ کاتالوگ از طریق پیام دادن در پیام رسان ها نیز امکان پذیر است.

چاپ کاتالوگ a5

همان طور که گفتیم کاتالوگ ابعاد مختلفی دارد. یکی از آن ها چاپ کاتالوگ a5 است. از مزیت های چاپ کاتالوگ a5 ابعاد مناسب آن است. ابعاد آن باعث می شود به سادگی در کیف قرار گیرد. مورد دیگر این است که چاپ کاتالوگ a5 هزینه کم تری نسبت به؛ کاتالوگ a4 دارد. که این مورد باعث می شود بتوان کاتالوگ را در تیراژ بالاتری انجام دهید. چاپ کاتالوگ a5 می تواند با کاغذ های مختلفی صورت گیرد. همچنین جهت افقی یا عمودی بود چاپ کاتالوگ a5 قابل سفارش است. برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ a5 با ما تماس بگیرد.

چاپ کاتالوگ افست

همان طور که می دانید چاپ کاتالوگ به دو شیوه افست و دیجیتال انجام می شود. هر کدام از این شیوه ها مزیت ها و نقاط ضعفی دارد. که در این بخش به چاپ کاتالوگ افست می پردازیم. دراین باره باید بگوییم که چاپ کاتالوگ افست برای چاپ تیراژ بالا مناسب است. لازم به به توضیح است که منظور از تیراژ بالا، بیشتر از هزار عدد است. مزیت دیگرچاپ کاتالوگ افست کیفیت مناسب آن است. همچنین در چاپ کاتالوگ افست تنوع در کاغذ مصرفی بالا است. در مقابل چاپ کاتالوگ افست به نسبت چاپ کاتالوگ دیجیتال، زمان بر است. و فرایند آماده سازی آن بیشتر طور می کشد.

چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران

کسب و کار های حرفه ای برای معرفی خود و محصولاتشان به چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران نیاز دارند. چرا که کسب و کار ما بر اساس هر آن چه که به آن نسب دارد؛ قضاوت می شود. از این رو اگر ادعای حرفه ای بودن داریم باید نسبت به چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران اقدام کنیم. درست مانند چاپ ست اداری. برای چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران، تنها کافی است با ما تماس بگیرید. کیفیت چاپ بالا، طراحی اصولی و خلاقیت ها همیشگی تیم هیلاج با عث می شود که؛ چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران به بهترین نحو صورت گیرد. محصول دیگر ما یعنی چاپ ست اداری هم از این قائده پیروی می کند. به طور معمول شرکت ها به چاپ ست اداری نیاز دارند. برای ثبت سفارش چاپ ست اداری می توانید از لینک زیر اقدام کنید.

محصول پیشنهادی: چاپ ست اداری

کاتالوگ گلاسه

کاتالوگ ها را می توان با کاغذ های مختلفی به تولید رساند. یکی از متداول ترین آن ها کاتالوگ گلاسه است. کاتالوگ گلاسه چهره بسیار جذابی دارد. چاپ کاتالوگ گلاسه را می توان در گرماژ های مختلفی انجام داد. اگر تمایل دارید کاتالوگ شما جلوه لوکسی داشته باشد؛ پیشنهاد ما ثبت سفارش کاتالوگ گلاسه است. جلد کاتالوگ گلاسه می تواند از گرماژ های بالاتر استفاده شود. همچنین با اعمال روکش می توان مقاومت آن را در برابر رطوبت و همچنین پارگی نیز افزایش است. برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ گلاسه می توانید با ما تماس بگیرید؛ و یا از طریق پیام رسان ها با ما در ارتباط باشید.

چاپ و صحافی کاتالوگ

یک کاتالوگ بدون صحافی تعدادی کاغذ چاپ شده مفصل است! چاپ و صحافی کاتالوگ مکمل یک دیگرهستند. چاپ و صحافی کاتالوگ به شیوه های مختلفی می تواند صورت گیرد. یکی از متداول ترین و ارزان ترین شیوه های صحافی، منگنه است. از منگنه برای صحافی کاتالوگ با تعداد برگ کم استفاده می شود. اما اگر تعداد برگ های داخلی کاتالوگ افزایش پیدا کند؛ برای صحافی آن از چسب گرم استفاده می شود. چاپ و صحافی کاتالوگ می تواند به صورت سیمی هم انجام شود. که این گونه کاتالوک شما جلوه ای فانتزی به خود می گیرد. هر کدام از این شیوه های چاپ و صافی کاتالوگ مزیت ها و معایب خود را دارند.

