لیبل (برچسب)

هدر بخش چاپ لیبلf

طراحی و چاپ لیبل

فروشنده خاموش شما!

لیبل عموما برای بسته بندی محصول مورد استفاده قرار می گیرد. این ملزوم چاپی پر کاربرد می تواند به شرط بهره مندی از طراحی اصولی به فروشنده خاموش شما تبدیل شود. در کنار طراحی، کیفیت چاپ آن نیز بسیار اهمیت دارد. تا بتواند تصویری شایسه از کسب و کار و محصول شما به نمایش بگذارد. 

در دپارتمان چاپ هیلاج چاپ انواع  لیبل با ضمانت نامه کتبی کیفیت چاپ انجام می شود. طراحی آن نیز مبتنی بر علوم برند سازی انجام می دهیم؛ تا تاثیر مثبتی بر ناخودآگاه مشتری بگذارد و او را برای انتخاب محصول شما از بین صد ها محصول ترغیب کند. برای ثبت سفارش به بخش پایینی مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

طراحی گرافیک2

طراحی تخصصی لیبل

ما به خوبی از اهمیت نحوه طراحی لیبل آگاهیم. و خوب میدانیم که طراحی غیر اصولی و غیر تخصصی لیبل، چه تاثیر منفی و مخربی بر جایگاه کسب و کار شما بر ذهن مخاطبان خواهد داشت. که نتیجه آن افت میزان فروش محصول شما خواهد بود. از این رو در دپارتمان طراحی گرافیک هیلاج، طراحی لیبل شما را مبتنی بر علوم طراحی گرافیک و رواشناسی فروش و تبلیغات انجام می  دهیم؛ تا لیبل محصول شما بهترین و عمیق ترین تاثیر را بر مخاطب شما بگذارد. برای سفارش طراحی لیبل با شماره ی 026-32255488 تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

نظر مشتریان

خیلی عالی شده کارام
شکوری
طراحیتون واقعا عالیه مثل شمارو ندیدم
کاملی
خوب بود
سلطان نژاد
رضایت داشتم خدا قوت
محبی
تو کل فرایند همکاری با شما لذت بردم پرسنل حرفه ای و کاربلد هیلاج واقعا تجربه متفاوتی برام رقم زدن
رفیعی
4.3/5

سوالات متداول

بعد از اینکه چاپ لیبل خود را ثبت سفارش نمودید، به شماره 09221948055 در واتساپ پیام دهید تا روند طراحی لیبل شما انجام شود.

برای ثبت سفارش لیبل با برش خاص به شماره 09221948055 در واتساپ پیام دهید.

تمام محصولات ما در دپارتمان چاپ هیلاج دارای ضمانت نامه کیفیت چاپ هستند. یعنی اگر محصولی که دریافت می کنید از نظر مشخصات و ویژگی ها، با آن چه در فاکتور درج شده است مغایرت داشته باشد می توانید آن را مرجوع کنید تا مجدد چاپ شود. شرایط ضمانت نامه در برگه ضمانت نامه همراه محصول درج شده است.

پیمایش به بالا