چاپ کارت ویزیت تعداد کم

کارت ویزیت، یک ابزار مهم در ارتباطات تجاری است. برای دادن اطلاعات خود به مخاطب چاپ کارت ویزیت بهترین راهکار است.  کارت ویزیت به شما کمک می‌ کند؛ اطلاعات شرکت یا کسب و کار خود را به صورت سریع و موثر به مخاطبان انتقال دهید. چاپ کارت ویزیت تعداد کم به شما کمک می کند با هزینه کم تر بتوانید از این ابزار استفاده کنید. چاپ کارت ویزیت ها از نظر جنس و ظاهر انواع مختلفی دارد. انتخاب نوع جنس و ظاهر کارت ویزیت بسیار اهمیت دارد. این موضوع بر تاثیر کارت ویزیت شما موثر است. موضوع مهم دیگر در چاپ کارت ویزیت، محتوای آن است. درج نام شرکت یا کسب و کار و لوگوی آن در کارت ویزیت از اهمیت بالایی برخوردار است. این اطلاعات باید به طور واضح و آشنا قرار بگیرند. مورد دیگری که در این ابزار تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد؛ طراحی گرافیکی در چاپ کارت ویزیت است.

انواع جنس ها در چاپ کارت ویزیت تعداد کم 

کارت ویزیت ها بسیار متنوع هستند. که هر کدام می ‌توانند بر اساس نیاز ها و سلیقه شخصی شما انتخاب شود. برای انتخاب نوع کارت ویزیت باید به نکات ویژه ای توجه کنید. برای تاثیر گذاری بیشتر کارت ویزیت بر مخاطب، لازم است این ابزار با ماهیت و هدف کسب و کار شما هم سو باشد. چاپ کارت ویزیت تعداد کم، باعث به صرفه تر شدن هزینه های شما می شود. آشنایی بیشتر با انواع کارت ویزیت و ویژگی هایی دارند باعث می شود؛ انتخاب درست تری داشته باشید. از این رو در زیر، به معرفی انواع جنس های رایج کارت ویزیت می پردازیم:

کارت ویزیت گلاسه بدون روکش

یکی از ارزان ترین انواع این محصول، کارت ویزیت بدون روکش است. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج، در ابعاد مختلفی به چاپ می رسد. از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به این نکته اشاره کرد که؛ امکان نوشتن و مهر زدن بر روی آن وجود دارد. از این رو از این کارت ویزیت در مصارف مختلفی استفاده می شود. چاپ کارت ویزیت تعداد کم بدون روکش با اشکال مختلف امکان پذیر است. که تصاویر آن را در صفحه محصول کارت ویزیت بدون روکش تعداد کم، می توانید مشاهده کنید. چاپ کارت ویزیت بدون روکش هزینه کم تری دارد. از این رو قیمت مناسبی هم دارد. اگر قیمت کارت ویزیت برای شما اهمیت دارد؛ می توانید چاپ کارت ویزیت بدون روکش را ثبت سفارش دهید.

کارت ویزیت سلفون مات

نوع دیگر این محصول که بسیار رایج و پر کاربرد است، کارت ویزیت سلفون مات است. این نوع کارت ویزیت بعد از چاپ، روکش دریافت می کند. از این رو مقاومت بیشتری نسبت به کارت ویزیت بدون روکش، در مقابل رطوبت و خیس شدن خواهد شد. همین طور به سادگی کارت ویزیت بدون روکش پاره نمی شود. این محصول دپارتمان چاپ هیلاج نیز اشکال مختلفی دارد که؛ تصاویر آن در صفحه این محصول قابل مشاهده است. این نوع کارت ویزیت در کنار قیمت مناسب، به دلیل ظاهر زیبایی که دارد؛ بسیار مورد توجه قرارگرفته است.

کارت ویزیت کرافت

یکی از دیگر از انواع کارت ویزیت تعداد کم، کرافت است. این نوع کارت ویزیت هم بسیار جذاب و چشم نواز است. چاپ کارت ویزیت تعداد کم با جنس کرافت برای بسیاری از کسب و کار ها مناسب است؛ که از جمله آن ها می توان کافه ها، فروشگاه های خشکبار، عطاری ها و موارد از این دست را نام برد. باید بگوییم کارت ویزیت کرافت هم از نظر شکل ظاهری انواع مختلفی دارد. و مانند سایر محصولات دپارتمان چاپ هیلاج در این بخش در سایز های 45×84 میلی متر، 90×60 میلی متر، 60×60 میلی متر چاپ می شود. که بسته به درخواست شما می تواند دارای گوشه های گرد باشند.

کارت ویزیت کارتی

یکی دیگر از انواع کارت ویزیت، کارت ویزیت کارتی است. این نوع کارت ویزیت هم بسیار جذاب است. این محصول نیز ویژگی مشابهی با کارت ویزیت گلاسه بدون روکش دارد. با این تفاوت که نوشتن و همین طور مهر زدن روی آن راحت تر است. کارت ویزیت کارتی، بر روی مقوا 300 گرم چاپ می شود. و زخامت مناسبی دارد. لازم به توضیح است که اشکال  ظاهری این محصول دپارتمان چاپ هیلاج نیز، مانند سایز کارت ویزیت ها است. که در بخش های قبلی در مورد آن توضیح داده شد. برای مشاهده تصاویر این محصول می توانید وارد صفحه مربوط به آن شوید.

