عکاسی صنعتی

دپارتمان عکاسی هیلاج

مخاطب، بر اساس چیزی که ازتان میبیند؛ شما را قضاوت میکند. پس برای رونق بیشتر کسب و کارتان باید بهترین تصویر را به نمایش بگذارید.

تصویر بخش اول

یکی از مواردی که مشتری با آن، کسب و کارتان را مورد قضاوت قرار می دهد. تصاویر و عکس هایی هستند که از محیط کسب و کار و محصولاتتان منتشر می کنید. این قضاوت می تواند مشتری را ترغیب به خرید از شما کند و یا می تواند باعث شود رقیب شما را انتخاب کند. بر این اساس عکس هایی که از، محصول یا محیط کسب و کارتان منتشر می کنید؛ بسیار مهم هستند. باید بگوییم شاید در گذشته عکاسی به اندازه امروز با اهمیت نبود. اما با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، عکاسی صنعتی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. 

به نحوی که حتی یک کسب و کار خانگی هم با استفاده از عکس های اصولی و با کیفیت می تواند؛ فروش خود را افزایش دهد. عکاسی صنعتی، یکی از عناصر اصلی بازاریابی محتوایی نیز محصوب می شود؛ و از این جهت نیز می تواند در رونق بیشتر کسب و کارتان کمک کننده باشد. با این تعاریف می توان نتیجه گرفت اگر قصد دارید کسب و کاری پر رونق داشته باشید؛ باید از امکان عکاسی صنعتی نیز برای جلب نظر مخاطبان بهره ببرید.

مزایای عکسای صنعتی برای کسب و کار ها

افزایش اعتبار برند

افزایش اعتبار برند

نمایش حرفه ای، با جزئیات و با کیفیت محصولات

نمایش حرفه ای، با جزئیات و با کیفیت محصولات

جلب اعتماد مخاطب در نتیجه افزایش فروش

جلب اعتماد مخاطب در نتیجه افزایش فروش

تصویر بخش دوم

ما در دپارتمان عکاسی کانون تبلیغاتی هیلاج این دو عنصر یعنی دانش و تجهیزات را با هم داریم. از این رو می توانیم ادعا کنیم از بهترین های عکاسی صنعتی هستیم. شاهد این ادعا نیز همکاری با سازمان های بزرگ، کسب جوایز بین المللی و چاپ شدن عکس هایی که گرفته ایم؛ در ژورنال های بین المللی عکاسی صنعتی است.

تعداد خدمات ارائه شده

0 +
تعداد
عکس غذا
0 +
تعداد
عکس مدلینگ
0 +
تعداد
عکس محصول
0 +
تعداد
عکس فتو مونتاژ

  تصویر بخش سوم

  ما متوجه هستیم که هزینه های عکاسی صنعتی بالا است. به همین خاطر است با استفاده از دانش روز و تجهیزات مدرن تمام سعی خود را می کنیم؛ با افزایش کارایی عکس هایی که ثبت می شود؛ پرداخت این هزینه توجیه داشته باشد. نحوه کار ما به این صورت است که بعد از اینکه ما تماس گرفتید. برای متوجه شدن نیزتان جلساتی را با شما برگزار می کنیم. و سپس با توجه به هدف شما عکاسی را انجام می دهیم. برای بهره مندی از مزایایی که ذکر شد کافی است با تماس بگیرید.

  مراحل ثبت سفارش

  1

  تماس با هیلاج

  از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

  2

  برگذرای جلسه تفهیم

  جاسه تفهیم برگذار میشود و نقشه راه مشخص میشود.

  3

  شروع فرآیند خدمات

  طراحی شما انجام میشود!

  پیمایش به بالا