دپارتمان دیجیتال مارکتینگ هیلاج

بقای کسب و کار شما وابسته به فعالیت های دیجیتال مارکتینگ است.

هدر دیجیتال مارکتینگ
چرا فعالیت های دیجیتال مارکتینگ

باعث بقای کسب و کارتان خواهد شد؟

کسب و کار شما بدون فعالیت های دیجیتال مارکتیگ وجود نخواهد داشت.

امروزه بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ؛ بخش عمده ای از فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی کسب و کار های موفق را تشکیل داده اند. چرا که اکثر افراد، در محیط وب به دنبال راهکاری برای رفع نیاز های خود می گردد؛ و از طرف دیگر بخش زیادی از روز را درگیر ابزار دیجیتال به خصوص گوشی هستند. در این شرایط اگر به استفاده از این روش بازاریابی و تبلیغات کم توجه باشید؛ قطعا ضربه خواهید خود و بسیاری از مشتریان احتمالی خود را از دست خواهید داد. پس اگر به دنبال رونق دادن کسب و کار خود هستید؛ دیجیتال مارکتینگ قطعا باید بخش مهمی از فعالیت ها شما باشد.

در کانون تبلیغاتی هیلاج

همه چیز برای برنده شدن فراهم است!

تصویر اول

ارائه خدمات متناسب به بودجه شما؛ اقدامی است که با هدف رشد کسب و کار های کوچک و متوسط صورت داده ایم. از این رو در کانون تبلیغاتی هیلاج،  با حداقل بودجه ممکن می توانید فعالیت های دیجیتال مارکتینگ خود را آغاز کنید. و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

تصویر دوم

در هیلاج یک نسخه را برای همه نمی پیچیم. چرا که معتقد هستیم یک فعالیت می تواند برای یک کسب و کار ضروری؛ اما برای کسب و کاری دیگر به منزله آتش زدن پول باشد. برای همین انتخاب خدمات، با توجه به هدف نیاز شما صورت می پذیرد تا با کم ترین هزینه به بیشترین بازدهی ممکن برسید.

تصویر سوم

دیجیتال مارکتینگ یک فعالیت، متشکل از چندین فعالیت دیگر است. از این رو اگر سازمانی تمام خدمات را با هم ارائه ندهد؛ مدیریت آن ها توسط شما بسیار سخت خواهد شد. اما در هیلاج تمام خدمات مورد نیاز، برای انجام فعالیت های دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهیم. تا به کمترین زحمت به نتیجه دلخواه برسید.

مورد اعتماد بیش از 1000 کسب و کار

تعداد خدمات ارائه شده

0 +
تعداد
کلمه کلیدی سئو شده
0 +
تعداد
محتوای ویدئویی
0 +
تعداد
کلمه محتوای تخصصی
0 +
تعداد
وبسایت طراحی شده

مشاوره رایگان برای ...

انتخاب بهترین خدمت متناسب با نیاز، هدف و بودجه شما

 

  کسب و کار خود را با انجام فعالیت های
  دیجیتال مارکتینگ رشد دهید

  در کانون تبلیغاتی هیلاج این را می دانیم که شما  می خواهید صاحب کسب و کاری پر رونق باشید. برای این لازم ایت مشتریان بیشتری داشته باشید. اما مشکلات اینجاست که جذب مشتری بیشتر به این سادگی ها نیست. این باعث می شود احساس کنید هیچ گاه نخواهید تونست به خواسته خود برسید. ما باور با انجام درست فعالیت های تبلیغاتی و به خصوص دیجیتال مارکتینگ می توان به این هدف رسید. البته ما متوجه هستیم که در بسیاری موارد هزینه های دیجیتال مارکتینگ بیشتر از توان کسب و کار های کوچک است. به همین خاطر است که ما در کنار ارائه خدمت به سازمان های بزرگ، خدماتی هم سو با نیاز و بودجه کسب و کار های کوچک را نیز ارائه می دهیم.

   

  نحوه کار ما به این صورت است که بعد از این که با تماس گرفتید، یک جلسه حضوری و یا آنلاین با شما ترتیب می دهیم. در این جلسه بعد از رسیدن به شناخت کامل از نیاز، هدف شما و بودجه ای که در نظر گرفته اید. خدماتی را با مشورت شما، برای ارائه انتخاب می کنیم. بلافاصله بعد از انتخاب خدمات نیز فرایند ارائه آن ها آغاز خواهد شد. پس با ما تماس بگیرید تا هر چه زود تر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار شما آغاز شود. به این ترتیب دیگر مشتریانی که در اینترنت خدمات یا محصول شما را جستسجو می کنند را از دست نخواهید داد. و به این ترتیب به درآمدی که انتظارش را دارید؛ می رسید.

  در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ هیلاج چه خدماتی ارائه می شود؟

  خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت، سئو، تولید محتوا مبتنی بر سئو، تولید محتوا شبکه های اجتماعی، مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی است.

  این خدمات را بر اساس تحقیقاتی که روی کسب و کار شما، مشتریان و اهداف تان می کنیم؛ ارائه می دهیم.

  این کار باعث می شود تا تمامی کار ها طبق یک هدف مشخص و شفاف انجام شود و بازدهی افزایش یابد. با بررسی دقیق کسب و کار و مخاطبان تان می توانیم به درستی آنها را نشانه بگیریم و جذب کنیم.و در نهایت فروش کسب و کارتان را افزایش دهیم.

  خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار هایی مناسب است که می خواهند فروشی بدون نوسان را تجربه کنند، کسب و کار خود را در سطح اینترنت توسعه دهند و یک بستر دائمی برای ارتباط با مشتریان خود ایجاد کنند.

  برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت خدمات، می توانید از طریق شماره ی زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید:

  02632255488