کارت ویزیت سلفون براق

نوع دیگر این محصول، کارت ویزیت سلفون براق است. این کارت ویزیت هم بر روی مقوا 300 گرم چاپ می شود؛ سپس بر روی آن روکش سلفون براق اعمال می شود. این کار باعث می شود مقاومت آن در برابر پارگی افزایش پیدا کند. همین طور در مقابل خیس شدن نیز مقاوم تر می شود. اگر تمایل دارید در طراحی کارت ویزیت شما از رنگ های گرم مانند قرمز، زرد یا نارنجی استفاده شود؛ چاپ این کارت ویزیت را به شما توصیه می کنیم. چرا که به دلیل روکش براقی که دارد، رنگ ها بسیار چشم نواز تر خواهند بود.

کارت ویزیت کتان

نوع دیگری از این محصول که می توانید آن را در دپارتمان چاپ هیلاج سفارش دهید؛ کارت ویزیت کتان است. چاپ کارت ویزیت تعداد کم با جنس کتان بسیار متداول است. این نوع کارت ویزیت به دلیل بافت های زیبایی که دارد، بسیار زیبا است. اما متاسفانه به دلیل همین بافت ها رنگ ها به شکل مناسبی روی آن اصطلاحا نمی نشیدند. از این توصیه می شود در طراحی آن از رنگ های زیادی استفاده نشود؛ و حتما زمینه طراحی هم سفید باشد. این محصول برای مشاغلی مانند آرایشگاه های زنانه بسیار مناسب است. چرا که به دلیل بافت هایی که دارد؛ ماهیت فانتزی دارد.

 کارت ویزیت لمینت مات

یکی دیگر از انواع کارت ویزیت، که در بخش کارت ویزیت تعداد کم دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود؛ کارت ویزیت لمینت مات. این محصول مقاوم ترین کارت ویزیت تعداد کم محصوب می شود. باید بگوییم کارت ویزیت لمینت مات تعداد کم، از نظر جنس با کارت ویزیت لمینت مات هزار تایی، از نظر جنس متفاوت است. اگر به چاپ کارت ویزیت با تعداد کم نیاز دارید؛ و می خواهید کارت ویزیت مقاومی داشته باشید؛ کارت ویزیت لمینت مات یکی از بهترین انتخاب های شما است. باید بگوییم زخامت این کارت ویزیت به 3 میلی متر می رسد. که این باعث می شود به سادگی تا با پاره نشود.

کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت های لمینت با روکش براق نیز در دپارتمان چاپ هیلاج عرضه می شود. از نظر ساختار این محصول کاملا مشابه کارت ویزیت لمینت مات، است. با این تفاوت که روی آن روکش سلفون براق اعمال شده است. چاپ کارت ویزیت تعداد کم از نوع لمینت براق برای افرادی که خواهان یک کارت ویزیت مقاوم هستند؛ بسیار مناسب است. این محصول نیز در اشکال مختلف ارائه می شود؛ که می توانید با توجه به نیاز خود و همین طور سلیقه ای که دارید؛ نسب به ثبت سفارش هر کدام اقدام کنید. و از داشتن یک کارت ویزیت زیبا و مقاوم لذت ببرید.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

همان طور که احتمالا می دانید چاپ کارت ویزیت به دو شیوه افست و دیجیتال انجام می شود. چاپ دیجیتال کارت ویزیت برای تعداد کم مناسب است. این شیوه چاپ به شما اجازه می دهد که، چاپ کارت ویزیت تعداد کم را انجام دهید. که این مورد باعث می شود در هزینه های شما بسیار صرفه جویی شود. از جمله مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت می تواند به سرعت بالای چاپ در آن اشاره کرد. اما باید بگوییم در مقایسه با چاپ افست کمی کیفیت پایین تری دارد. البته این موضوع اصلا به چشم نمی آید؛ و فقط یک متخصص چاپ متوجه آن می شود.

سفارش کارت ویزیت تعداد کم

برای سفارش کارت ویزیت تعداد کم می توانید از طریق فروشگاه سایت اقدام کنید. انواع بسیاری زیادی از کارت ویزیت را برای شما مهیا کرده ایم؛ تا بین آن ها بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای سفارش کارت ویزیت تعداد کم بهتر است ابتدا توضیحاتی که درباره هر نوع کارت ویزیت؛ در ابتدای همین نوشتار ارائه شد را مطالعه کنید. تا بهترین انتخاب را با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه خود داشته باشید. اگر کارت ویزیت مناسبی را سفارش دهید، بازخورد بالایی از آن خواهید گرفت. باید بگوییم سفارش کارت ویزیت تعداد کم به صورت آنلاین و همین طور به صورت تلفنی امکان پذیر است.