محاسبه قیمت کاتالوگ

همان طور که پیش از این نیز گفتیم برای محاسبه قیمت کاتالوگ لازم است؛ بدانیم که کاتالوگ شما چند صفحه است؛ جنس برگه های داخلی و همین طور جلد آن چیست؛ و چه نوع صحافی برای آن انجام خواهد شد. از این رو لازم است برای محاسبه قیمت کاتالوک با ما تماس بگیرید. به این منظور می توانید با شماره 02632255488 تماس بگیرد. و یا در پیام رسان های مختلف پیام دهید. همکاران ما با بررسی درخواسب شما و محاسبه قیمت کاتالوگ؛ هزینه آن را اعلام خواهند کرد. محاسبه قیمت کاتالوگ برای دانستن هزینه های تبلیغات و برآورد آن لازم است.

چاپ کاتالوگ مربعی

کاتالوگ در ابعاد مختلفی چاپ می شوند. چاپ کاتالوگ مربعی را می توان در دسته کاتالوگ های فانتزی قرار دارد. از این رو چاپ کاتالوک مربعی را بیشتر کسب و کار هایی با ماهیت فانتزی انجام می دهند. به طور مثال یک شرکت فعال در حوزه نفت چاپ کاتالوک مربعی چندان زیبنده آن نیست. در مقابل اما چاپ کاتالوک مربعی بهترین انتخاب برای یک تولید کننده لوازم آشپز خانه است. برای انتخاب نوع کاتالوگ حتما به مخاطب و ماهیت کسب و کار خودتوجه کنید. چرا که این امر بسیار اهمیت دارد و بهتر است سلیقه شخصی را در آن دخیل نکیند. برای درسافت مشاوره رایگان در خصوص چاپ کاتالوگ مربعی می توانید باما تماس بگیرد.

چاپ کاتالوگ خشتی

کاتالوگ خشتی همان کاتالوگ مربعی است. چاپ کاتالوگ خشتی نیز باید با توجه به همان مواردی که پیش از این گفته شد انجام شود. چاپ کاتالوگ خشتی می تواند برای بسیاری از کسب و کار ها مناسب و جذاب باشد. چاپ کاتالوگ خشتی به طور معمول در ابعاد؛ 23*23 سانتی‌متر ، 19*19 سانتی‌متر ، 21*21 سانتی‌متر ، 25*25 سانتی‌متر و… انجام می شود. یکی از بهترین راه‌های معرفی محصول استفاده از کاتالوگ است. کاتالوگ باید از جذابیت بالا برای جامعه هدف برخوردار باشد و همچنین باید بسیار خوانا باشد. برای ثبت سفارش چاپ کاتالوگ خشتی می توانید با ما تماس بگیرد.

کاتالوگa3

یکی دیگر از انواع ابعاد کاتالوگ که البته چندان هم متداول نیست؛ کاتالوگa3 می باشد. در واقع کاتالوگa3 موارد مصرف خاصی دارد. برخی از سازمان ها با توجه به مواردی که برای آن ها اهمیت دارد؛ اقدام به ثبت سفارش چاپ کاتالوگa3 می کنند. از مهم ترین مزیت مزیت های کاتالوگa3 ابعاد آن است؛ که این امکان را فراهم می کند تا از تصاویر با کیفیت تر در آن استفاده کرد. همچنین سایز نوشته ها نیز بزرگ تر خواهد بود. البته همین ابعاد کاتالوگa3 محدودیت هایی نیز از جهت استفاده از آن ایجاد می کند.

طراحی و چاپ کاتالوگ

یکی از عناصر اصلی در چاپ ملزومات اداری و تبلیغاتی طراحی گرافیک آن است. که این مورد یعنی طراحی گرافیک در مورد کاتالوگ اهمیت دو چندان پیدا می کند. شما می توانید برای داشتن یک کاتالوگ حرفه ای، طراحی گرافیک آن را به دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بسپارید. طراحی و چاپ کاتالوگ بسیار در ایجاد ذهنیت مثبت در مشتری اهمیت دارد. پس لازم است آن را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید. در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، طراحی کاتالوگ شما مبتی بر اصول تبیلغات و گرافیک و همچنین روانشناسی فروش صورت می گیرد. تا بهترین بازخورد را از طراحی و چاپ کاتالوگ خود داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با خدمات ما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج

کاتالوگ باید چند صفحه باشد؟

به طور می توان گفت انتخاب تعداد صفحات کاتالوگ به خودتان بستگی دارد. در نتیجه نمی توان یک پاسخ مطلق به این سوال که کاتالوگ باید چند صفحه باشد؛ داد. اما محدودیت هایی نیز در این امر وجود دارد. به طور کلی می توان در پاسخ به این سوال که کاتالوگ باید چند صفحه باشد؛ گفت: تعداد صفحات حتما باید مضربی از چهار باشد. از این رو باید در زمان تولید محتوا کاتالوگ به این مورد توجه داشته باشید. همچنین بهتر این است که کاتالوگ های A5 و B5 این مضرب، ۸ یا  ۱۶ باشد. و اگر سایز کاتالوگ شما A4 است؛ باید در پاسخ به این سوال که کاتالوگ باید چند صفحه باشد؛ بگوییم لازم است مضربی از ۴ یا ۸ باشد.

پیمایش به بالا