دپارتمان طراحی گرافیک

ترسیم بهترین تصویر از هر آنچه که در ذهن شما است.

هدر بخش گرافیک
تصویر بخش اول گرافیک

قدم اول در برند سازی

تصاویر اولین عناصری هستند که ذهن ما مخاطبان آن ها را پردازش می کند. برای همین اگر قصد دارید کسب و کار خود را به یک برند تبدیل کنید؛ باید به تصاویری که از کسب وکارتان به نمایش می گذراید بسیار توجه کنید. این تصاویر می تواند لوگو، ست اداری، اسلایدر سایت، هویت بصری محتوا ها و ... باشد. همه این ها در کنار هم هویت برند شما را می سازند. و تعیین می کنند که مخاطب در مورد شما چگونه فکر کند. همین طور این عناصر بر میزان اعتماد مخاطب بر کسب وکارتان هم موثر خواهد بود. لذا می توان نتیجه گرفت عناصر گرافیکی می تواند بر میزان مشتریان شما نیز تاثیر بگذارد. ما در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج با ارئه خدمات تخصصی طراحی گرافیک به شما کمک می کنیم تا بهترین تصویر را از کسب و کارتان به نمایش بگذارید.

 

مشاوره رایگان برای ...

انتخاب بهترین خدمت متناسب با نیاز، هدف و بودجه شما

  برای تمام دغدغه های شما راهکار داریم.

  ما در کانون تبلیغاتی هیلاج دغدغه های صاحبان کسب و کار را می شناسیم؛ و برای بر طرف کردن آن ها تمام تلاش خود را به کار بسته ایم. که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. مدیریت هزینه ها از اصلی ترین دغدغه و البته وظیفه صاحبان کسب و کار است.

  نظر مشتریان درباره ما

  برای برند سازی قدم اول را بردارید

  در کانون تبلیغاتی هیلاج می دانیم که شما می خواهید کسب و کار خود را به یک برند شناخته شده و محبوب تبدیل کنید. برای این کار لازم است در گام اول یک هویت بصری شاخص برای کسب و کار خود طراحی کنید. اما مشکل ایجا است پیدا کردن سازمانی حرفه برای سپردن این مهم به آن ها بسیار دشوار است. که باعث می شود احساس کنید هرگز نخواهید توانست هویت برند خود را آن طور که می خواهید طراحی کنید. اما ما باور داریم این شدنی است و شما آن سازمان را پیدا کرده اید. ما متوجه هستیم که هویت بصری یک سازمان بخش بسیار مهمی از شناسه آن است. به همین خاطر است که در هیلاج در فرایند طراحی هویت بصری تیم طراحی گرافیک و کارشناسان تبلیغات با هم همکاری می کنند. تا به بهترین نتجیه برسیم.

  تصویر اخر

  نحوه کار ما به این صورت است که بعد دریافت فرم بریف، آن را بررسی می کنیم و سپس برای آشنایی بیشتر با نیاز شما جلساتی را به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می کنیم. بعد از آن نیز فرایند ارائه خدمت مورد نظر آغاز می شود. پس برای داشتن هویت بصری یکپارچه و برداشتن اولین گام برند سازی فرم بریف را تکمیل کنید. به این ترتیب کسب و کار شما با داشتن رنگ سازمانی مشخص، لوگو، ست اداری و سایر المان های هویت بصری؛ راحت تر در ذهن مشتری ثبت می شود. و این باعث می شود مشتریان وفادار بیشتری داشته باشید.

  مراحل ثبت سفارش

  1

  تماس با هیلاج

  از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

  2

  برگذرای جلسه تفهیم

  جاسه تفهیم برگذار میشود و نقشه راه مشخص میشود.

  3

  شروع فرآیند خدمات

  طراحی شما انجام میشود!