سفارش کارت ویزیت تعداد کم

برای سفارش کارت ویزیت تعداد کم می توانید از طریق فروشگاه سایت اقدام کنید. انواع بسیاری زیادی از کارت ویزیت را برای شما مهیا کرده ایم؛ تا بین آن ها بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای سفارش کارت ویزیت تعداد کم بهتر است ابتدا توضیحاتی که درباره هر نوع کارت ویزیت؛ در ابتدای همین نوشتار ارائه شد را مطالعه کنید. تا بهترین انتخاب را با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه خود داشته باشید. اگر کارت ویزیت مناسبی را سفارش دهید، بازخورد بالایی از آن خواهید گرفت. باید بگوییم سفارش کارت ویزیت تعداد کم به صورت آنلاین و همین طور به صورت تلفنی امکان پذیر است.

چاپ کارت ویزیت با تعداد کم

چاپ کارت ویزیت با تعداد کم برای بسیاری از افراد و کسب و کار ها بسیار به صرفه تر از، کارت ویزیت هزار تایی است. برخی هم دلیل سرعت بیشتر چاپ کارت ویزیت با تعداد کم، اقدام به ثبت سفارش آن می کنند. باید بگوییم با توجه به تنوع بالای کارت ویزیت های تعداد کم در دپارتمان چاپ هیلاج، همه سلیقه می توانند اقدام به ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت با تعداد کم؛ با توجه به نیاز، سلیقه و بودجه خود کنند. لازم است این نکته را نیز یادآوری کنیم که در هنگام ثبت سفارش کارت ویزیت، حتما برای طراحی آن نیز ارزش قائل شوید. چرا که وجه تمایز کارت ویزیت ها طراحی آن است.

کارت ویزیت تعداد پایین

با رونق گرفتن کسب و کار کوچک که عمدتا در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستند؛ ثبت سفارش کارت ویزیت تعداد پایین افزایش پیدا کرد. در دپارتمان چاپ هیلاج برای پاسخ به نیاز های متنوع این دسته از کسب و کار ها؛ تنوعی کم نظیر از کارت ویزیت را ارائه داده ایم. کارت ویزیت تعداد پایین با جنس های گوناگونی امکان پذیر است. شما می توانید از بین صد ها مدل کارت ویزیت؛ آن را که بیشتر با نیاز شما هم سو است را انتخاب کنید. کارت ویزیت تعداد پایین می تواند یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی شما باشد.

قیمت کارت ویزیت تعداد کم

با توجه به این که کارت ویزیت ها انواع زیادی دارند؛ قیمت کارت ویزیت تعداد کم بسیار متنوع است. قیمت کارت ویزیت تعداد کم به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله آن ها می توان به جنس کارت ویزیت و همین طور ابعاد آن اشاره کرد. برای مشاهده قیمت کارت ویزیت تعداد کم می توانید وارد فروشگاه سایت شوید. برای خرید کارت ویزیت متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اید؛ می توانید از فیلتر ها استفاده کنید. اینگونه محصولات مطابق با بودجه شما به نمایش درخواهد آمد. گفتنی است قیمت کارت ویزیت تعداد کم را می توانید در بخش فروشگاه سایت مشاهده کنید.

چاپ کارت ویزیت 100 تایی

یکی از پر سفارش ترین تیراژ های کارت ویزیت، 100 عددی است. ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت 100 تایی برای تمام کارت ویزیت ها امکان پذیر است. و در واقع حداقل تیراژی است که می توانید سفارش دهید. البته امکان ثبت سفارش کارت ویزیت درتیراژ 50 تایی نیز برای برخی محصولات وجود دارد. چاپ کارت ویزیت 100 تایی به صرفه ترین تیراژ ثبت سفارش کارت ویزیت تعداد کم است. چرا که در تیراژ های بیشتر معمولا سفارش کارت ویزیت هزار تایی به صرفه تر است. البته این موضوع به نوع کارت ویزیت و نیاز شما نیز بستگی دارد.

تفاوت کارت ویزیت دیجیتال و افست

همان طور که پیش از این نیز گفتیم چاپ کار ویزیت به دو شیوه دیجیتال و افست انجام می شود. در این بخش خیلی مختصر به تفاوت کارت ویزیت دیجیتال و افست می پردازیم. شیوه این دو چاپ کاملا متفاوت است و هر کدام مزیت ها و عیوب مختص به خود را دارند. در چاپ افست کیفیت بالا تری را تجربه خواهید کرد. اما در مقابل زمان آماده سازی محصول در آن طولانی تر است. اما برای تیراژ های بالا به صرفه تر از چاپ دیجیتال است. چاپ دیجیتال هم برای محصولات تعداد کم مناسب است. از مزیت های این شیوه چاپ می توان به سرعت بالای آن اشاره کرد. این موارد را می توان مهم ترین تفاوت کارت ویزیت دیجیتال و افست دانست.