دپارتمان عکاسی هیلاج

مخاطب، بر اساس چیزی که ازتان میبیند؛ شما را قضاوت میکند. پس برای رونق بیشتر کسب و کارتان باید بهترین تصویر را به نمایش بگذارید.

تصویر بخش اول
چرا عکاسی صنعتی

در افزایش فروش موثر است؟

یکی از مواردی که مشتری با آن، کسب و کارتان را مورد قضاوت قرار می دهد. تصاویر و عکس هایی هستند که از محیط کسب و کار و محصولاتتان منتشر می کنید. این قضاوت می تواند مشتری را ترغیب به خرید از شما کند و یا می تواند باعث شود رقیب شما را انتخاب کند. بر این اساس عکس هایی که از، محصول یا محیط کسب و کارتان منتشر می کنید؛ بسیار مهم هستند. باید بگوییم شاید در گذشته عکاسی به اندازه امروز با اهمیت نبود. اما با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، عکاسی صنعتی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. 

به نحوی که حتی یک کسب و کار خانگی هم با استفاده از عکس های اصولی و با کیفیت می تواند؛ فروش خود را افزایش دهد. عکاسی صنعتی، یکی از عناصر اصلی بازاریابی محتوایی نیز محصوب می شود؛ و از این جهت نیز می تواند در رونق بیشتر کسب و کارتان کمک کننده باشد. با این تعاریف می توان نتیجه گرفت اگر قصد دارید کسب و کاری پر رونق داشته باشید؛ باید از امکان عکاسی صنعتی نیز برای جلب نظر مخاطبان بهره ببرید.

مزایای عکسای صنعتی برای کسب و کار ها

افزایش اعتبار برند

افزایش اعتبار برند

نمایش حرفه ای، با جزئیات و با کیفیت محصولات

نمایش حرفه ای، با جزئیات و با کیفیت محصولات

جلب اعتماد مخاطب در نتیجه افزایش فروش

جلب اعتماد مخاطب در نتیجه افزایش فروش

عکس های موثر را ثبت کنید!

عکاسی صنعتی، سطوح کیفیت مختلفی دارد. منظور از کیفیت عکس میزان رزولوشن آن نیست. بلکه کیفیت عکس صنعتی را میزان تاثیری که بر مخاطب می گذارد؛ تعیین می کند. عوامل زیادی بر کیفیت و خروجی عکس ها تاثیر دارد. مهم ترین آن ها دانش عکاس است. باید بگوییم هر کسی که از قواعد عکاسی آگاهی داشته باشد نمی تواند ادعا کند که عکاسی صنعتی انجام می دهد.

چرا که در عکاسی صنعتی زیبایی تصاویر ثبت شده تنها بخش کوچکی از هدف است. بلکه بیشتر تمرکز بر انتقال پیام مورد نظر از طریق عکس است. البته باید توجه داشت این که عکاس دانش کافی را داشته باشد؛ به تنهایی نمی تواند باعث رسیدن به هدف مورد نظر شود. چرا که تجهیزات عکاسی نیز بسیار مهم و اثر گذار هستند. 

تصویر بخش دوم

ما در دپارتمان عکاسی کانون تبلیغاتی هیلاج این دو عنصر یعنی دانش و تجهیزات را با هم داریم. از این رو می توانیم ادعا کنیم از بهترین های عکاسی صنعتی هستیم. شاهد این ادعا نیز همکاری با سازمان های بزرگ، کسب جوایز بین المللی و چاپ شدن عکس هایی که گرفته ایم؛ در ژورنال های بین المللی عکاسی صنعتی است.

تعداد خدمات ارائه شده

0 +
تعداد
عکس غذا
0 +
تعداد
عکس مدلینگ
0 +
تعداد
عکس محصول
0 +
تعداد
عکس فتو مونتاژ

مشاوره رایگان برای ...

انتخاب بهترین خدمت متناسب با نیاز، هدف و بودجه شما

  عکاسی صنعتی چطور

  به کسب و کارتان کمک میکند؟

  ما در کانون تبلیغاتی هیلاج می دانیم که شما می خواهید کسب و کاری پویا و پر رونق داشته باشید. برای این کار لازم است مشتریان بیشتری را به کسب  و کار خود جذب کنید. اما مشکل اینجا است؛ اینکه شما بخواهید مشتری بیشتری داشته باشید؛ لزوما این طور نخواهد شد. این باعث می شود احساس کنید هیچ گاه نمی توانید کسب و کار خود را رونق دهید. اما ما باور داریم این کار شدنی است؛ به شرط آن که کار درست را درست انجام دهید؛ و استفاده از مزایای عکاسی صنعتی یکی از همین کار های درست است.

  تصویر بخش سوم

  ما متوجه هستیم که هزینه های عکاسی صنعتی بالا است. به همین خاطر است با استفاده از دانش روز و تجهیزات مدرن تمام سعی خود را می کنیم؛ با افزایش کارایی عکس هایی که ثبت می شود؛ پرداخت این هزینه توجیه داشته باشد. نحوه کار ما به این صورت است که بعد از اینکه ما تماس گرفتید. برای متوجه شدن نیزتان جلساتی را با شما برگزار می کنیم. و سپس با توجه به هدف شما عکاسی را انجام می دهیم. برای بهره مندی از مزایایی که ذکر شد کافی است با تماس بگیرید.

  مراحل ثبت سفارش

  1

  تماس با هیلاج

  از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

  2

  برگذرای جلسه تفهیم

  جاسه تفهیم برگذار میشود و نقشه راه مشخص میشود.

  3

  شروع فرآیند خدمات

  طراحی شما انجام میشود!